Oddział DPD Kraków - wyślij paczkę z domu

Najtańsza oferta na terenie Krakowa. Wyceń przesyłkę i wybierz najlepszą ofertę DPD w Krakowie! Przesyłki już od 6,39 zł netto!

Rodzaj przesyłki

Wyślij paczkę DPD bez odwiedzania oddziału!

Serwis AlleKurier umożliwia nadawanie przesyłek całkowicie online, bez wychodzenia z domu. Specjalnie w tym celu przygotowaliśmy błyskawiczny i prosty w obsłudze formularz wyceny. W celu nadania paczki należy podać kilka krótkich informacji na temat przesyłki oraz miejsca jej odbioru i dostarczenia. Umożliwi to naszemu systemowi wycenę zlecenia oraz przedstawienie najkorzystniejszej oferty. Mogą Państwo wybrać spośród wielu firm kurierskich, w tym kuriera DPD. Dzięki serwisowi pośredniczącemu w realizacji usług kurierskich AlleKurier mogą Państwo zamówić kuriera pod drzwi własnego domu, biura lub innego miejsca.

Rynek usług kurierskich w Krakowie kwitnie

To wszystko powoduje, że Kraków jest świetnym miejscem do prowadzenia działalności gospodarczej oraz rozwoju sektora ecommerce. W związku z tym w Krakowie ciągle rośnie zapotrzebowanie na przesyłki kurierskie. Wiele firm posiada tu swoje centrale lub oddziały a także magazyny i punkty odbioru i nadawania przesyłek. Do liderów tego rynku w Krakowie należy DPD. Oprócz wielu punktów nadawania paczek DPD Kraków posiada również dwa duże oddziały.

Kraków to jedno z największych polskich miast

Kraków to jedno z najstarszych miast w Polsce. Jest drugim co do wielkości oraz drugim pod względem powierzchni miastem w Polsce. Zamieszkuje go prawie 800 tysięcy ludzi, a całą aglomerację, w której skład wchodzą pobliskie wioski i miasteczka ponad jeden milion mieszkańców. Kraków jest miastem wojewódzkim województwa małopolskiego oraz miastem na prawach powiatu. Pełni funkcję centrum administracyjnego, edukacyjnego, kulturalnego, gospodarczego, naukowego i usługowo turystycznego. Kraków jest również drugim po Warszawie rynkiem najbardziej obfitym w nowoczesną powierzchnię biurową.

Wysyłaj paczki kurierem DPD z Krakowa z AlleKurier

Serwis AlleKurier również posiada swoją siedzibę w Krakowie. Za naszym pośrednictwem możesz nadać paczkę kurierem DPD nawet do 70% taniej. Nie musisz podpisywać żadnych umów ani obawiać się kruczków prawnych zapisanych maleńkim druczkiem. Nasza oferta jest przejrzysta i bardzo atrakcyjna. Możesz liczyć na najniższe ceny już od pierwszej wysłanej paczki.

Oddział DPD Kraków - Kontakt

Miejscowość: Kraków

tel: 22 577-55-55

Firmy kurierskie Kraków

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto