Oddział DHL Rzeszów - wysyłaj paczki z domu


Najtańsza oferta kuriera DHL w Rzeszowie. Kurier podjeżdża do Ciebie po przesyłkę! Wyceń paczkę i wybierz najlepszą ofertę DHL na terenie Rzeszowa! Przesyłki kurierskie już od 5,89 zł netto! Kurier DHL już od 22,59 zł netto! Nadawaj paczki online!

Waga i wymiary
kgcmx cmx cm

Stolica województwa podkarpackiego

Rzeszów to jedno z największych miast Polski południowo-wschodniej. Miasto to zamieszkuje niemal 190 tysięcy osób. Znajdują się tam międzynarodowy port lotniczy, skupiający się na przemyśle nowych technologii Podkarpacki Park Naukowo-Technologiczny oraz Specjalna Strefa Ekonomiczna. W Rzeszowie ponad 20% mieszkańców stanowią studenci, co – pod tym względem – plasuje Rzeszów na pierwszym miejscu pośród innych krajów w Polsce.

Lotnicze serce południowo-wschodniej Polski

W Rzeszowie przemysł opiera się na lotnictwie, farmacji oraz działającej prężnie branży IT. W tym mieście siedzibę ma także wiodący producent sprzętu AGD. Wiele rzeszowskich firm zdobywa prestiżowe nagrody biznesowe na szczeblu krajowym i międzynarodowym. Miasto jest chętnie odwiedzane przez turystów ze względu na liczne zabytki udowadniające dawną wielokulturowość tego regionu. Dynamicznie rozwija się tutaj także handel. Co ciekawe, Rzeszów należy do miast, w których powierzchnia handlowa przypadająca na tysiąc mieszkańców jest najwyższa w skali kraju, co wiąże się także z rozwiniętym rynkiem usług transportowych i kurierskich. Tu swoje oddziały ma firma DHL.

Zamów szybkiego kuriera w Rzeszowie

Mieszkańcy Rzeszowa mogą ułatwić sobie przesyłanie paczek dzięki serwisowi AlleKurier.pl. Kurier DHL w Rzeszowie odbierze paczkę pod wskazanym adresem i szybko dostarczy ją w odpowiednie miejsce. Wszystko to można załatwić bez wychodzenia z domu, bez konieczności odwiedzania siedziby firmy kurierskiej DHL w Rzeszowie i bez podpisywania umowy. Rzeszowianie, chętnie korzystający ze sklepów internetowych, lub ci, którzy prowadzą własny biznes online oraz wszyscy ci, którzy aktualnie potrzebują skorzystać z usług firmy kurierskiej, zamówią kuriera DHL sprawnie i szybko, korzystając z tabletu lub telefonu.

Rzeszów – tani kurier DHL

Serwis AlleKurier.pl umożliwia wezwanie kuriera po odbiór paczki pod dowolny wskazany adres. Kurier DHL odbierze przesyłkę spod twoich drzwi i dostarczy ją na miejsce nawet w 24 godziny. Wystarczy, że uzupełnisz krótki formularz znajdujący się na platformie użytkownika AlleKurier.pl, podasz wagę i wymiary paczki oraz adres nadawcy i odbiorcy. To wszystko, co musisz zrobić. Resztą zajmiemy się my oraz współpracujący z nami doświadczeni pracownicy korporacji kurierskiej DHL w Rzeszowie. Możesz także liczyć na atrakcyjne rabaty i nie ma tutaj znaczenia czy wysyłasz pojedyncze paczki raz na jakiś czas, czy nadajesz je często i regularnie.

Oddział DHL Rzeszów - lokalizacja

Oddział DHL Rzeszów - Kontakt

Miejscowość: Rzeszów

tel: 85 868 17 26

Firmy kurierskie Rzeszów

info

Serwis Allekurier.pl używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.