Oddział DHL Rzeszów - wysyłaj paczki z domu

Najtańsza oferta kuriera DHL w Rzeszowie. Kurier podjeżdża do Ciebie po przesyłkę! Wyceń paczkę i wybierz najlepszą ofertę DHL na terenie Rzeszowa! Przesyłki kurierskie już od 5,89 zł netto! Kurier DHL już od 22,59 zł netto! Nadawaj paczki online!

Rodzaj przesyłki

Stolica województwa podkarpackiego

Rzeszów to jedno z największych miast Polski południowo-wschodniej. Miasto to zamieszkuje niemal 190 tysięcy osób. Znajdują się tam międzynarodowy port lotniczy, skupiający się na przemyśle nowych technologii Podkarpacki Park Naukowo-Technologiczny oraz Specjalna Strefa Ekonomiczna. W Rzeszowie ponad 20% mieszkańców stanowią studenci, co – pod tym względem – plasuje Rzeszów na pierwszym miejscu pośród innych krajów w Polsce.

Lotnicze serce południowo-wschodniej Polski

W Rzeszowie przemysł opiera się na lotnictwie, farmacji oraz działającej prężnie branży IT. W tym mieście siedzibę ma także wiodący producent sprzętu AGD. Wiele rzeszowskich firm zdobywa prestiżowe nagrody biznesowe na szczeblu krajowym i międzynarodowym. Miasto jest chętnie odwiedzane przez turystów ze względu na liczne zabytki udowadniające dawną wielokulturowość tego regionu. Dynamicznie rozwija się tutaj także handel. Co ciekawe, Rzeszów należy do miast, w których powierzchnia handlowa przypadająca na tysiąc mieszkańców jest najwyższa w skali kraju, co wiąże się także z rozwiniętym rynkiem usług transportowych i kurierskich. Tu swoje oddziały ma firma DHL.

Zamów szybkiego kuriera w Rzeszowie

Mieszkańcy Rzeszowa mogą ułatwić sobie przesyłanie paczek dzięki serwisowi AlleKurier.pl. Kurier DHL w Rzeszowie odbierze paczkę pod wskazanym adresem i szybko dostarczy ją w odpowiednie miejsce. Wszystko to można załatwić bez wychodzenia z domu, bez konieczności odwiedzania siedziby firmy kurierskiej DHL w Rzeszowie i bez podpisywania umowy. Rzeszowianie, chętnie korzystający ze sklepów internetowych, lub ci, którzy prowadzą własny biznes online oraz wszyscy ci, którzy aktualnie potrzebują skorzystać z usług firmy kurierskiej, zamówią kuriera DHL sprawnie i szybko, korzystając z tabletu lub telefonu.

Rzeszów – tani kurier DHL

Serwis AlleKurier.pl umożliwia wezwanie kuriera po odbiór paczki pod dowolny wskazany adres. Kurier DHL odbierze przesyłkę spod twoich drzwi i dostarczy ją na miejsce nawet w 24 godziny. Wystarczy, że uzupełnisz krótki formularz znajdujący się na platformie użytkownika AlleKurier.pl, podasz wagę i wymiary paczki oraz adres nadawcy i odbiorcy. To wszystko, co musisz zrobić. Resztą zajmiemy się my oraz współpracujący z nami doświadczeni pracownicy korporacji kurierskiej DHL w Rzeszowie. Możesz także liczyć na atrakcyjne rabaty i nie ma tutaj znaczenia czy wysyłasz pojedyncze paczki raz na jakiś czas, czy nadajesz je często i regularnie.

Oddział DHL Rzeszów - lokalizacja

Oddział DHL Rzeszów - Kontakt

Miejscowość: Rzeszów

tel: 85 868 17 26

Firmy kurierskie Rzeszów

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto