Oddział UPS Rzeszów - wysyłaj przesyłki z domu
Pomoc w nadawaniu przesyłki »

Oddział UPS Rzeszów - wysyłaj przesyłki z domu

Najlepsza oferta kuriera UPS w Rzeszowie. Kurier podjeżdża do Ciebie po przesyłkę! Wyceń paczkę i wybierz najtańszą ofertę UPS na terenie Rzeszowa! Przesyłki kurierskie już od 5,89 zł netto! Kurier UPS już od 16,94 zł netto! Nadawaj paczki online!

ups rzeszow paczka ups rzeszow herb
Wyceń paczkę
Wyceń paletę
Wyceń list
Waga i wymiary
kg
x cm
x cm
x cm
Dodaj paczkę +
Doręczenie

Rzeszów – miasto stałego rozwoju

Stolica województwa podkarpackiego – Rzeszów – zamieszkiwana jest przez ponad 187 tysięcy osób. Jest to kluczowy węzeł komunikacyjny tego regionu Polski, a także ważny ośrodek przemysłowy. Nie bez znaczenia są także tutejsze instytucje kulturalne i uczelnie wyższe. Władze miasta chętnie korzystają z dotacji, dbając o stały rozwój aglomeracji.

Rzeszowskie samoloty i elektronika

Tutejsza gospodarka opiera się na przemyśle lotniczym oraz branży IT. Rozwój tych sektorów wpływa na wzmacniania się innych gałęzi tutejszego przemysłu. Handel także odgrywa znaczącą rolę w gospodarczym życiu miasta. Z handlem nierozerwalnie związany jest oczywiście transport. Rzeszowianie nie mogą się więc obejść bez działających na terenie miasta korporacji kurierskich, takich jak UPS. Kurierzy UPS dostarczają i odbierają od mieszkańców miasta tysiące przesyłek dziennie. Dotyczy to zarówno wielkich przedsiębiorstw, lokalnych biznesów i klientów indywidualnych. Nie ma jednak znaczenia, których z nim jesteś, ponieważ dzięki serwisowi AlleKurier.pl zajdziesz najdogodniejszą ofertę firmy kurierskiej dla siebie.

Oddział UPS Rzeszów - lokalizacja

UPS Rzeszów Infolinia:

tel. 17-863-61-55

Firmy Kurierskie Rzeszów

Kurier DHL Rzeszów
Kurier DPD Rzeszów
Kurier InPost Rzeszów

Spod twoich drzwi wprost do adresata

Działanie strony AlleKurier.pl polega nie tylko na wyszukiwaniu ofert firm kurierskich. Dokonasz tutaj wyceny przesyłki i nadasz ją bez wychodzenia z domu. Wystarczy ci laptop lub telefon i drukarka. Kurier UPS przybędzie pod wskazany przez ciebie adres i odbierze paczkę, dostarczając ją w podane miejsce na czas, sprawnie i szybko. Korzystając z AlleKurier.pl, możesz także liczyć, że będzie to wybierzesz najkorzystniejszą ofertę kurierską w Rzeszowie.

Szybko i tanio z Allekurier.pl

Serwis AlleKurier.pl to nie tylko wyszukiwarka firm kurierskich takich jak UPS. Będąc użytkownikiem strony AlleKurier.pl, dokonasz szybkiej wyceny przesyłki i w łatwy sposób nadasz ją w dowolne miejsce. AlleKurier.pl kompleksowo pomoże ci przesłać list, paczkę, a nawet paletę z Rzeszowa do wybranego miasta w Polsce, do innego kraju członkowskiego Unii Europejskiej, na przykład do Włoch, albo poza nasz kontynent – do Australii, USA, Kanady lub Chin.

Zobacz jak zamówić kuriera UPS online

Oddział InPost Rzeszów Kontakt:

ul. Lubelska 50

35-233 Rzeszów

Wylogowanie po okresie nieaktywności

Podaj swoje dane aby zalogować się ponownie.

   Zapomniałem hasło

Porozmawiaj z nami