Oddział DPD Rzeszów - wyślij paczkę z domu

Najtańsza oferta kuriera DPD w Rzeszowie. Kurier podjeżdża do Ciebie po paczkę! Wyceń przesyłkę i wybierz najlepszą ofertę DPD na terenie Rzeszowa! Przesyłki kurierskie już od 5,89 zł netto! Kurier DPD już od 15,24 zł netto! Nadawaj paczki online!

Rodzaj przesyłki

Technologiczne centrum południowo-wschodniej Polski

Ponad 187 tysięcy mieszkańców oraz 120 km2 plasują Rzeszów na liście największych miast Polski południowo-wschodniej. To niegdysiejsze miasteczko szlacheckie jest obecnie miastem na prawach powiatu. Mimo że,
w skali kraju, w tym mieście istnieje niewiele uczelni wyższych, mieszka tutaj największa liczba studentów
w stosunku to ogólnej liczby ludności. Prężnie rozwija się tutaj przemysł nowych technologii, głównie dzięki istnieniu Podkarpackiego Parku Naukowo-Technologicznego. Na terenie miasta funkcjonuje także Specjalna Strefa Ekonomiczna.

Rzeszów miastem samolotów

Rzeszowska gospodarka opiera się głownie na przemyśle farmakologicznym, lotniczym oraz na branży IT. Miasto jest europejską siedzibą czołowego koncernu technologicznego oraz jednego z najważniejszych światowych przedstawicieli przemysłu lotniczego. Istnieje tutaj wiele firm będących producentami sprzętu AGD, odkurzaczy oraz innych elementów elektronicznego sprzętu domowego. Rzeszów posiada własny międzynarodowy port lotniczy. Pod Rzeszowem przebiega odcinek autostrady A4 łączącej Drezno i Kijów. Rzeszów wyróżnia się także dynamicznie rozwijającym się handlem, dla którego bardzo istotnym wsparciem są firmy kurierskie. Na terenie miasta działają zarówno firmy lokalne, jak i te o zasięgu krajowym i międzynarodowym. Do drugiej grupy należy korporacja kurierska DPD, potentat w tym fachu.

Kurierzy DPD w Rzeszowie

Kuriera DPD w Rzeszowie najłatwiej jest zamówić poprzez serwis AlleKurier.pl. Firma kurierska DPD wyśle swojego pracownika pod wskazany przez ciebie adres, także nadasz paczkę bez potrzeby wychodzenia z domu. Korporacja kurierska DPD odbierze i dostarczy twoją paczkę nawet w 24 godziny. Nie ma konieczności odwiedzania oddziału DPD w Rzeszowie. Tę oszczędność czasu docenią zarówno osoby, które z usług kuriera korzystają okazjonalnie, jak i firmy, np. z branży e-commerce, których działalność opiera się na szybkich, sprawnych i terminowych dostawach.

Szybki kurier z odbiorem w domu

Nie ma znaczenia, czy wysyłasz paczki tylko raz na jakiś czas czy prowadzisz sklep internetowy i nadawanie paczek to dla ciebie codzienność. Jedyne, czego będziesz potrzebować to komputer, tablet lub telefon i dosłownie kilka minut na wypełnienie krótkiego formularza. Aby wykonać wycenę, poprosimy cię o podanie rozmiarów i wagi twojej paczki, wskazanie adresu nadawcy i odbiorcy. I to wszystko. Teraz możesz wygodnie usiąść i poczekać, aż twoja przesyłka ekspresowo trafi do właściwych rąk. Korzystając z serwisu AlleKurier.pl, możesz także liczyć na atrakcyjne zniżki na usługi kurierskie DPD.

Oddział DPD Rzeszów - lokalizacja

Oddział DPD Rzeszów - Kontakt

Miejscowość: Rzeszów

tel: 22 577-55-55

Firmy kurierskie Rzeszów

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto