Oddział DHL Warszawa - wysyłaj paczki z domu
Pomoc w nadawaniu przesyłki »

Oddział DHL Warszawa - wysyłaj paczki z domu

Najtańsza oferta DHL na terenie Warszawy. Kurier podjeżdża do Ciebie po paczkę! Wyceń przesyłkę i wybierz najlepszą ofertę kuriera DHL w Warszawie! Przesyłki kurierskie już od 5,89 zł netto! Kurier DHL już od 22,59 zł netto! Nadawaj paczki online!

dhl warszawa paczka dhl warszawa herb
Wyceń paczkę
Wyceń paletę
Wyceń list
Waga i wymiary
kg
x cm
x cm
x cm
Dodaj paczkę +
Doręczenie

Aglomeracja Warszawska

Warszawa to miasto stołeczne zarówno ze względu na bycie stolicą Polski jak i stolicą mazowsza. Jest to największe miasto w Polsce pod względem powierzchni, która wynosi 517 kilometrów kwadratowych oraz pod wzgledem liczby ludności, która wynosi 1754 tysiące osób. Warszawa to ważne centrum polityczne i administracyjne. Swoje główne siedziby mieszczą tu Sejm i Senat oraz Rada Ministrów i Prezydent. Jest to też ważny ośrodek gospodarczy, w którym miesci się główna siedziba Giełdy oraz Narodowego Banku Polskiego. Stolica mazowsza to także istotne miejsce na mapie Polski pod względem kulturowym i naukowym.

Usługi kurierskie w Warszawie

W Warszawie dynamicznie rozwija się biznes i gospodarka. Istnieje tu wiele firm zarówno dużych jak i małych. Dobra infrastruktura oraz koniunktura sprawiają, że otwiera się też wiele nowych przedsiębiosrtw zarówno tradycyjnych jak i nowoczesnych, na przykład z sektora ecommerce. Wśród takich przedsiębiorstw oraz mieszkańców istnieje duże zapotrzebowanie na usługi oferowane przez firmy kurierskie. Sklepy internetowe przeżywają prawdziwe oblężenie i wysyłają wiele paczek. Równiez mieszkańcy Warszawy chętnie zamawiają kurierów po odbiór własnych przesyłek, ale także kupują towary przez internet z dostawą do domu.

Zobacz jak zamówić kuriera DHL online

DHL Warszawa Infolinia:

tel. 42 6 345 345

Firmy Kurierskie Warszawa

Kurier DPD Warszawa
Kurier InPost Warszawa
Kurier UPS Warszawa

Kurier DHL Warszawa

W Warszawie wiele firm posiada swoje główne siedziby. Podobnie jest w przypadku kuriera DHL. Frima ta posiada tu swój główny oddział zarzadzający innymi placówkami na terenie Polski. Ponadto w Warszawie mieści się jeszcze 5 innych oddziałów DHL w tym jeden na lotnisku im. Fryderyka Chopina. Jednak aby zamawianie kuriera DHL nie musiało odbywac sie w placówce czy oddziale powstał serwis AlleKurier.pl. Ta platfroma umożliwia zamawianie kurierów online bez wychodzenia z domu!

AlleKurier ułatwia nadawanie paczek

Nasza oferta obejmuje najwięszych przewoźników w Polsce. Co najważniejsze nasze ceny są nawet do 70% niższe niż te oferowane przez przewoźników w punktach nadań. Z nami nadasz więc paczkę szybko, a także tanio. Nasza wyceniarka umożliwia szybkie przedstawienie każdemu najlepszej ceny dostępnej już od pierwszej nadanej paczki. Z nami zamówisz kuriera DHL, ale i nie tylko w dowolne miesce w Warszawie po odbiór Twojej paczki. Dzięki AlleKurier wyślesz swoja przesyłkę gdzie tylko zechcesz bez wychodzenia  z domu.

Oddział DHL Warszawa - lokalizacja

Oddział DHL Warszawa Kontakt:

ul. Poleczki 21

02-822 Warszawa

Wylogowanie po okresie nieaktywności

Podaj swoje dane aby zalogować się ponownie.

   Zapomniałem hasło

Porozmawiaj z nami