Oddział DHL Warszawa - wysyłaj paczki z domu

Najtańsza oferta DHL na terenie Warszawy. Kurier podjeżdża do Ciebie po paczkę! Wyceń przesyłkę i wybierz najlepszą ofertę kuriera DHL w Warszawie! Przesyłki kurierskie już od 5,89 zł netto! Kurier DHL już od 22,59 zł netto! Nadawaj paczki online!

Rodzaj przesyłki

Aglomeracja Warszawska

Warszawa to miasto stołeczne zarówno ze względu na bycie stolicą Polski jak i stolicą Mazowsza. Jest to największe miasto w Polsce pod względem powierzchni, która wynosi 517 kilometrów kwadratowych oraz pod względem liczby ludności, która wynosi 1754 tysiące osób. Warszawa to ważne centrum polityczne i administracyjne. Swoje główne siedziby mieszczą tu Sejm i Senat oraz Rada Ministrów i Prezydent. Jest to też ważny ośrodek gospodarczy, w którym mieści się główna siedziba Giełdy oraz Narodowego Banku Polskiego. Stolica Mazowsza to także istotne miejsce na mapie Polski pod względem kulturowym i naukowym.

Usługi kurierskie w Warszawie

W Warszawie dynamicznie rozwija się biznes i gospodarka. Istnieje tu wiele firm zarówno dużych jak i małych. Dobra infrastruktura oraz koniunktura sprawiają, że otwiera się też wiele nowych przedsiębiorstw zarówno tradycyjnych jak i nowoczesnych, na przykład z sektora ecommerce. Wśród takich przedsiębiorstw oraz mieszkańców istnieje duże zapotrzebowanie na usługi oferowane przez firmy kurierskie. Sklepy internetowe przeżywają prawdziwe oblężenie i wysyłają wiele paczek. Również mieszkańcy Warszawy chętnie zamawiają kurierów po odbiór własnych przesyłek, ale także kupują towary przez internet z dostawą do domu.

Kurier DHL Warszawa

W Warszawie wiele firm posiada swoje główne siedziby. Podobnie jest w przypadku kuriera DHL. Firma ta posiada tu swój główny oddział zarządzający innymi placówkami na terenie Polski. Ponadto w Warszawie mieści się jeszcze 5 innych oddziałów DHL w tym jeden na lotnisku im. Fryderyka Chopina. Jednak aby zamawianie kuriera DHL nie musiało odbywać się w placówce czy oddziale powstał serwis AlleKurier.pl. Ta platforma umożliwia zamawianie kurierów online bez wychodzenia z domu!

AlleKurier ułatwia nadawanie paczek

Nasza oferta obejmuje największych przewoźników w Polsce. Co najważniejsze nasze ceny są nawet do 70% niższe niż te oferowane przez przewoźników w punktach nadań. Z nami nadasz więc paczkę szybko, a także tanio. Nasza wyceniarka umożliwia szybkie przedstawienie każdemu najlepszej ceny dostępnej już od pierwszej nadanej paczki. Z nami zamówisz kuriera DHL, ale i nie tylko w dowolne miejsce w Warszawie po odbiór Twojej paczki. Dzięki AlleKurier wyślesz swoja przesyłkę gdzie tylko zechcesz bez wychodzenia  z domu.

Zobacz jak zamówić kuriera DHL online

Oddział DHL Warszawa - Kontakt

ul. Poleczki 21
02-822 Warszawa

tel. 42 6 345 345

Firmy kurierskie Warszawa

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto