Oddział DPD Warszawa - wyślij paczkę z domu

Najtańsza oferta DPD na terenie Warszawy. Kurier przyjeżdża do Ciebie po paczkę! Wyceń przesyłkę i wybierz najlepszą ofertę kuriera DPD w Warszawie! Przesyłki kurierskie już od 5,89 zł netto! Kurier DPD już od 15,24 zł netto! Nadawaj paczki online!

Rodzaj przesyłki

Warszawa metropolią typu Alpha

Warszawa to największe miasto w Polsce. Jest zarówno stolicą kraju jak i województwa mazowieckiego. Pod względem ludności jest największym miastem w Polsce i zamieszkuje ją ponad jeden milion siedemset pięćdziesiąt tysięcy osób. Powierzchnia jaką zajmuje czyli ponad 500 tysięcy kilometrów kwadratowych również daje jej pierwszą pozycje pod tym względem w Polsce. Jest to ważny ośrodek gospodarczy, naukowy, kulturalny oraz polityczny. Znajdują się tutaj siedziby najważniejszych władz i urzędów w Polsce w tym Sejmu i Senatu, Prezydenta czy Rady Ministrów. Według think tanku GaWC (Globalization and World Cities) Warszawa uznawana jest za metropolię globalną typu Alpha czyli należącą do największych i najważniejszych na Świecie.

Kurierzy Warszawa

Warszawa to jedno z najlepiej rozwiniętych miast pod wieloma względami w Polsce. Jako centralny ośrodek gospodarczy posiada świetną infrastrukturę do prowadzenia działalności gospodarczej. Wiele największych światowych korporacji posiada tu swoje oddziały, a ludzie z całej Polski chętnie przeprowadzają się do Warszawy w celu znalezienia pracy. W Warszawie kwietnie również rynek usług kurierskich. Firmy przesyłają między sobą ważne dokumenty oraz swoje produkty. Mieszkańcy natomiast chętnie robią zakupy w sklepach internetowych oraz sami przesyłają różnego rodzaju paczki do rodziny i znajomych.

Kurier DPD Warszawa

W związku z dużym zapotrzebowaniem na usługi kurierskie w Warszawie istnieje wiele oddziałów różnych firm kurierskich. Do lidera tej branży zdecydowanie należy korporacja kurierska DPD. W Warszawie posiada ona swoją centralę oraz trzy duże oddziały. Jednak aby klienci zainteresowani nadaniem paczki nie musieli wychodzić z domu i odwiedzać punktów nadawania przesyłek powstał serwis AlleKurier.pl. Oferuje on możliwość szybkiej wyceny przesyłki i wyboru najlepszej oferty spośród wielu przewoźników w tym kuriera DPD. Za pośrednictwem AlleKurier można nadać paczkę online bez dzwonienia i wychodzenia z domu.

Przesyłki kurierskie w Warszawie z Allekurier

Oferta pośrednika usług kurierskich AlleKurier jest korzystniejsza nawet o 70% w stosunku do cen bezpośrednio u przewoźników. Wystarczy szybko wycenić paczkę w formularzu powyżej aby otrzymać atrakcyjną ofertę od najlepszych firm przewozowych. AlleKurier nie wymaga żadnych umów, a cały proces zamawiania kuriera jest szybki i bezproblemowy. Dzięki tej platformie możesz łatwo nadać paczkę z dowolnego miejsca w Warszawie do dowolnego miejsca w Polsce i na Świecie.

Zobacz jak zamówić kuriera DPD online

Oddział DPD Warszawa - Kontakt

ul. Mineralna 15
02-274 Warszawa

tel. 22 577-55-00

Firmy kurierskie Warszawa

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto