Oddział UPS Warszawa - wysyłaj przesyłki z domu
Pomoc w nadawaniu przesyłki »

Oddział UPS Warszawa - wysyłaj przesyłki z domu

Najlepsza oferta UPS w Warszawie. Kurier podjeżdża do Ciebie po paczkę! Wyceń przesyłkę i wybierz najtańszą ofertę kuriera UPS na terenie Warszawy! Przesyłki kurierskie już od 5,89 zł netto! Kurier UPS już od 16,94 zł netto! Nadawaj paczki online!

ups warszawa paczka ups warszawa herb
Wyceń paczkę
Wyceń paletę
Wyceń list
Waga i wymiary
kg
x cm
x cm
x cm
Dodaj paczkę +
Doręczenie

Informacja

W związku z aktualną sytuacją, wstrzymana została możliwość wysyłania przesyłek do i z Ukrainy, Białorusi i Rosji do odwołania.

Ze względu na dużą liczbę przesyłek, w przypadku przesyłek międzynarodowych termin doręczenia może ulec wydłużeniu.

Stolica Warszawa

Warszawa będąc stolicą mazowasza, a przedewszystkim Polski jest bardzo ważnym ośrodkiem naukowym, kulturalnym, ale też gospodarczym i politycznym. W mieście tym mieszczą się najważniejsze w państwie urzędy i instytucje. Swoją siedzibę mieści tu Kancelaria Prezydenta czy Rady Ministrów, a także Sejm i Senat. Dodatowo mieści się tu jeden z największych uniwersytetów w Poslce Uniwerystet Warszawski. Warszawa jest również największym miastem w Polsce ze względu na zajmowaną powierzchnię oraz zamieszkującą ją liczbę ludności.

Rynek usług kurierskich w Warszawie

Centralne położenie warszawy oraz doskonała infratruktura sprzyja rozwojowi transportu. Warszawa leży w ciągu najważniejszych linii kolejowych, dróg oraz posiada międzynarodowe lotnisko. Dlatego też świetnie rozwija się tu runek usług kurierskich. Warszawskie przedsiębiorstwa rozsyłaja swoje produkty po całej Polsce natomiast mieszkańcy chętnie zamawiają produkty z dostawą do domu przez internet oraz wysyłaja paczki do znajomych i rodziny.

Zobacz jak zamówić kuriera UPS online

UPS Warszawa Infolinia:

tel. 22-534-00-00

Firmy Kurierskie Warszawa

Kurier DPD Warszawa
Kurier DHL Warszawa
Kurier InPost Warszawa

Kurier UPS w Warszawie

Aby sprostać rosnącemu popytowi na usługi kurierskie w Warszawie swoje główne siedziby w Polsce posiada wiele firm transportowych. Również kurier UPS mieści w stolicy swoją siedzibę oraz szereg placówek obsługujących klientów. Aby jednak chcący nadać paczkę nie musieli odwiedzać punktów nadawania paczek powstał AlleKurier.pl. Jest to serwis pośredniczący w zamawianiu usług kurierskich. Nasza oferta obejmuje największe firmy w tym kuriera UPS. Z nami zamówisz kuriera bez wychodzenia z domu.

AlleKurier ułatwia zamawianie

Dzięki naszej platformie możesz wycenić swoją paczkę w kilka sekund. To bardzo proste, wystarczy podać wagę paczki, jej wymiary oraz skąd dokąd będzie wysyłana. Nasz system w mgnieniu oka przedstawi Ci świetną ofertę tańszą nawet do 70% niż bezpośrednio u przewoźnika. Zamawiajac z nami kuriera UPS czy każdego innego nie musisz podpisywać umów. Nie wymagamy też deklaracji co do miesięcznej liczby nadawanych przesyłek. U nas zasady są jasne, klarowne i równe dla wszystkich. Zamów kuriera UPS w dowlne miesce w Warszawie korzystając z serwisu AlleKurier.

Oddział UPS Warszawa - lokalizacja

Oddział UPS Warszawa Kontakt:

ul. Prądzyńskiego 1/3

01-222 Warszawa

Wylogowanie po okresie nieaktywności

Podaj swoje dane aby zalogować się ponownie.

   Zapomniałem hasło

Porozmawiaj z nami