Oddział DHL Zielona Góra - wysyłaj paczki z domu
Pomoc w nadawaniu przesyłki »

Oddział DHL Zielona Góra - wysyłaj paczki z domu

Łatwe i szybkie zamawianie kuriera DHL w Zielonej Górze. Zamów z domu z odbiorem osobistym paczki przez kuriera w wyznaczonym przez Ciebie miejscu.

dhl zielona-gora paczka dhl zielona-gora herb
Wyceń paczkę
Wyceń paletę
Wyceń list
Waga i wymiary
kg
x cm
x cm
x cm
Dodaj paczkę +
Doręczenie

Zmiany w dostawach przesyłek w okresie przedświątecznym

W związku z dużą liczbą przesyłek nadawanych w okresie przedświątecznym oraz ograniczeniami spowodowanymi COVID 19 mogą występować opóźnienia w dostawach przesyłek. Przewidywany czas dostawy nie jest gwarantowany. Zespół AlleKurier.
Czytaj dalej...

Miasto kultury i wina

Zielona Góra to największe miasto w województwie lubuskim. Pomimo, że nie jest stolicą województwa, znajdują się tam najważniejsze organy samorządowe. Wraz z Nową Solą oraz Sulechowem Zielona Góra tworzy Lubuskie Trójmiasto. Miasto jest dobrze rozwinięte pod względem kulturalnym – znajdują się tam liczne muzea, kina i galerie. Organizowanych jest także wiele imprez cyklicznych, w tym coroczne, najbardziej znane Winobranie w Zielonej Górze. Miasto słynie z tej najsłynniejszej w regionie imprezy.

Rozwój rynku kurierskiego w Zielonej Górze

Zielona Góra to także miasto słynące z wielu obszarów zielonych. Na terenie miasta znajdują się liczne parki oraz inne atrakcje przyrodnicze, które są atrakcją nie tylko dla osób miejscowych, ale też dla turystów. Zielona Góra liczy sporo ponad 130 000 mieszkańców i nieustannie się rozwija na wielu obszarach. Także usługi kurierskie w mieście są obecnie na bardzo dobrym poziomie, gdyż mieszkańcy miasta – w tym lokalni przedsiębiorcy – coraz chętniej zamawiają produkty wykorzystując Internet i sami często decydują się na nadawanie paczek za pomocą kurierów.

DHL Zielona Góra Infolinia:

tel. 42 6 345 345

Firmy Kurierskie Zielona Góra

Kurier DPD Zielona Góra
Kurier InPost Zielona Góra
Kurier UPS Zielona Góra

DHL Zielona Góra - lokalizacja

Kurier DHL Zielona Góra

Serwisu Allekurier.pl umożliwia mieszkańcom Zielonej Góry skorzystanie ze specjalnej platformy, która jest niezwykle pomocna przy zamawianiu usług kurierskich. Dzięki niej można wybrać najkorzystniejszą ofertę, tańszą nawet o 70% w porównaniu do usługi zamawiania kuriera bezpośrednio u przewoźnika. Jeśli jesteś zainteresowany wybraniem lidera rynku przesyłek kurierskich – DHL, skorzystaj z formularza AlleKurier.pl i nadaj przesyłkę bez wychodzenia z domu. Pełen komfort gwarantowany. Warto znaleźć najkorzystniejszą ofertę.

Konkurencyjna oferta AlleKurier.pl

Jako AlleKurier mamy podpisane umowy z największymi firmami transportowymi, co daje nam przewagę w zaoferowaniu cen najbardziej konkurencyjnych na rynku. Warto zapoznać się z naszą ofertą, tym bardziej, że nie zobowiązuje ona do podpisywania umów czy innych zobowiązań. Wystarczy wypełnić formularz i oczekiwać na kuriera, który dostarczy przesyłkę w dowolnie wskazane miejsce na terenie Polski lub poza jej granicami. To niezwykle proste rozwiązanie, które daje maksimum korzyści.

Oddział DHL Zielona Góra Kontakt:

ul. Naftowa 2

65-705 Zielona Góra

Wylogowanie po okresie nieaktywności

Podaj swoje dane aby zalogować się ponownie.

   Zapomniałem hasło

Porozmawiaj z nami