Pomoc w nadawaniu przesyłki »

Kurier UPS Zielona Góra - najtaniej zamówisz online

Zamów kuriera UPS najtaniej w Zielonej Górze. Bez wychodzenia z domu, kurier przyjedzie do Ciebie po odbiór paczki. Zyskaj nawet do 70% na kosztach.

ups zielona-gora paczka ups zielona-gora herb
Wyceń paczkę
Wyceń paletę
Wyceń list
Waga i wymiary
kg
x cm
x cm
x cm
Dodaj paczkę +
Doręczenie

Utrudnienia w transporcie

Szanowni Państwo, W związku z ograniczeniami wprowadzanymi w wielu krajach, oraz wynikającymi z nich utrudnieniami w transporcie uprzejmie informujemy, że szacowane terminy doręczeń paczek podawane na naszej stronie mogą ulec zmianie. Wszystkie aktualizacje na temat czasowych ograniczeń oraz utrudnień w doręczeniach będą publikowane w Aktualnościach na naszej stronie internetowej

Kurier UPS Zielona Góra

Najlepszym sposobem na szybkie i tanie zamówienie kuriera po odbiór przesyłki w Zielonej Górze jest skorzystanie z ofery AlleKurier. Wystarczy wycenić paczkę w formularzu powyżej. Podając wagę, wymiary oraz adres odbiorcy możesz szybko wycenić przesyłkę. Wybierz najlepszą ofertę od największych firm przewozowych w tym kuriera UPS i zamów kierowcę po odbiór Twojej paczki w Zielonej Górze. Możesz ją wsyłać w dowolne miejsce w Polsce i na Świecie. Bez wychodzenia z pracy czy domu. Wygodnie przy użyciu komputera lub smartfona.

Firmy Kurierskie Zielona Góra

Kurier DPD Zielona Góra
Kurier DHL Zielona Góra
Kurier InPost Zielona Góra

UPS Zielona Góra - lokalizacja

Oddział UPS Zielona Góra Kontakt:

ul. Rzeźniczaka 1

65-119 Zielona Góra

UPS Zielona Góra Infolinia:

tel. 22-4-894-877

Wylogowanie po okresie nieaktywności

Podaj swoje dane aby zalogować się ponownie.

   Zapomniałem hasło

Porozmawiaj z nami