Oddział DPD Zielona Góra - wyślij paczkę z domu

Zamów kuriera DPD w Zielonej Górze po odbiór swojej przesyłki. Skorzystaj z serwisu AlleKurier.pl i zyskaj nawet do 70% na kosztach nadania.

Rodzaj przesyłki

Ośrodek gospodarczy i kulturalny

Zielona Góra to miasto usytuowane w województwie lubuskim. Obecnie liczy sporo ponad 130 000 mieszkańców i jest jednym z większych ośrodków kulturalnych, edukacyjnych i gospodarczych w regionie. Bliskie sąsiedztwo z Niemcami otwiera mieszkańcom Zielonej Góry także rynek pracy za zachodnią granicą. Gospodarka Zielonej Góry opiera się w dużej mierze na przemyśle związanym z informatyką oraz produkcją alkoholi. Nie bez znaczenia ma także funkcjonująca na terenie miasta Strefa Aktywności Gospodarczej.

Rynek usług kurierskich w Zielonej Górze

W Zielonej Górze znajduje się 5 szkół wyższych, co przyciąga do miasta młodych ludzi decydujących się na kontynuację edukacji po szkole średniej. Także dogodny transport drogowy wpływa na to, że miasto jest często odwiedzane przez osoby przyjezdne. Zielona Góra znajduje się bowiem na trasie drogi ekspresowej numer 3, która jest częścią międzynarodowej trasy E65. W odległości 10 km od ścisłego centrum miasta usytuowany jest port śródlądowy, którego głównie funkcje wiążą się z przeładunkami towarów. Ponadto Zielona Góra to także miejsce, gdzie prężnie działa rynek usług kurierskich.

Kurier DPD Zielona Góra

Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców Zielonej Góry, serwis AlleKurier.pl umożliwia szybkie i tanie nadanie przesyłki. Bez umów, wychodzenia z domu i niepotrzebnych ograniczeń. Po wypełnieniu formularza, kurier DPD podjeżdża we wskazane miejsce w Zielonej Górze i dostarcza przesyłkę pod wybrany adres w Polsce lub zagranicą. To świetny sposób na oszczędność, gdyż dzięki tej metodzie można wybrać ofertę korzystniejszą nawet o 70% w porównaniu z zamawianiem kuriera bezpośrednio w siedzibie firmy.

Szeroki wybór i najatrakcyjniejsze ceny

Wystarczy wycenić swoją paczkę, list lub paletę. Ważne jest, aby podać jej wymiary oraz wagę. To zajmuje nie więcej niż kilka sekund. Każdy, kto ceni sobie wygodę, atrakcyjne ceny i swój własny czas – powinien zainteresować się serwisem AlleKurier.pl. Nawet osoba nadająca przesyłkę po raz pierwszy może liczyć na najniższe ceny. Do wyboru są oczywiście różne oferty największych korporacji kurierskich, w tym DPD.

Oddział DPD Zielona Góra - Kontakt

ul. Kostrzyńska 8
65-127 Zielona Góra

tel: 22 577-55-55

Firmy kurierskie Zielona Góra

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto