Avocado Style zwroty – jak wykonać zwrot Avocado Style?

Avocado Style to polski sklep internetowy z odzieżą damską oferujący ubrania lokalnej produkcji. Decydując się na zakup w sklepach internetowych możesz trafić na sytuację, w której będziesz potrzebować zwrócić jakiś towar. Zwrot Avocado style – jak go wykonać? Poniżej wyjaśniamy, jak za pośrednictwem portalu wygodnezwroty.pl mozna łatwo zwrócić produkt w tym sklepie!

Zwrot do Avocado Style

Zwrot Avocado style – jakie produkty obejmuje? 

W sklepie Avocado Style można bezproblemowo zwrócić jakikolwiek zakupiony produkt bez podania przyczyny. Dotyczy to zatem towarów ze wszystkich poniższych kategorii:

  • Odzież (w tym m.in. sukienki, swetry, okrycia wierzchnie)
  • Bielizna nocna (w tym m.in. piżamy damskie, koszule nocne, szlafroki damskie)
  • Akcesoria (w tym m.in. torebki, zegarki, paski)

Przed dokonaniem zwrotu należy jednak pamiętać, aby produkt był w nienaruszonym stanie oraz posiadał metkę i oryginalne opakowanie – w innym przypadku zwrot nie będzie możliwy.

Jak nadać zwrot do Avocado Style?

Aby wykonać zwrot do Avocado Style należy o tym najpierw poinformować sprzedawcę. Trzeba pamiętać, że czas w jakim klientowi przysługuje możliwość odstąpienia od umowy wynosi 14 dni od daty otrzymania zakupu. Dlatego jeśli chcesz wykonać zwrot Avocado Style, zabierz się do tego niezwłocznie. Aby zachować ten termin należy odesłać towar przed jego upływem terminu – nie trzeba się zatem martwić, kiedy towar faktycznie dotrze do sklepu.

Świetną alternatywą dla standardowego procesu zwrotu oferowanego przez sklep jest skorzystanie z portalu wygodnezwroty.pl. Pozwala on na szybkie i proste dokonanie zwrotu w jednym z ponad 10 tysięcy sklepów internetowych, do których należy również Avocado Style!

Avocado Style zwroty – krok po kroku

Jak wykonać zwrot Avocado style poprzez wygodnezwroty.pl? Jest to bardzo proste! Oto, co należy zrobić krok po kroku:

  • Z listy sklepów wybierz ten, do którego chcesz nadać zwrot. W tym przypadku będzie to rzecz jasna Avocado Style.
  • Wypełnij formularz zwrotu. Jedyne dane, które musisz zawrzeć, to parametry przesyłki oraz swoje dane osobowe. Następnie wybierz firmę kurierską, z której usług chcesz skorzystać i opłać przesyłkę. Nie musisz drukować etykiety ani adresować paczki.
  • Nadaj swoja paczkę w jednym z 44 tysięcy punktów w całym kraju.
  • Poczekaj na zwrot pieniędzy. Czas oczekiwania wynosi maksymalnie 14 dni od momentu odstąpienia od umowy.
Zwrot do Avocado Style krok po kroku

Zwrot Avocado Style – adres sklepu

Zwrot do avocado Style należy nadać na poniższy adres:

AvocadoStyle.pl
Tomasz Kwiatkowski
Krakowska 39 lok. 173
50-424 Wrocław

Firma podkreśla, że nie odbiera paczek płatnych przy odbiorze, ani wysyłanych do takich punktów odbioru takich jak Paczkomat® czy placówki poczty. Znacznym udogodnieniem podczas zwrotu jest skorzystanie ze strony wygodnezwroty.pl dzięki której można nadać paczkę bez adresowania jej.

Jak zapakować przesyłkę do zwrotu?

Pakując przesyłkę do zwrotu trzeba przede wszystkim pamiętać, aby była ona odpowiednio zabezpieczona. Nie może dojść do sytuacji, w której produkt dochodzi uszkodzeniu podczas transportu wskutek nieodpowiedniego zapakowania. 

Ile jest czasu na zwrot Avocado Style?

Jaki jest adres na zwrot do Avocado Style?

Czy należy używać formularza zwrotu?

Sprawdź także:

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto