Co zrobić, aby dokonać zwrotu do By Your Side?

Internet daje nam szerokie pole do wyboru, jeśli chodzi o zakup produktów, które odpowiadają na nasze indywidualne potrzeby. By Your Side to sklep, na którego ofertę składają się pojedyncze egzemplarze wysokiej jakości ubrań, powstających w polskich szwalniach i z poszanowaniem praw ich pracowników. Jeśli dokonałaś zakupu w tym sklepie może się jednak zdarzyć, że dany produkt niestety z jakiegoś powodu Ci nie odpowiada. Nie musi to być niczym kłopotliwym, jako że sklep By Your Side oferuje możliwość łatwych i  sprawnych zwrotów. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak dokładnie działają zwroty do By Your Side.

Jaki obowiązuje termin na odesłanie towaru w By Your Side?

Termin do zwrotu w By Your Side to 14 dni, liczonych od momentu odebrania przez Ciebie paczki z zamówieniem. Sprzedawca zdecydował się jednak respektować również przesyłki nadane w terminie między 14 a 30 dni od momentu doręczenia. W takim wypadku jednak nie będzie już możliwy zwrot, a jedynie wymiana danego produktu na inny, równowartościowy, bądź droższy, dlatego postaraj się mimo wszystko dopilnować obowiązującego terminu do zwrotu.

Czego potrzebuję do zwrotu By Your Side?

W Twojej paczce ze zwrotem do By Your Side powinien się znaleźć wypełniony formularz zwrotu. Możesz go pobrać po wejściu na stronę sprzedawcy, a następnie wydrukować i wypełnić w wersji papierowej. Przygotowując swoją przesyłkę zwrotną nie zapomnij o umieszczeniu w środku swojego formularza. Nie zapomnij też oczywiście o tym, aby Twoje produkty były w nienaruszonym stanie oraz posiadały wszystkie oryginalne metki.

Zwrot By Your Side - na jaki adres go kierować?

W By Your Side funkcjonują dwa adresy, na które możesz nadać swoją paczkę z niepasującym towarem:

  • By Your Side, ulica L. Rydygiera 13a/17, 01-793 Warszawa,
  • Paczkomat InPost WAW02AP (do nadania paczki wykorzystaj numer oraz adres mailowy odbiorcy: 503 084 960, kontakt@byyourside.pl)

Jeśli korzystasz z jednego z powyższych adresów do wysyłki, postaraj się skorzystać z usług wybranego kuriera zamiast Poczty Polskiej, która to może dostarczyć Twoją paczkę do nadawcy bez poinformowania go o tym. W takim wypadku Twoja przesyłka zostanie odesłana z powrotem do Ciebie, a Ty tylko stracisz pieniądze na wysyłce. W razie potrzeby możesz zwrócić swoje zakupy również osobiście, odwiedzając Showroom By Your Side przy ul. Daniłowiczowskiej 18, lok. 102 w Warszawie.

Zamówienia indywidualne w By Your Side 

Sklep By Your Side oferuje swoim klientkom możliwość zamówienia produktu przygotowanego według indywidualnych preferencji. Działa to w bardzo prosty sposób - podczas dokonywania zakupu należy wybrać opcję “zamówienie indywidualne”, a następnie w polu “uwagi do zamówienia napisać, w jaki sposób produkt ma zostać spersonalizowany. Zmianie podlegają wymiary poszczególnych elementów produktu oraz kolor materiału. Możesz zatem np. poprosić o wydłużenie lub skrócenie rękawów zamawianej bluzki czy sukienki.
Decydując się na zamówienie zmodyfikowanego produktu miej na uwadze, że nie podlega on zwrotowi, wymianie ani reklamacji. Wynika to z faktu, że tego typu zamówienia nie znalazłyby w większości przypadków nowego nabywcy, a ograniczanie zużycia surowców do produkcji i marnowania ubrań jest jedną z najważniejszych idei przyświecających marce By Your Side.

Sprawdź także

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto