Jak wykonać zwrot do Cloth Store? Poradnik krok po kroku

Wiele osób szukających eleganckiej odzieży na różne okazje na pewno z chęcią spróbuje swoich szans w jednym z niezliczonych sklepów oferujących takie produkty przez internet. Jeśli to Ty należysz do takich osób, może się okazać, że będziesz potrzebowała dokonać zwrotu niesatysfakcjonujących produktów. Sprzedawca stylowych ubrań damskich Cloth Store pozwala Ci na dokonanie szybkiego zwrotu w razie potrzeby. Zwrot do Cloth Store - przekonasz się, że to nic trudnego dzięki naszemu poradnikowi!

Ile jest czasu na zwrot Cloth Store?

Cloth Store pozwala swoim klientkom na dokonanie zwrotu po upływie maksymalnie 14 dni od momentu dostarczenia paczki z towarem. Już po dokonaniu zwrotu Twoje pieniądze również wrócą do Ciebie po nie więcej niż 14 dniach, chociaż proces ten powinien zająć znacznie krócej, w zależności od tego, jak długo sprzedawcy zajmie rozpatrzenie danego zwrotu.

O czym pamiętać dokonując zwrotu Cloth Store?

Swoje produkty zasadniczo możesz zwrócić tylko, jeśli są one w idealnym stanie, tj. nie są one ubrudzone ani uszkodzone w jakikolwiek sposób. Produkty zwracane w Cloth Store muszą też mieć dołączone wszystkie oryginalne metki i klipsy.

Musisz mieć na uwadze, że po dokonaniu zwrotu otrzymasz przelew z równowartością środków wydanych na zwracany produkt, jednak do tej sumy nie są wliczane koszty przesyłki. To Ty ponosisz wszystkie koszty związane z nadaniem paczki ze zwrotem.

Jak przygotować paczkę ze zwrotem Cloth Store?

Istotnym elementem przesyłki zwrotnej do Cloth Store jest kod QR przypisany danemu zamówieniu, który należy dołączyć do zwrotu. Nie powinien on być naklejany na opakowanie (nie jest on etykietą kurierską), tylko spakowany razem z oddawanym towarem. Zamiast kodu QR możesz też wykorzystać formularz zwrotu, który to jest dostępny do pobrania ze strony sprzedawcy. Nie zapomnij też, żeby załączyć numer konta bankowego, na który sklep dokona zwrotu Twoich pieniędzy.

Jak zaadresować paczkę do Cloth Store?

Zwrot Cloth Store wyślij na poniższy adres:

Cloth sp. z o.o.

Chodkiewicza 61

85-667 Bydgoszcz

Swoją paczkę możesz nadać poprzez Pocztę Polską, choć oczywiście istnieje też możliwość skorzystania z usług dowolnego kuriera. Pamiętaj jednak, aby nie wysyłać paczki za pobraniem, ponieważ zostanie ona odrzucona przez sklep i wysłana z powrotem do Ciebie, na Twój koszt.

Cloth Store zwroty krok po kroku

Poniżej przedstawiamy wszystkie kroki, jakie są potrzebne do dokonania zwrotu do Cloth Store:

  1. Przygotuj produkty do zwrotu - upewnij się, że są w idealnym stanie i nie brakuje w nich żadnych elementów takich jak metki,
  2. Zapakuj przesyłkę i dołącz do niej specjalny kod QR lub wypełniony formularz zwrotu,
  3. Zaadresuj paczkę i nadaj ją poprzez Pocztę Polską lub wybranego kuriera,
  4. Oczekuj na zwrot środków za dokonany zwrot - trafią one na wskazane przez Ciebie konto bankowe.

Zobacz także:

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto