Grey Wolf zwroty - jak nadać paczkę ze zwrotem?

Grey Wolf to polski sklep modowy z odzieżą damską. Prowadzi on swoją działalność stacjonarnie, w kilkudziesięciu miastach na terenie całego kraju, jak i na swojej stronie internetowej sklep.greywolf.pl. Jeśli jesteś ciekawa, jak dokonać zwrotu towarów zakupionych w sklepie internetowym Grey Wolf, to dobrze trafiłaś! Wszystko, co musisz wiedzieć, aby wykonać swój zwrot prawidłowo, znajdziesz w poniższym artykule.

Jak funkcjonują zwroty w Grey Wolf?

Aby dokonać zwrotu do sklepu Grey Wolf, należy powiadomić sprzedawcę o swojej decyzji, pisząc mailowo lub listownie na adres sklep@greywolf.pl lub:

Sklep Internetowy GREY WOLF

Leona Czarlińskiego 20D/25

87-100 Toruń

Masz na to 14 dni od momentu odebrania paczki z zamówieniem. Po odstąpieniu od zawartej umowy przysługuje Ci kolejne 14 dni, w trakcie których powinno się nadać paczkę ze zwrotem. Należy go wysłać bezpośrednio na wyżej podany adres sklepu.

Zwrot Grey Wolf - jak przygotować paczkę?

Do swojej paczki koniecznie dołącz formularz odstąpienia od umowy. Wzór formularza znajdziesz na stronie sprzedawcy, skąd możesz go pobrać, wydrukować i uzupełnić w wersji papierowej. Nie zapomnij o podaniu numeru konta, na który sklep zwróci Twoje pieniądze za odesłany zakup. Ponadto, w Twoje przesyłce powinien się również znaleźć dowód zakupu. Może to być paragon lub jego kopia, jak i np. potwierdzenie transakcji z konta bankowego.

Przygotowując paczkę zwróć uwagę, że jesteś odpowiedzialna za stan odsyłanych rzeczy. Dlatego postaraj się o staranne zabezpieczenie zwracanego towaru, jak i pudełka, którego używasz do wysyłki, za pomocą np. papieru i taśmy klejącej. 

Czego nie można zwracać w Grey Wolf?

Zwrotowi w Grey Wolf podlegają prawie wszystkie oferowane produkty, o ile ich stan nie wskazuje na ich wcześniejsze użytkowanie. Jedynym istotnym odstępstwem od tej zasady są maski ochronne, których to nie można zwracać w ogóle. Wynika to z potrzeby ochronny higieny i bezpieczeństwa klientów.

Jak dokonać wymiany w Grey Wolf?

Jeśli chcesz wymienić dany produkt zakupiony w grey Wolf na inny, możesz to zrobić dokonując nowego zamówienia. Jako sposób dostawy i płatności za nowy produkt wybierz opcję “WYMIANA”, a następnie potwierdź operację, naciskając przycisk “POTWIERDZAM WYMIANĘ”. Stary produkt wyślij bezpośrednio na podany wcześniej adres sklepu, wraz z załączonym formularzem wymiany (możesz go pobrać i wydrukować ze strony sklepu).

Zwrot pieniędzy podczas wymiany w Grey Wolf

Nadanie nowej paczki przez sklep nastąpi po tym, jak otrzyma on Twoją przesyłkę ze zwracanym towarem. Nie musisz opłacać kosztu nadania paczki z nowym produktem. Może się jednak okazać, że w przypadku zamówienia produktu w innej cenie, niż ten, który był oryginalnie zakupiony, potrzebne będzie wykonanie dodatkowego rozliczenia. W przypadku zamówienia tańszego produktu niż oryginalnie, sklep zwróci nadwyżkę ceny na Twoje konto bankowe podane w formularzu. Jeśli nowy produkt jest droższy niż oryginalny, będziesz musiała wykonać dodatkowy przelew na rachunek sprzedawcy.

Zobacz także

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto