Jak działa zwrot Pepegi - wszystko, co musisz wiedzieć

Sklep Pepegi to podążający za trendami sprzedawca, którego szeroka oferta markowych produktów jest dedykowana dla stylowych kobiet, mężczyzn jak i dzieci. Jak każdy nowoczesny sklep, dla którego ważny jest komfort i dobre doświadczenie z zakupu u każdego klienta, daje on możliwość dokonania szybkiego zwrotu nie pasujących produktów. Zwrot Pepegi - z dzisiejszego artykułu dowiesz się wszystkiego, co musisz o nim wiedzieć.

Jak działa odstąpienie od umowy w Pepegi?

W sklepie Pepegi masz 14 dni na zgłoszenie chęci do zwrotu zamówionego towaru. Aby zachować prawo do odstąpienia od umowy, musisz powiadomić o tym sklep mailowo, wysyłając odpowiednią informację na adres: info@pepegi.eu. Następnie przysługuje Ci kolejne 14 dni na wykonanie zwrotu i wysłanie paczki z oddawanym towarem na adres sklepu. Twoje pieniądze wrócą do Ciebie po nie więcej niż 14 dniach od momentu odstąpienia od umowy i trafią na konto bankowe wskazane w formularzu zwrotu.

Co można zwrócić w Pepegi?

Zwrotowi w Pepegi podlegają liczne rodzaje produktów, takie jak obuwie, odzież, i różnorodne akcesoria. Istnieją jednak wyjątki od prawa do zwrotu, wśród których wymienić należy na pewno produkty takie jak bielizna, czy generalnie przedmioty, których stan wskazuje na to, że były używane po zakupie. Nawet jeśli przedmiot jest w dobrym stanie, ale np. nosi zapachy perfum poprzedniego użytkownika, jego zwrot może zostać odrzucony przez sprzedawcę.

Jak przygotować paczkę do zwrotu Pepegi?

W paczce powinien się znaleźć, choć nie musi, paragon oraz formularz zwrotu. Wzór formularza możesz znaleźć na stronie sklepu, a następnie wydrukować go i wypełnić i w takiej formie umieścić w paczce razem ze zwracanym towarem.

Przygotowując paczkę zwróć szczególna uwagę na jej zabezpieczenie, np. poprzez owinięcie papierem, a następnie dodatkowe zaklejenie taśmą. Na koniec zaadresuj ją na poniższy adres:

Pepegi
ul. Kochanowskiego 37
33-100 Tarnów

Zwrot Pepegi - krok po kroku

Pepegi zwroty stają się łatwiejsze, jeśli korzystasz z usługi wygodnezwroty.pl. Dzięki niej nadasz szybki zwrot do tego sklepu, jak i tysięcy innych na terenie całego kraju:

  1. Wyszukaj interesujący Cię sklep za pomocą wyszukiwarki na stronie i zacznij proces nadawania zwrotu,
  2. Uzupełnij formularz na stronie potrzebnymi danymi do zwrotu i wybierz sposób nadania paczki. Możesz się zdecydować na PaczkomatⓇ InPost lub usługi innego preferowanego przez Ciebie kuriera,
  3. Opłać nadanie paczki zwrotnej odpowiadającym Ci sposobem np. poprzez platformę Blik, z której pomocą płatność zajmie Ci nawet mniej niż minutę,
  4. Zanieś paczkę do wybranego wcześniej w formularzu punktu nadania.
Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto