Jak działają zwroty do Mój Kraj Taki Piękny?

Zakupy online, choć wygodne, wiążą się z pewnym ryzykiem. Nigdy nie możemy mieć pewności, czy zamówiony na odległość produkt będzie w pełni odpowiadał naszym wyobrażeniom. Na szczęście nie musi to być żadnym problemem! Jako konsument masz pełne prawo do zwrotu towaru zakupionego przez internet. Wystarczy wiedzieć, jak działa procedura zwrotu w danym sklepie i podążać zgodnie z instrukcją. Poniżej wyjaśniamy, jak prawidłowo wykonać zwrot do sklepu Mój Kraj Taki Piękny.

Jak zwrócić produkty w Mój Kraj Taki Piękny?

Zwrot do Mój Kraj Taki Piękny jest bardzo prosty. Możesz go zrealizować w terminie do 14 dni od daty odebrania paczki z zamówionym towarem. Do dokonania zwrotu będziesz potrzebować formularza zwrotu oraz paragonu. Pamiętaj o obu tych dokumentach, ponieważ jeśli nie dołączysz któregoś z nich do paczki, Twój zwrot nie zostanie rozpatrzony. Wzór formularza znajdziesz w swojej przesyłce, chociaż możesz go też pobrać i wydrukować ze strony sklepu.

Po otrzymaniu Twojej przesyłki, sklep ma 14 dni na rozpatrzenie zwrotu. Jeśli sprzedawca rozpatrzy Twój zwrot pozytywnie, to Twoje środki za zakup wrócą na konto bankowe, którego numer został podany w formularzu.

Jakie są możliwe sposoby zwrotu?

Jeśli chcesz dokonać zwrotu w sklepie Mój Kraj Taki Piękny, możesz to zrobić tylko i wyłącznie wysyłając paczkę z niepasującym towarem bezpośrednio na adres sklepu:

MKTP zwrot
UL. JAGODNE 14
05-480 KARCZEW

Nie jest możliwy zwrot do Paczkomatów, za pobraniem lub w butikach stacjonarnych Mój Kraj Taki Piękny. 

Zwrot Mój Kraj Taki Piękny - jakie produkty obejmuje?

Zasada dotycząca tego, jakie produkty można zwracać, jest podobna we wszystkich sklepach internetowych. Możliwość zwrotu dotyczy tylko i wyłącznie produktów, których stan nie odbiega od tego przed zakupem. Jeśli zatem chcesz zwrócić coś zakupionego przez internet, to przedmiot ten nie może nosić żadnych śladów użytkowania. W niektórych sklepach istnieją poszczególne kategorie produktów, których ze względu na ich specyfikę również nie można zwracać, niezależnie od ich stanu.

Oferta sklepu Mój Kraj Taki Piękny obejmuje wiele produktów odzieżowych, takich jak peleryny, sukienki, płaszcze, bluzy, t-shirty oraz różnorodne akcesoria. Sprzedawca nie wyszczególnia żadnego typu produktów, które w ogóle nie podlegają możliwości zwrotu. Dlatego tak długo, jak produkty są zachowane w oryginalnym stanie (bez uszkodzeń czy zabrudzeń oraz oderwanych metek) możesz je spokojnie zwrócić.

O firmie Mój Kraj Taki Piękny

Mój Kraj Taki Piękny to polski sprzedawca odzieży dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci. Głównym znakiem rozpoznawczym marki są ubrania damskie lokalnej produkcji, tworzone z dużej mierze z naturalnej bawełny. Produkty firmy Mój Kraj Taki Piękny zachowane są w luźnym, lecz uniwersalnym stylu, dzięki czemu łączą wygodę z użytecznością. Poza sprzedażą online, sklep prowadzi również działalność stacjonarnie w trzech lokalizacjach w Warszawie i Białymstoku.

Sprawdź także

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto