Zwrot Femi Stories - jak wykonać zwrot do Femi Stories?

Zastanawiasz się jak zrobić zwrot Femi Stories? Nie wiesz jaką opcję i formę zwrotu wybrać? Serwis wygodnezwroty.pl oferuje łatwy i przedewszytskim bezpieczny zwrot przesyłki. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym jak wykonać zwrot do Femi Stories oraz jakie są jego zasady koniecznie przeczytaj ten artykuł.

zwrot do femistories

Zwrot Femi Stories - co można zwrócić?

Na zwrot przysługuje 14 dni od otrzymania paczki. Odesłać można towar, który nie był noszony, jest nowy i nie posiada żadnych znaków użytkowania. Produkty najlepiej jakby posiadały oryginalne metki.

Jak nadać w Femi Stories zwroty?

Żeby nadać zwrot do Femi Stories należy wypełnić formularz, oraz wysłać paczkę za pośrednictwem wybranego kuriera. Jednak najlepszą metodą zwrotu jest odesłanie przesyłki za pośrednictwem wygodnezwroty.p

Femi Stories zwroty - jak to zrobić krok po kroku?

Serwis wygodnezwroty.pl zapewnia szybką i bezproblemową procedurę zwrotu. Zapoznaj się jak oddać niechciany towar przez tą platformę krok po kroku:

Jeżeli zdecydujesz się na opcję bez drukowania etykiety i nadania w Paczkomat® Inpost, oczekuj na potwierdzenie i kod, które otrzymasz za pośrednictwem wiadomości SMS oraz e-maila. Pamiętaj, że kod będzie ważny przez 72 godziny. Alternatywnie, masz możliwość wybrania opcji DHL POP. Podaj informacje dotyczące zawartości i wagi paczki, a następnie uzupełnij dane adresowe.

Jeśli preferujesz wydrukowanie etykiety, otrzymasz informacje dotyczące wysyłki za pomocą usług GLS lub DHL POP. Będą wyznaczone punkty odbioru, gdzie będziesz mógł dostarczyć paczkę.

Przygotuj swoją paczkę, pamiętając o dołączeniu formularza zwrotu.

Ostatnim krokiem jest nadanie paczki w wybranym punkcie odbioru.

zwrot do femistories krok po kroku

Gdzie nadać zwrot Femi Stories?

Zwrot należy nadać na adres:

OMNIPACK Sp. z o.o. - Femi Stories

ALEJA KATOWICKA 66 05-830 NADARZYN

bud. DC04 rampa 40

Jak zapakować przesyłkę do zwrotu?

Przesyłka przede wszystkim powinna być odpowiednio zabezpieczona i zapakowana. Ważne jest by nie uszkodziła się w transporcie. Obowiązkiem jest dołączenie do paczki paragonu/faktury lub numeru zamówienia inaczej zwrot się nie uda.

Ile jest czasu na zwrot?

Czego nie można zwrócić?

Jaki jest adres do zwrotu?

Jak przygotować paczkę ze zwrotem?

Sprawdź także:

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto