Jak działają zwroty w sklepie internetowym Intimiti?

Zakupy internetowe mają wiele zalet, jednak bez wątpienia jedną z najważniejszych z nich jest możliwość zwrotu nabytych produktów. Dzięki temu nie musisz się martwić o to, co zrobić, jeśli towar np. różni się od tego, jak można było go sobie wyobrazić na podstawie jego opisu czy zdjęć. Również sytuacje, gdy zamówione ubrania okazują się być nietrafione pod względem rozmiaru, nie są żadnym problemem nie do rozwiązania. W dzisiejszych czasach zwroty nie są już niczym nadzwyczajnym, a w przypadku wielu sklepów mogą one być nawet bardzo proste i wygodne. Jeśli jesteś klientką sklepu z bielizną Intimiti, być może zdarzyło Ci się, że zechciałaś zwrócić zakupiony towar. W poniższym artykule znajdziesz wszystko, co trzeba wiedzieć przed dokonaniem zwrotu w tym sklepie.

Jak działa odstąpienie od umowy w Intimiti?

Klienci sklepu Intimiti mogą odstąpić od zawartej ze sklepem umowy w ciągu 14 dni od daty doręczenia przesyłki. Aby dokonać zwrotu zamówionego towaru i tym samym odstąpić od umowy, musisz poinformować sklep o swojej decyzji, wysyłając stosowne oświadczenie na adres sprzedawcy. Możesz to zrobić na jeden z poniższych sposobów:

  • Za pomocą poczty tradycyjnej, pisząc na adres: Marcin Pruszyński, ul. Kalinowa 11 lok. 3 Białystok 15- 809,
  • Mailowo, pisząc na adres sklep@intimiti.pl.

Sprzedawca wyśle Ci wiadomość zwrotną potwierdzającą otrzymanie informacji o chęci dokonania zwrotu. Od tego momentu obowiązuje termin kolejnych 14 dni, w trakcie którego musisz nadać swoją paczkę ze zwrotem z powrotem do sklepu.

Jak prawidłowo zaadresować zwrot do Intimiti?

Jeśli decydujesz się na zwrot do sklepu Intimiti, pamiętaj, aby swoją przesyłkę zaadresować bezpośrednio do siedziby sklepu:

MARMART - Marcin Pruszyński
ul. Kalinowa 11 lok. 3
15-809 Białystok

W Intimiti nie jest możliwy zwrot na inny adres niż powyższy, w tym np. do paczkomatu. Ponadto sprzedawca nie przyjmuje przesyłek nadanych za pobraniem.

Zwrot do Intimiti - jak przygotować paczkę?

Aby mieć pewność, że Twoje produkty trafią z powrotem do nadawcy w nienaruszonym stanie, zadbaj o ich staranne zapakowanie. Po pierwsze pamiętaj, że podczas zwrotów zawsze warto korzystać z oryginalnego opakowania, w którym dostarczono Ci Twoje zakupy, o ile jest to możliwe. Postaraj się, aby zarówno sam towar, jak i całość przesyłki zostały odpowiednio zabezpieczone, aby uniknąć ewentualnych uszkodzeń podczas transportu. Pamiętaj też, aby w paczce ze zwrotem znajdował się formularz zwrotu, który to należy przygotować i uzupełnić według wzoru dostępnego na stronie internetowej sprzedawcy. 

Kiedy mogę się spodziewać zwrotu pieniędzy w Intimiti?

Zwrot środków za produkty zwrócone w sklepie Intimiti zostanie zrealizowany w ciągu maksymalnie 14 dni od daty odstąpienia od umowy. Twoje środki trafią do Ciebie tym samym sposobem, jakim oryginalnie opłacono zamówienie. Miej na uwadze, że sklep zwraca koszty odesłanego towaru oraz jego dostawy, z wyjątkiem innych form dostawy niż najtańsza forma udostępniona przez sprzedawcę. Koszty nadania przesyłki zwrotnej nie podlegają zwrotowi w Intimiti. 

Sprawdź także

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto