Jak łatwo dokonać zwrotu w sklepie Fan Leather?

Zakupy online są bardzo wygodnym rozwiązaniem pod wieloma względami, wśród których na pewno wymienić można możliwość błyskawicznego dokonania zamówienia, ale również możliwość zwrotów. Każdy klient sklepu internetowego ma pełne prawo do zwrócenia zamówionych produktów, bez konieczności podawania przyczyny, jeśli w jakikolwiek sposób nie spełniły one jego oczekiwań. Wiele sklepów wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, dając im nie tylko opcję dokonania szybkiego i wygodnego zwrotu, ale również nie raz oferując tę możliwość za darmo lub po okazyjnej cenie. Jest tak również w przypadku sklepu Fan Leather, oferującego ubranie skórzane dla kobiet. W poniższym artykule przeczytasz, w jaki sposób odesłać swoje produkty zamówione w tym sklepie.

Jaki jest termin do zwrotu Fan Leather?

Terminy do zwrotów w różnych sklepach mogą się. różnić. Z reguły jest to wymagane przez przepisy minimalne 14 dni na odstąpienie od umowy, liczone od momentu odebrania paczki przez klienta. Niektóre sklepy wydłużają jednak ten termin, a wśród nich należy wymienić również Fan Leather, który to daje swoim klientom 30 dni na dokonanie zwrotu. 

Jak dokonać zwrotu do Fan Leather za darmo?

Sklep Fan Leather oferuje opcję darmowych zwrotów za pomocą Paczkomatów InPost lub usług kuriera DPD. Aby dokonać zwrotu poprzez InPost, wyszukaj sklep Fan Leather w na stronie firmy InPost Szybkie Zwroty. Po wybraniu interesującego Cię sklepu będziesz od razu mieć możliwość wyboru rodzaju paczki oraz uzupełnienia wirtualnego formularza zwrotu. Kolejne kroki potrzebne do wykonania zwrotu są bardzo proste - wystarczy postępować zgodnie z kolejnymi instrukcjami na stronie.

W przypadku zwrotu przez sieć DPD, należy wejść w odnośnik dostępny na stronie Fan Leather w zakładce “wymiany i zwroty”. Następnie należy kliknąć podświetlony napis “tutaj”, aby uruchomić proces rejestracji zwrotu. W kolejnych krokach będziesz musiała m.in. zaznaczyć przyczynę zwrotu lub jej brak, podać przybliżoną wagę przesyłki oraz wybrać sposób nadania paczki. Możesz skorzystać z usług kuriera, który to przyjedzie odebrać paczkę spod Twojego adresu (podanego podczas rejestracji zwrotu) lub nadać ją samodzielnie w wybranym punkcie należącym do sieci DPD.

Jakie są inne sposoby nadania zwrotu Fan Leather?

Swój zwrot do Fan Leather możesz nadać również we własnym zakresie i na swój koszt, korzystając np. z usług wybranego kuriera. W takim wypadku pamiętaj, aby zaadresować swoją paczkę jak poniżej:

FAN LEATHER Sklep internetowy
ul. Żeromskiego 3a
15-349 Białystok

Miej koniecznie na uwadze, że tylko przesyłki nadane na powyższy adres zostaną przyjęte. Sklep Fan Leather nie przyjmuje paczek nadanych samodzielnie przez klienta opcją za pobraniem lub wysyłek kierowanych do Paczkomatów.

Czy można kupić ubrania Fan Leather stacjonarnie?

Jeśli wolisz przymierzyć nowe ubrania przed ich zakupem, to produkty marki Fan Leather możesz zakupić również stacjonarnie. Sklep marki znajduje się w Białymstoku, przy ul. Żeromskiego 3a. Znajdziesz w nim produkty z najnowszej kolekcji, ale również kolekcje z poprzednich sezonów w obniżonych cenach. Sprzedawca zaznacza nawet, że niektóre produkty możliwe do zakupu stacjonarnie nie znajdują się w ofercie sklepu internetowego. Zakupy w salonie Fan Leather są zatem wygodnym rozwiązaniem dla wszystkich fanów skórzanych ubrań, którzy mieszkają w Białymstoku lub okolicach.

Sprawdź także

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto