Nife zwroty - jak nadać zwrot do tego sklepu?

Każdy nowoczesny sklep internetowy stara się o zapewnienie jak najlepszego doświadczenia z zakupów swojemu klientowi. Składa się na to m.in. możliwość łatwego wykonania zwrotu zakupionych produktów w razie potrzeby. Jednym z takich sprzedawców jest internetowy sklep odzieżowy Nife. Jak wykonać zwrot w tym sklepie? Nife zwroty - wyjaśniamy wszystko, co musisz o nich wiedzieć!

Co można zwrócić w Nife?

W Nife zasadniczo masz możliwość zwrócenia wszystkich oferowanych przez sklep produktów, jednak musisz zadbać o ich właściwy stan. Oddawany towar nie może nosić żadnych wyraźnych śladów wcześniejszego użytkowania. Ponadto, przygotowując paczkę ze zwrotem Nife postaraj się wykorzystać to samo opakowanie (pudełko kartonowe bądź foliopak), w którym produkt został do Ciebie dostarczony.

Nife zwroty - jak nadać zwrot?

Nife oferuje swoim klientom opcję szybkiego i łatwego zwrotu dzięki współpracy z platformą wygondezwroty.pl. Dzięki niej nadasz zwrot bez potrzeby o martwienia się o dopełnienie dodatkowych formalności. Na stronie wygodnezwroty.pl od razu masz dostęp do wirtualnego formularza zwrotu, jak i adresu, na który należy wysyłać zwrot do wybranego sklepu.

Jeśli chcesz, możesz też nadać zwrot na własną rękę. W takim wypadku musisz jednak pamiętać o wykorzystaniu drukowanego formularza zwrotu, który to należy wypełnić i umieścić w przesyłce z towarem.

Jak samodzielnie nadać zwrot do Nife?

Strona wygodnezwroty.pl oferuje możliwość nadania paczki zwrotnej w prosty sposób. Jeśli jednak chcesz to zrobić samodzielnie, oto kroki, jakie należy podjąć:

  1. Wypełnij papierowy formularz zwrotu otrzymany razem z przesyłką i umieść go w paczce ze zwracanym towarem. Jeśli zakup został opłacony za pobraniem lub zwykłym przelewem bankowym, nie zapomnij o wpisaniu numeru swojego konta bankowego w formularzu,
  2. Zapakuj produkty, wykorzystując do tego najlepiej oryginalne opakowanie, w którym zostały Ci dostarczone,
  3. Zaadresuj paczkę i nadaj ją wybranym przez siebie sposobem np. pocztą lub dowolnym kurierem,
  4. Poczekaj na zwrot pieniędzy za oddany towar.

Jak zaadresować zwrot Nife?

Adres do zwrotu Nife to:

Grupa NIFE

ul. Lipowa 24

42-229 Częstochowa

Jeśli zwracasz produkt samodzielnie, masz również możliwość zaadresowania przesyłki do paczkomatu obsługiwanego przez sklep Nife, o numerze CZE27M. Jest to jedyny paczkomat, z którego sprzedawca jest w stanie odebrać zwrot.

Zwrot pieniędzy za zakup w Nife

Czas oczekiwania na zwrot pieniędzy w Nife jest bardzo krótki - otrzymasz swoje środki po nie więcej niż 5 dniach od momentu nadania paczki z towarem. Sposób przelewu pieniędzy może się różnić w zależności od tego, w jaki sposób towar został opłacony przy zakupie. Jeśli był to zwykły przelew bankowy, to należności trafią na numer konta bankowego wskazany przez Ciebie w formularzu zwrotu. 

Zobacz także:

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto