Jak prawidłowo dokonać zwrotu do Forise?

Zakupy internetowe stały się normalną częścią naszego codziennego życia. Lubimy wygodę, jaką przynosi ta forma zakupów, a ich dodatkowym atutem jest możliwość wygodnego zwrócenia nie pasujących produktów. Nie ważne, czy źle trafiłaś z rozmiarem, czy po prostu zmieniłaś zdanie po zakupie, możesz odesłać swoje zamówienie i oczekiwać pełnego zwrotu pieniędzy w zamian. W dzisiejszym artykule przybliżymy, jak dokładnie działa procedura zwrotów w odzieżowym sklepie internetowym Forise oraz jak prawidłowo odesłać produkty do tego sklepu.

Informacje o sklepie Forise

Forise to sklep internetowy prowadzony przez mały zespół, zaś obsługą zamówień zajmuje się sama właścicielka formy i projektantka. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoje zamówienie, jak i ewentualny zwrot zostaną potraktowane w sposób indywidualny. Oferta sklepu obejmuje różnego typu ubrania, takie jak sukienki, koszule czy swetry - wszystkie zachowane w schludnym, stonowanym stylu. Możesz się łatwo skontaktować ze sprzedawczynią, czy to poprzez social media, czy mailowo: kontakt@forise.pl.

Zwrot Forise - kiedy można go dokonać?

Przysługuje Ci termin 14 dni na dokonanie zwrotu produktu zakupionego w sklepie internetowym Forise. Twój produkt powinien trafić z powrotem do sklepu w stanie nienaruszonym. To Ty odpowiadasz zatem za wszelkie wady zwracanego produktu, takie jak zabrudzenia, uszkodzenia, obce zapachy, itp. W przypadku zwrotu takich produktów musisz się liczyć z faktem, że sprzedawczyni może na Ciebie nałożyć obowiązek zapłacenia za powstałe wady.

Jak przystąpić do zwrotu Forise?

Aby dokonać zwrotu do Forise, w pierwszej kolejności poinformuj o tym sprzedawczynię. Wystarczy napisać maila na adres zwroty@forise.pl, w tytule umieszczając numer zamówienia oraz dopisek “zwrot”. Możesz również zamieścić w swoim mailu powód zwrotu (jest to pomocna informacja dla każdego sprzedawcy), choć oczywiście nie jest to konieczne. Kiedy sprzedawczyni otrzyma Twoją wiadomość, niezwłocznie Cię o tym poinformuje.

Jak nadać paczkę do Forise?

Zanim przystąpisz do nadania paczki, pamiętaj o tym, aby umieścić w niej formularz zwrotu, przygotowany według wzoru dostępnego na stronie sklepu. Następnie zabierz się za dokładne zabezpieczenie paczki oraz znajdujących się w niej produktów, aby uniknąć wystąpienia jakichkolwiek uszkodzeń w trakcie transportu.

Swoją paczkę zaadresuj na: Forise, ul. Poleska 13/13, 51-354 Wrocław. Zwrot musi być nadany na Twój koszt, zatem nie ma możliwości nadania paczki opcją za pobraniem.

Jak działa zwrot pieniędzy w Forise?

Twoje pieniądze wydane na zwrócony produkt trafią do Ciebie tym szybciej, im szybciej nadasz swoją paczkę. Jako że sprzedawczyni korzysta z prawa do wstrzymania się ze zwrotem środków do momentu otrzymania i zweryfikowania zawartości paczki, zwrot pieniędzy powinien zająć do kilku dni od momentu odstąpienia od umowy, jednak nie dłużej niż 14 dni. Twoje środki trafią do Ciebie tą samą drogą, jaką oryginalnie opłaciłaś swoje zamówienie.

Miej na uwadze, że zwrot pieniędzy nie obejmuje kosztów nadania zwrotu. Otrzymasz wartość wydaną na zakup produktu oraz koszty jego dostawy,  o ile wybrałaś najtańszą możliwą opcję dostawy. To znaczy, że w przypadku, gdy wybrałaś inną opcje wysyłki, droższą od najtańszej dostępnej opcji o jakąś kwotę, to wartość zwróconych należności zostanie pomniejszona o tę właśnie kwotę.

Sprawdź także

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto