Jak prawidłowo dokonać zwrotu do MISBHV?

Możliwość zakupów przez internet pozwala nam na zdobycie produktów, które są trudne do znalezienia lub całkowicie niedostępne stacjonarnie. To jednak tylko jedna z bardzo wielu zalet tego rodzaju zakupów. Warto jest również wspomnieć o zwrotach, dzięki którym możemy zamówić nowy produkt, ale również odesłać go z powrotem do nadawcy bez potrzeby podawania przyczyny zwrotu. Właśnie po to, aby pomóc klientom podczas dokonywania zwrotów online, przygotowaliśmy nasz dzisiejszy artykuł. Znajdziesz w nim przydatne informacje dla wszystkich osób kupujących w sklepie internetowym marki MISBHV. Po lekturze poniższego tekstu będziesz wiedzieć, jak działają zwroty do MISBHV oraz o czym pamiętać przed odesłaniem towaru zakupionego w tym sklepie.

Zwrot MISBHV - jak się do niego przygotować?

Aby dokonać zwrotu produktów zakupionych w MISBHV postępuj według poniższych kroków:

  1. Poinformuj sklep o chęci zwrotu, najlepiej mailowo (store@misbhv.com), udzielenie takiej informacji działa jako odstąpienie od umowy. Masz na to 14 dni od momentu odebrania paczki z zakupem.
  2. Z momentem odstąpienia od umowy otrzymujesz kolejne 14 dni na właściwe nadanie zwrotu. Przygotuj w tym celu formularz zwrotu według szablonu dostępnego na stronie sprzedawcy i wypełnij go potrzebnymi danymi. Nie zapomnij, aby dołączyć go do przesyłki zwrotnej.
  3. Zapakuj swoje produkty do zwrotu i wyślij paczkę na adres siedziby firmy w Krakowie.

Jaki jest adres do zwrotów MISBHV?

Wyślij swoją paczkę zwrotną do MISBHV bezpośrednio na adres:

MISBHV II PIĘTRO
ul. Gromadzka 46
30-719 KRAKÓW

Pamiętaj, aby zachować oryginalne opakowania do wysyłki oraz aby w paczce znalazł się wypełniony formularz zwrotu. Bez formularza proces rozpatrywania zwrotu może ulec znacznemu wydłużeniu.  Po nadaniu swojej paczki postaraj się zachować dowód nadania zwrotu, który to może okazać się potrzebny w przypadku zaginięcia przesyłki.

Kiedy sklep może odrzucić zwrot?

Najczęstszymi powodami odrzucenia zwrotu są:

  • Nadanie zwrotu po upłynięciu wyznaczonego na to przez danego sprzedawcę terminu - w przypadku MISBHV jest to 14 dni od daty odstąpienia od umowy,
  • Stan odesłanych produktów odbiegający od oryginalnego - towar jest zabrudzony lub nosi jakiekolwiek inne ślady użytkowania, jest pozbawiony metek lub odesłano go bez oryginalnego opakowania,
  • Wysłanie zwrotu opcją za pobraniem - jako że sklep MISBHV wskazuje, że zwroty dokonuje się na koszt klienta, paczki za pobraniem nie będą odebrane.

Czy można wymienić produkty w MISBHV?

Sklep MISBHV nie oferuje opcji wymian. Jeśli zamówiony przez Ciebie produkt nie pasuje np. ze względu na rozmiar i chcesz wypróbować inny, to nadal możesz jednak zwrócić swój produkt i dokonać wymiany, rozumianej tutaj jako zwrot zakupionego towaru oraz zamówienie nowego produktu, poprzez złożenie nowego, niezależnego zamówienia.

Jak długo zajmie zwrot pieniędzy?

Po tym, jak paczka ze zwrotem dotrze do odbiorcy, sklep ma termin 14 dni na dokonanie zwrotu należności za odesłany towar. Sprzedawca użyje tej samej metody na przelew środków, jaka została wybrana przez Ciebie podczas opłacania zakupu.

Sprawdź także

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto