Jak prawidłowo zrealizować zwrot do Naree?

Dostęp do opcji szybkiego i bezproblemowego zwrotu to obecnie standard w sklepach prowadzących sprzedaż internetową. Również sklep Naree, oferujący odzież i akcesoria polskich producentów, daje Ci możliwość łatwego dokonania zwrotu. Czytaj dalej, aby poznać wszystkie najważniejsze zasady dotyczące zwrotu do Naree oraz sposoby jego nadania.

Jak zgłosić chęć zwrotu Naree?

W Naree możesz, zgłosić chęć wykonania zwrotu, jednak nie jest to konieczne. Zgłoszenie chęci zwrotu sprawia jednak, że poza 14 dniami na odstąpienie od umowy po dokonaniu zakupu przysługuje Ci kolejne 14 dni na faktyczne dopełnienie zwrotu. Jest to jednak opcja zarezerwowana dla osób, które dokonały zakupu jako zarejestrowani klienci sklepu. Mogą oni wygenerować formularz zwrotu po wejściu na swoje konto, co zostanie automatycznie odnotowane w systemie jako chęć dokonania zwrotu.

Jeśli dokonałaś zakupu w Naree jako gość, masz 14 dni na dokonanie zwrotu bez zgłaszania chęci jego dokonania. Ten sam formularz, który zalogowani użytkownicy znajdą na swoim koncie, możesz zamiast tego przygotować po pobraniu szablonu dostępnego w zakładce “zwroty” na stronie Naree.

Co można zwrócić w Naree?

Sklep Naree nie wyszczególnia żadnych produktów, które są całkowicie wykluczone z możliwości zwrotu. Możesz zatem zwrócić każdy produkt, jednak pod warunkiem, że nie był on wcześniej używany i jego stan odpowiada nowemu produktowi (zatem posiada on również oryginalne metki).

Zwrot do Naree - jak przygotować paczkę?

Swój zwrot do Naree adresuj na:

Naree Sp. z o.o.
ul. Rydlówka 20
30-363 Kraków

Przed wysyłką zwróć uwagę, aby w paczce znalazł się wypełniony formularz zwrotu! Nie ma potrzeby wykorzystywania oryginalnych opakowań, w których sklep dostarczył Twoje zakupy. Możesz zatem skorzystać z jakiegokolwiek kartonu lub innego stosownego opakowania do wysyłki. Pamiętaj, aby odpowiednio zabezpieczyć paczkę przed ewentualnymi uszkodzeniami wynikającymi z transportu.

Naree zwroty - jak prawidłowo nadać paczkę?

Masz możliwość dokonania zwrotu do Naree w wybrany przez Ciebie, najbardziej odpowiadający Ci sposób. Przed wybraniem takich usług jak Paczkomaty InPost lub Poczta Polska zwróć jednak uwagę, aby:

  • Nadać przesyłkę przez Pocztę Polską jako paczka, a nie jako list,
  • W przypadku Paczkomatów, korzystać z opcji “Paczkomat-dom”, w innym wypadku przesyłka nie zostanie odebrana przez Naree.

Możesz również skorzystać z usług innych firm kurierskich i nadać swoją paczkę w obsługiwanych przez nie punktach nadania. W tym procesie warto skorzystać z usługi wygodnezwroty.pl, która znacznie ułatwi nadanie paczki, pozwalając Ci na dokonanie szybkiej i taniej wysyłki z odpowiadającej Ci lokalizacji, bez obaw o potrzebę dopełnienia jakichkolwiek dodatkowych formalności.

Zobacz także:

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto