Jak przygotować i nadać paczkę ze zwrotem do Polly?

W dzisiejszym artykule przyjrzymy się procedurze zwrotu w polskim sklepie z odzieżą damską Polly. Sklep ten pozwala na dokonanie szybkiego i bezproblemowego zwrotu, bez potrzeby zgłaszania jego powodu. Jeśli chcesz odesłać produkty zakupione w sklepie Polly, nie musisz o nic się martwić. Procedura zwrotu w tym sklepie jest bardzo prosta i intuicyjna. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak długi jest termin na odesłanie zakupów w tym sklepie, w jaki sposób oraz na jaki adres możesz nadać swoją przesyłkę, jak prawidłowo przygotować swoją paczkę oraz jakie produkty można zwrócić w Polly.

Zwrot do Polly - jak to właściwie działa?

Zwroty w Polly nie są niczym trudnym. To tylko kilka kroków, które należy wykonać, aby prawidłowo przygotować paczkę, a następnie ją nadać według wytycznych sprzedawcy. Po pierwsze pamiętaj, że na dokonanie zwrotu masz termin 14 dni, który to jest liczony od momentu, w którym klient wszedł w posiadanie swojego zamówienia. Aby zachować swój termin do odstąpienia od umowy, wyślij swoją paczkę zwrotną przed jego upływem. Nie musisz wcześniej informować sprzedawcy o chęci zwrotu. Przesyłka może zostać nadana wybranym sposobem, np. firmą kurierską lub za pomocą Poczty Polskiej.

Na jaki adres wysyłać zwroty do Polly?

Zwroty do sklepu Polly kierujemy na poniższy adres:

Sklep POLLY
Al.Rzeczypospolitej 22
02-972 Warszawa

Klient nadaje przesyłkę na własny koszt. Sprzedawca dokonuje zwrotu należności za zakup oraz za najtańszą opcję dostawy oferowaną przez sklep, z wyłączeniem kosztów, jakie klient poniósł podczas nadania przesyłki zwrotnej.

Polly zwroty - co należy dołączyć do przesyłki?

Aby Twój zwrot przebiegł prawidłowo, należy przygotować formularz zwrotu i dołączyć go do swojej paczki zwrotnej lub wysłać w oddzielnej korespondencji pocztowej na adres sklepu. Skorzystaj do tego z szablonu formularza dostępnego na stronie sklepu albo przygotuj go odręcznie. Dokument musi zawierać Twoje imię i nazwisko, numer zwracanego zamówienia, nazwy produktów, numer Twojego konta bankowego oraz Twój odręczny podpis.

Jak prawidłowo przygotować paczkę?

Aby mieć pewność, że Twoja przesyłka dotrze do sprzedawcy w nienaruszonym stanie, zwróć uwagę na jej odpowiednie przygotowanie. Postaraj się wykorzystać to samo opakowanie, w którym sklep dostarczy Twoje zamówienie - jest to nie tylko wygodne, ale również ekologiczne. Poza tym zadbaj, aby zarówno produkty wewnątrz przesyłki, jak i całość paczki były odpowiednio chronione. Owiń pudełko zewnętrzne, jeśli z takowego korzystasz, dodatkową warstwą papieru do pakowania i dodatkowo szczelnie zaklej całość taśmą.

Co można kupić w sklepie Polly?

Oferta sklepu Polly obejmuje wysokiej jakości odzież damską polskiej produkcji. Na stronie internetowej sklepu możesz zakupić produkty, takie jak m.in.:

  • Płaszcze oraz kurtki,
  • Spódnice i sukienki,
  • Koszule, topy, t-shirty,
  • Swetry i bluzy,
  • Produkty z kolekcji “basics”, obejmującej różne ubrania w klasycznych krojach.

Produkty marki wyróżniają się ze względu na wykorzystanie wysokiej jakości materiałów, takich jak wiskoza i tencel oraz autorskich printów autorstwa polskich grafików. Jeśli chcesz zwrócić jakikolwiek produkt zakupiony w Polly, możesz to zrobić bez problemu, jednak pamiętaj, że ponosisz odpowiedzialność za stan swojego towaru, w tym za ewentualne zmniejszenie jego wartości w wyniku nieprawidłowego użytkowania.

Sprawdź także

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto