Jak wykonać zwrot do Hexeline i o czym pamiętać?

W dzisiejszych czasach zakupy online są niezastąpioną wygodą. Możesz z łatwością znaleźć odpowiadające Twoim gustom produkty, a w razie potrzeby również szybko je zwrócić. Sklep z modą damską Hexeline to jeden z wielu sprzedawców, u których możesz dokonać zwrotu towaru bez żadnych kłopotów. Jak się do tego zabrać? Poniżej wszytko o tym, co trzeba wiedzieć, aby wykonać zwrot do Hexeline.

Hexeline zwroty - jak to działa?

Aby móc odesłać niepasujący towar do Hexeline, musisz najpierw złożyć oświadczenie o odstąpieniu od zawartej na odległość umowy, w terminie do 14 dni od kiedy dostarczono Ci towar. Aby to zrobić, pobierz wzór oświadczenia ze strony sprzedawcy, uzupełnij go i wyślij do sklepu. Możesz to zrobić mailowo, na adres esklep@hexe.com.pl, lub pocztowo, adresując list w następujący sposób: Sklep internetowy Hexeline, ul. Aleksandra Puszkina 62/64, 92-516 Łódź. Od tego momentu masz 14 dni na wykonanie zwrotu.

Kiedy można dokonać zwrotu do Hexeline?

Praktycznie wszystkie produkty oferowane na stronie Hexeline nadają się do zwrotu. Jedynym istotnym wyjątkiem jest bielizna, której nie można zwracać, jeśli została wyjęta z ochronnego opakowania po zakupie. Miej jednak na uwadze, że zwracane produkty ani ich opakowania nie mogą być w żaden sposób uszkodzone ani nosić śladów użytkowania. 

Do zwrotu należy skorzystać z oryginalnego kartonu, w którym dostarczono Ci towar. Najlepiej będzie, jeśli przyjmując paczkę od kuriera od razu zwrócisz uwagę również na stan pudełka. Jeśli jest uszkodzone albo taśmy, którym go zaklejono, są zerwane, sklep może odmówić przyjęcia zwrotu.

Jak nadać zwrot Hexeline - krok po kroku

Paczkę ze zwrotem możesz nadać na różne sposoby. Jednym z nich jest skorzystanie z serwisu wygodnezwroty.pl. Dzięki temu wykonasz błyskawiczny zwrot za pośrednictwem preferowanego przez Ciebie kuriera, a samą paczkę możesz nadać w jednym z tysięcy różnych punktów na terenie całej Polski. Oto wszystko, co musisz zrobić: 

  1. Wyszukaj sklep Hexeline na liście wszystkich sprzedawców dostępnych w serwisie i rozpocznij nadawanie zwrotu,
  2. Uzupełnij formularz na stronie potrzebnymi danymi i wybierz firmę kurierską do obsługi przesyłki,
  3. Opłać koszty nadania paczki wybranym sposobem,
  4. Pakując produkty dołącz do nich paragon, jeśli to możliwe, i nadaj gotową paczkę w wybranym wcześniej punkcie, 
  5. Oczekuj przelewu środków za zwrócone produkty.

Kiedy spodziewać się zwrotu pieniędzy?

Sprzedawca ma 14 dni od momentu odstąpienia od umowy na zwrócenie Ci pieniędzy za odesłany towar. Możesz się zatem spodziewać przelewu należności na Twój rachunek przed upływem tego terminu. Sklep przeleje Twoje pieniądze na konto bankowe, którego numer został podany w oświadczeniu o odstąpieniu od umowy.

Zobacz także:

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto