Zwrot do Saway. Jak wykonać zwrot do tego sklepu internetowego?

Saway to polski sklep internetowy z obuwiem damskim oferujący buty lokalnej produkcji. Może kupując tutaj zdarzyło ci się nie trafić z rozmiarem albo może z jakiegoś innego powodu rozważasz zwrot towaru? Czy jest on w ogóle możliwy? Jak najbardziej! Skorzystaj ze strony wygodnezwroty.pl, aby szybko rozprawić się z procesem zwrotu produktów w tysiącach sklepów internetowych. Zwrot do Saway – podpowiadamy, jak go wykonać krok po kroku.

Saway zwroty

Jakie produkty można zwrócić do Saway? 

Zasadniczo sklep Saway pozwala na zwrot wszystkich produktów zakupionych na jego stronie. Oferta sklepu obejmuje różnorodne modele skórzanych butów dla kobiet, do których zaliczyć można mokasyny, baleriny, czółenka, sandały, trampki, botki, kozaki oraz szpilki. Możliwość zwrotu towaru trwa przez 14 dni od daty otrzymania zamówienia.

Zanim zdecydujesz się na zwrócenie jakiegokolwiek produktu, musisz mieć pewność, że nie posiada on żadnych znaczących śladów użytkowania, inaczej nie zostanie on przyjęty. Sprzedawca zaznacza również, że z możliwości zwrotu towaru nie mogą korzystać osoby, które zakupiły dany produkt w związku prowadzoną przez nie działalnością gospodarczą i dokonały transakcji z wystawieniem faktury VAT. 

Saway zwroty – w jaki sposób je nadać?

Zdecydowanie najlepszym i najbardziej polecanym sposobem na zwrot Saway jest skorzystanie z portalu wygodnezwroty.pl. Jest to portal oferujący szybkie, ujednolicone usługi zwrotu towaru do ponad 10 tysięcy różnych sklepów internetowych. To prawdziwie imponująca liczba, która z resztą stale rośnie! Ze stroną wygodnezwroty.pl oddawanie nietrafionych produktów nigdy nie było tak proste. Wszystko, czego potrzebujesz, aby dokonać zwrotu w Saway za pośrednictwem tego serwisu, to wybranie sklepu z listy, nadanie przesyłki wybraną firmą kurierską i dostarczenie jej do jednego z wielu punktów wysyłki. Nie musisz się martwić o żadne dodatkowe formalności.

Zwrot Saway – instrukcja krok po kroku

Zwrot do Saway jest niezwykle prosty, jeśli korzystamy ze strony wygodnezwroty.pl! Oto, co musisz zrobić, aby dokonać zwrotu za pośrednictwem tego portalu, krok po kroku:

  1. W polu wyszukiwania sklepów na stronie wpisz nazwę sklepu “Saway” i naciśnij przycisk “NADAJ ZWROT”.
  2. Wypełnij dane w formularzu. Do realizacji zwrotu Saway przez stronę wygodnezwroty.pl wystarczy podać parametry przesyłki oraz swoje dane a następnie wybrać firmę kurierską. Nie ma potrzeby drukowania etykiety ani adresowania paczki.
  3. Opłać przesyłkę. Strona obsługuje szybkie i wygodne formy płatności takie jak Blik oraz Przelewy24.
  4. Zanieś przesyłkę do punktu nadania. Możesz wybierać spośród aż 44 tysięcy punktów na terenie całej Polski!
  5. Teraz pozostaje Ci tylko czekać na zwrot pieniędzy. Sprzedawca ma obowiązek oddać Ci należności za zakup w czasie nie dłuższym niż 14 dni od momentu odstąpienia od umowy.
Zwrot do Saway krok po kroku

Saway zwroty – adres do wysyłki

Oto adres sklepu Saway wykorzystywany do wykonywania zwrotów do tego sklepu:

SAWAY
Idzikowskiego 19/3
31-519 Kraków

Powyższych danych nie musisz jednak używać do zaadresowania przesyłki, jeśli wykonujesz zwrot za pośrednictwem strony wygodnezwroty.pl. Ponadto dane te możesz też łatwo znaleźć na stronie – każdy sklep ma tam przypisany swój adres.

Jak spakować przesyłkę na zwrot Saway?

Towar do zwrotu Saway musi zostać odpowiednio zabezpieczony przed wysyłką. Sposób pakowania i przewozu musi być dopasowany do właściwości zwracanej rzeczy. W ten sposób zapewnisz odpowiednią ochronę produktu w czasie transportu i unikniesz uszkodzeń. Sprzedawca radzi, aby pudełko z butami dodatkowo owinąć papierem w celach ochrony, a dopiero po tym zakleić taśmą.

Ile jest czasu na zwrot do Saway?

Jaki jest adres do zwrotu Saway?

Jak przygotować paczkę ze zwrotem?

Sprawdź także:

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto