Jak zrobić w sklepie Lejdi zwroty?

W Sklepie internetowym Lejdi konsument może znaleźć artykuły modowe damskie oraz dziecięce. Strona oferuje najmodniejsze trendy oraz najnowsze kolekcje zarówno jeśli chodzi o ubiór jak i dodatki - biżuterię, torebki. Składając zamówienia przez Internet na stronie lejdi.pl, mamy możliwość zwrotu produktu w ciągu 30 dni od daty odebrania. Przeczytaj artykuł i dowiedz się jak zrobić w sklepie Lejdi zwroty.

jak zrobić w lejdi zwroty

Jakie produkty można zwrócić do sklepu?

Sklep Lejdi w swojej ofercie posiada takie produkty jak:

 • odzież damska
 • odzież dziecięca
 • torebki 
 • biżuteria
 • obuwie damskie

Wszystkie z powyższych można zwrócić w terminie do 14 dni, jeśli po zakupie klient się rozmyśli lub produkt nie będzie spełniał jego oczekiwań. Jedynym wyjątkiem jest bielizna, którą sklep internetowy również posiada w swoim asortymencie. Tego przedmiotu nie można zwracać ze wzgędów bezpieczeństwa i higieny. 

Jak zrobić w sklepie Lejdi zwroty?

Sklep Lejdi oferuję 100% gwarancji bezpiecznego zwrotu dla klientów, którym produkt nie przypadł do gustu po odebraniu. Konsumenci mają na to okres 14 dni od otrzymania zamówienia, Można także wymienić produkt, jeśli potrzebujemy jednak innego rozmiaru lub koloru. Wymiana rzeczy jest bezpłatna, także warto skorzystać z tej opcji, jeśli przedmiot nie pasuje lub nie leży zbyt dobrze. Należy wiedzieć, że każda rzecz w sklepie Lejdi posiada plombę gwarancyjną. Oznacza to, że jeśli zdecydujemy się zwrócić produkt plomba nie może zostać usunięta, inaczej sprzedający nie przyjmie reklamacji.

Lejdi zwroty - poradnik krok po kroku

Poniżej prezentujemy krótki przewodnik, jak krok po kroku nadać paczkę za pośrednictwem wygodnezwroty.pl i wykonać szybki zwrot Lejdi: 

 1. Wejdź na stronę internetową wygodnezwroty.pl, wyszukaj sklep lejdi.pl i kliknij “nadaj zwrot”
 2. Wypełnij formularz formularz zwrotu.
 3. Wybierz formę zwrotu oraz firmę kurierską. 
 4. Jeśli masz kod rabatowy, również umieść go w formularzu zwrotu w odpowiednim miejscu.
 5. Wydrukuj wygenerowaną przez system etykietę adresową i naklej ją na paczce.
 6. Poczekaj na kuriera lub zanieść paczkę do najbliższego punktu nadania. 
 7. Otrzymasz informację od sklepu potwierdzającą przyjęcie reklamacji. W ciągu maksymalnie 14 dni otrzymasz zwrot środków na swoje konto.
lejdi zwroty krok po kroku

Gdzie nadać w Lejdi zwroty?

Adres, na który należy nadać zwrot do Lejdi to: lejdi.sklep.pl Anna Kędzia, ul. Brytyjska 24/14,75-430,Koszalin. Według regulaminu sprzedający nie przyjmuje przesyłek wysłanych za pobraniem. Warto  skorzystać z platformy wygodnezwroty.pl, na której szybko i bezproblemowo wybierzemy opcję wysyłki oraz ułatwi nam dostarczenie paczki do producenta.

Jak zapakować przesyłkę do zwrotu?

Należy dobrze zabezpieczyć produkty na czas transportu. Do paczki trzeba dołączyć specjalny formularz zwrotu potwierdzający odstąpienie od umowy oraz dowód zakupu, np paragon. Pamiętaj, że, aby zwrot do Lejdi został uznany, rzeczy powinny być czyste, nieuszkodzone oraz nie noszone. Na produkcie musi znajdować się plomba gwarancyjna w nienaruszonym stanie.

Ile jest czasu na zwrot?

Czego nie można zwrócić?

Jaki jest adres do zwrotu?

Kiedy można odmówić przyjęcia zwrotu towaru?

Sprawdź także:

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto