Zwrot do ButosklepTest - szybki i niezawodny sposób

Zwrot do ButosklepTest może okazać się prostym i szybkim zadaniem. Marka została założona w 2011 roku przez zapalonych miłośników obuwia. Misją jest sprzedaż wysokiej jakości obuwia, które łączy elegancję z wygodą. Zakupy w dzisiejszych czasach są niewątpliwie zaletą. Zdarza się jednak, że mimo dokładnych opisów na stronie, nie jesteśmy zadowoleni z finalnego produktu. W takich przypadkach, można dokonać zwrotu towaru, zwykle w przeciągu 14 dni. Platforma wygodnezwroty.pl sprawia, że ta czynność staje się banalnie prosta!

ButosklepTest zwroty

Jakie produkty można zwrócić? Zwrot ButosklepTest

Sklep internetowy ButosklepTest w swojej ofercie ma szeroki wybór obuwia i nie tylko. Można tam znaleźć produkty, takie jak:

 • obuwie damskie,
 • obuwie męskie,
 • buty dziecięce,
 • akcesoria: biżuteria, okulary, paski,
 • kosmetyki dla domu i obuwia.

Klient ma prawo do zwrotu bez podawania przyczyny w ciągu 30 dni od otrzymania przesyłki z zamówieniem. Produkt musi być zwrócony w nienaruszonym stanie, w którym został dostarczony, bez śladów użytkowania i zabrudzeń. Należy pamiętać, żeby zachować oryginalne opakowanie.

ButosklepTest zwroty - jak nadać przesyłkę?

Pierwszym krokiem jest zawiadomienie sprzedawcy o chęci zwrotu. Należy wysłać pismo drogą mailową na adres: kontakt@butosklep.pl

lub w formie fizycznego pisma na adres: 

BUTOSKLEP
ul. Warszawska 7
98-400 Wieruszów

Krokiem opcjonalnym jest wypełnienie formularza zwrotu. Znajduje się on w regulaminie sklepu. Najlepszym i najprostszym sposobem na zwrot jest skorzystanie z wygodnezwroty.pl. Należy przygotować numer zamówienia i wypełnić formularz na stronie. Później wystarczy wybrać z listy sklep ButosklepTest oraz postępować zgodnie z instrukcją. Jest możliwość samodzielnego wydrukowania etykiety lub pominięcie tego kroku. W takim przypadku zostanie wygenerowany kod, który potem należy podać w Paczkomacie lub DHL POP.

ButosklepTest zwroty krok po kroku

Serwis wygodnezwroty.pl zapewnia możliwość bezpiecznych i błyskawicznych zwrotów. Poniżej prezentujemy instrukcję krok po kroku na zwrot ButosklepTest:

 1.  Odwiedź stronę wygodnezwroty.pl.
 2.  Wybierz z listy sklep ButosklepTest.
 3.  Przygotuj numer zamówienia i wypełnij formularz na stronie internetowej.
 4. Możesz wybrać opcję Paczkomat® InPost bez drukowania etykiety. Otrzymasz potwierdzenie i kod w formie SMS oraz e-mail. Jest on ważny 72 h. Jeśli nie chcesz drukować etykiety, możesz też wybrać opcję DHL POP. Określ w co zapakowana jest przesyłka i ile waży.
 5. Jeśli wybierzesz opcję wydrukowania etykiety, nie będzie możliwości nadania przesyłki w Paczkomat® InPost. Wyznaczone zostaną punkty, do których należy dostarczyć paczkę, takie jak na przykład sklep Żabka.
 6. Starannie przygotuj paczkę.
 7. Ostatnim krokiem jest dostarczenie paczki do wybranego punktu. Gotowe!
Zwrot do ButosklepTest krok po kroku

Zwrot do ButosklepTest - gdzie nadać?

Zwrot produktów zakupionych w sklepie internetowym ButosklepTest należy nadać pod adres:

BUTOSKLEP
ul. Warszawska 7
98-400 Wieruszów

ButosklepTest zwroty - jak zapakować przesyłkę?

Aby odpowiednio zapakować przesyłkę do zwrotu, należy przestrzegać kilku wskazówek. W pierwszej kolejności, przygotuj oryginalne pudełko, w którym otrzymałeś produkty.

Warto zabezpieczyć zwracane obuwie lub akcesoria. Wystarczy, że użyjesz papieru lub folii bąbelkowej.

Możesz załączyć formularz zwrotu, lecz nie jest to konieczne. Znajduje się on w regulaminie sklepu.

Jeśli drukujesz własną etykietę, pamiętaj, żeby przykleić ją w widocznym miejscu. Na koniec, dokładnie zamknij paczkę, używając taśmy klejącej. To wszystko!

Ile jest czasu na zwrot ButosklepTest?

Jaki jest adres do zwrotu?

Kto jest odpowiedzialny za płatność związaną ze zwrotem towaru?

Kiedy otrzymam zwrot środków na konto?

Sprawdź także:

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto