Kornelia Rataj zwroty - jak odesłać produkty w tym sklepie?

Zarówno zakup nowych produktów przez internet, jak również ich późniejszy zwrot, nie są już niczym nadzwyczajnym. Obecnie lubimy korzystać z możliwości, jakie dają nam sklepy online, takich jak opcja wypróbowania kilku produktów, a następnie zwrócenia części lub całości zamówienia, bez żadnych zobowiązań. Jeśli interesuje Cię zwrot do sklepu internetowego marki Kornelia Rataj, jesteś w dobrym miejscu! Poniżej znajdziesz wszystko na temat tego, jak należy prawidłowo odesłać swoje produkty zakupione w tym sklepie.

Zwroty Kornelia Rataj - jak to właściwie działa?

Zwroty do sklepu Kornelia Rataj są możliwe w terminie do 14 dni od momentu odebrania przesyłki z zamówieniem. Nie musisz informować sprzedawcy o chęci dokonania zwrotu, jednak będziesz potrzebować formularza zwrotu, aby odesłać swoje produkty w sposób prawidłowy. Zachowaj także paragon z  zakupu, który to również powinien zostać odesłany razem z niepasującymi produktami (ale tylko w przypadku zwrotu całości zamówienia, a nie jego części). 

Jakie produkty nadają się do zwrotu?

Zanim zdecydujesz się na zwrot, pamiętaj, że odsyłane produkty muszą spełnić kilka warunków, jeśli chodzi o ich stan:

  • Produkty muszą być pozbawione wszelkich śladów użytkowania: zabrudzeń, śladów po praniu, obcych zapachów, naderwań,
  • Produkty nie mogą być uszkodzone - w takim wypadku możesz wnosić o prawo do reklamacji,
  • Przedmioty należące do kolekcji swimwear muszą posiadać przyklejoną wkładkę ochronną, w stanie nienaruszonym.

Jak prawidłowo zapakować towar do zwrotu?

Wykonując zwrot do sklepu Kornelia Rataj możesz spokojnie skorzystać z tej samej koperty kurierskiej, w której oryginalnie dostarczono Twoje zamówienie. Koperta posiada podwójny pasek klejący, zatem może zostać użyta ponownie. Masz również możliwość nadania zwrotu kilku zamówień za pomocą jednej przesyłki. Pamiętaj jednak, aby w takim przypadku każde zamówienie posiadało wypisaną oddzielnie kartę zwrotu.

Jeśli odsyłasz tylko część swojego zamówienia, to nie dołączaj do niego otrzymanego przy zamawianiu przedmiotów z kolekcji swimwear woreczka KR Cotton Sack. Woreczek powinien się jednak znaleźć w przesyłce, jeśli zwracasz całe zamówienie - w innym przypadku sklep potrąci należność od zwracanej kwoty w wysokości 19 zł.

Jaki jest adres do zwrotu w sklepie Kornelia Rataj?

Zwroty Kornelia Rataj należy kierować na:

Kornelia Rataj
Czernica 49
58-521 Jeżów Sudecki

Pamiętaj, że nadajesz zwrot na swój koszt, zatem nie jest możliwa wysyłka za pomocą opcji za pobraniem - paczka nadana w ten sposób nie zostanie odebrana przez sprzedawcę. Miej też na uwadze, że nie jest możliwy zwrot produktów zakupionych online do sklepów stacjonarnych marki.

Informacje o sklepie Kornelia Rataj

Kornelia Rataj to polska marka specjalizująca się w sprzedaży kostiumów kąpielowych dla kobiet i dzieci. Produkty marki powstają w Polsce, a do ich produkcji są wykorzystywane najwyższej jakości materiały przyjazne środowisku. Styl oferowanych przez sklep produktów jest minimalistyczny i schludny, dzięki czemu są one odporne na zmieniające się trendy i pozostają zawsze na czasie. Po 4 latach od powstania marki, w 2020 roku, jej kolekcje zostały poszerzone o odzież lnianą, utrzymaną w tym samym, ponadczasowym stylu.

Sprawdź także

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto