Maloma zwroty - to nic trudnego! Jak wykonać zwrot do Maloma?

Obecnie wiele sklepów odzieżowych decyduje się na oferowanie swoich produktów do zakupu przez internet, co jest wygodnym rozwiązaniem zarówno dla sprzedawców, jak i kupujących. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, każdemu konsumentowi przysługuje prawo do wykonania zwrotu produktów nabytych online. Jeśli zastanawiasz się, jak zwrócić produkty do sklepu odzieżowego Maloma, wszystkie istotne informacje na ten temat znajdziesz w poniższym artykule.

Informacje o sklepie Maloma

Maloma to polski sklep odzieżowy prowadzący swoją działalność online. Oferta sklepu obejmuje ubrania damskie, zarówno polskich jak i zagranicznych marek. Można tu zakupić m.in. sukienki, swetry, legginsy, spodnie czy spódnice, wszystkie w szerokiej gamie kolorystycznej i w różnorodnych stylach. W sklepie Maloma zaopatrzysz się w modne, komfortowe ubrania we wszystkich rozmiarach - również plus size.

Jak działają zwroty w Maloma?

Jeśli zakupiony w sklepie Maloma produkt nie spełnia Twoich oczekiwań z jakiegoś powodu, możesz go spokojnie zwrócić. W tym celu należy odstąpić od zawartej ze sklepem umowy przed upływem 14 dni od otrzymania paczki. Aby zachować ten termin, wystarczy, że udzielisz odpowiedniej informacji sprzedawcy lub dokonasz swojego zwrotu przed jego upływem. Możesz się łatwo skontaktować ze sklepem Maloma mailowo, pisząc na adres sklep@maloma.pl lub telefonicznie, pod numerem 791 111 430. 

Aby Twój zwrot został rozpatrzony należy również dołączyć do niego wypełniony formularz zwrotu. Forma jego dostarczenia jest dowolna - możesz go wysłać mailowo, ale również dołączyć w formie papierowej do paczki z odsyłanym towarem

Na jakie sposoby można dokonać zwrotu?

Zanim wybierzesz sposób nadania swojej paczki pamiętaj, że sklep Maloma nie odbiera przesyłek za pobraniem, do paczkomatu, Orlenu lub jakiegokolwiek innego punktu odbioru. Zwroty dokonane w ten sposób nie zostaną zatem rozpatrzone. Zamiast tego należy dokonać wysyłki bezpośrednio na adres: Sklep Maloma, ul. Krakowska 23, 32-065 Krzeszowice. Kupujący sam pokrywa koszty wysyłki paczki - sklep zwróci jedynie należności za zwrócony towar. 

Aby nadać swoją paczkę możesz korzystać z różnych sposobów wysyłki, w tym np. z usług wybranego kuriera. Warto jest się zainteresować serwisem wygodnezwroty.pl, który pomoże Ci przejść przez cały proces zwrotu szybko i bez żadnych kłopotów. Umożliwia on również nadanie paczki po niskiej cenie oraz z najbardziej odpowiadającego Ci punktu.

Jakie produkty można zwracać?

Do zwrotu nadają się tylko produkty, które nie noszą żadnych śladów użytkowania. Dlatego też należy zachować ostrożność podczas przymierzania ubrań, jak i również ich nie prać ani nie perfumować. Sprzedawca zaleca również, aby nie trzymać ubrań do zwrotu w szafie, razem z innymi ubraniami, jako że ich zapach może przejść na zwracane przedmioty. 

Zobacz także:

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto