O czym pamiętać zwracając zakupy w Ganja Mafia Shop?

Ganja Mafia Shop to sklep internetowy, w którym możesz kupić różne produkty tej marki, takie jak odzież (bluzy, koszulki, spodnie), ale również limitowane przedmioty kolekcjonerskie związane z muzyką. Jako klient tego sklepu masz prawo do odstąpienia od zawartej umowy bez potrzeby podawania przyczyny. Zwrot do Ganja Mafia Shop to nic trudnego - czytaj dalej, aby poznać wszystkie zasady związane z odsyłaniem produktów zakupionych u tego sprzedawcy.

Jak długi jest termin do zwrotów w sklepie Ganja Mafia?

W Ganja Mafia Shop przysługuje Ci termin 14 dni na odstąpienie od umowy, liczony od momentu jej zawarcia. Jako moment zawarcia umowy uznaje się zakup produktu poprzez stronę internetową sklepu. Jeśli zatem chcesz zwrócić produkt zakupiony w sklepie Ganja Mafia, musisz odstąpić od zawartej umowy, czyli zgłosić chęć zwrotu, przed upływem powyższego terminu. Aby tego dokonać, skontaktuj się ze sprzedawcą wybranym sposobem, np. mailowo (kontakt@e-musicstore.pl) i poinformuj go o swojej decyzji. Następnie należy nadać swój zwrot niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż w terminie do 14 dni od momentu odstąpienia od umowy.

Zwrot do Ganja Mafia Shop - jak zaadresować paczkę?

Zwroty produktów zakupionych w sklepie Ganja Mafia adresujemy jak poniżej:

e-muzyka Spółka akcyjna
ul. Gościniec 34b
00-704 Warszawa

Swoją paczkę możesz nadać wybranym sposobem, np. ulubioną firmą kurierską lub poprzez Pocztę Polską.

Jak działa zwrot pieniędzy w Ganja Mafia Shop?

Sklep zobowiązuje się zwrócić wszystkie należności za zakup nie później niż w ciągu 14 dni od momentu odstąpienia od umowy. Trafią one do ciebie z użyciem tych samych środków dokonywania płatności, z jakich skorzystałeś przy zakupie. Możesz też poprosić o inną formę zwrotu środków, w każdym razie jednak ten zwrot nie będzie się wiązał z żadnymi dodatkowymi kosztami dla Ciebie.

Pamiętaj, że chociaż sklep zwraca wszystkie środki wydane na zakup, to do tej sumy nie wlicza się kosztów nadania przesyłki zwrotnej. Te środki nie zostaną Ci zwrócone, jako że koszty nadania paczki ponosi klient. Ponadto, jako klient w pełni odpowiadasz za ewentualnie zmniejszenie wartości zwracanego produktu w wyniku jego niewłaściwego użytkowania, co może się wiązać z dodatkowymi kosztami dla Ciebie.

Jak wykonać reklamację w Ganja Mafia Shop?

Jeśli masz zastrzeżenia co do stanu produktu zamówionego w sklepie Ganja Mafia, to możesz złożyć reklamację dotyczącą danego produktu. W tym celu przede wszystkim skontaktuj się ze sprzedawcą  (np. mailowo lub telefonicznie). Zgłaszając reklamację pamiętaj, aby zawrzeć w swojej wiadomości poniższe informacje:

  • Twoje imię i nazwisko,
  • Adres e-mail, którego użyłeś przy składaniu zamówienia,
  • Numer zamówienia, które chcesz zareklamować,
  • Informację, jakiego produktu dotyczy reklamacja,
  • Opis zastrzeżeń odnośnie produktu,
  • Twoje oczekiwania wobec sprzedawcy w związku z reklamacją np. wymiana produktu na nieuszkodzony lub zwrot pieniędzy.


Jeśli składasz swoje oświadczenie pisemnie, to powinien się w nim również znaleźć Twój adres korespondencyjny. Po otrzymaniu twojej wiadomości sklep zobowiązuje się ustosunkować się do niej w terminie do 14 dni od momentu zgłoszenia reklamacji.

Sprawdź także

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto