Jak odebrać Paczkę w Ruchu?

Odbiór paczki w ruchu to prosta sprawa. Należy jednak mieć na uwadze to, że paczka w ruchu podobnie jak paczka w paczkomacie, ma pewien ograniczony czas na odbiór. Nie możemy za długo zwlekać z jej odbiorem, jeśli zależy nam na tym, by paczka trafiła w nasze ręce. W przypadku nie odebrania paczki w ruchu, zostanie ona zwrócona z powrotem do nadawcy. W jaki sposób można odebrać paczkę z kiosku ruchu i ile mamy na to czasu? Przekonaj się o tym już za moment! Pamiętaj, że swoje przesyłki kurierskie możesz nadać z AlleKurier.pl! Taniej niż bezpośrednio u przewoźników! Jeśli nie chcesz przepłacać, skorzystaj już teraz z naszej oferty!

Ile jest czasu na odbiór paczki w ruchu?

Na odbiór paczki w kiosku ruchu mamy aż 5 dni! Jest to dłuższy czas na odbiór niż w paczkomacie, więc jeśli potrzebujesz więcej czasu niż 48h, to kiosk ruchu będzie zdecydowanie lepszą opcją. Nie ma też tutaj obaw o przeciążenie i przeniesienie Twojej paczki do innego punktu odbioru, jak to czasami bywa w przypadku paczkomatów. W przeciągu 5 dni na pewno na spokojnie zdążysz podejść do pobliskiego kiosku ruchu i odbierzesz swoją przesyłkę. Paczkę możesz zabrać w godzinach już wczesno porannych, bo mniej więcej od 6 już zaczynają działać kioski, do godzin późno popołudniowych (zazwyczaj zamykane są one w okolicach godziny 18, ale niektóre czynne są nawet do 20). Mamy więc spory przedział czasowy, chociaż pod tym względem paczkomaty dają większy komfort. W nich przesyłki można odbierać całodobowo, co jest dużym atutem.

Skąd wiadomo kiedy paczka w ruchu jest gotowa do odbioru?

Zastanawiasz się skąd będziesz wiedzieć, kiedy Twoja paczka będzie do odbioru w kiosku ruchu? O dostarczeniu przesyłki dowiesz się z powiadomienia wysłanego SMS-em na Twój numer telefonu. W wiadomości tekstowej będzie podany specjalny kod odbioru, który musisz podać w punkcie, do którego dotarła paczka. Sprzedawca na pewno się o niego zapyta, dlatego miej telefon ze sobą lub zapisz sobie osobno na kartce przesłany kod. Takie powiadomienie przychodzi w momencie, kiedy paczka jest już na miejscu, w wybranym kiosku ruchu. Po otrzymaniu SMS-a możesz śmiało ruszyć po odbiór paczki. Czy jest coś jeszcze wymagane do odbioru paczki w ruchu? Nie! Sam kod wystarczy, dlatego jeśli nie możesz odebrać osobiście swojej przesyłki, możesz przekazać kod osobie, która odbierze ją za Ciebie. Bez żadnych problemów!

Potrzebujesz nadać paczkę w ruchu? Zrób to z AlleKurier! Sprawdź nasz poradnik, a w nim wszystkie niezbędne informacje, które pomogą Ci krok po kroku zrealizować przesyłkę do wybranego punktu w kiosku ruchu!

odbiór paczki w ruchu

Odbiór paczki w ruchu - jak długo idzie paczka do kiosku ruchu?

Często zanim zdecydujemy się na konkretnego przewoźnika, który dostarczy naszą przesyłkę, sprawdzamy jak długo będziemy czekać na dostawę paczki. Oczywistym jest, że im szybciej ona nastąpi tym lepiej! Jak to wygląda w przypadku paczki w ruchu? Ile czasu minie zanim będziemy mogli odebrać swoją przesyłkę? Oferta paczki w kiosku ruchu wiąże się z oczekiwaniem około 2-3 dni roboczych. Nie jest to bardzo długi czas, więc można się pokusić na skorzystanie właśnie z tego rozwiązania. Szczególnie, że nie musimy w tym czasie wyczekiwać na przybycie kuriera i czekać w domu, aż zjawi się on z paczką. To Ty decydujesz, kiedy odbierzesz swoją przesyłkę! Jeśli jeszcze weźmiemy pod uwagę niski koszt jaki musimy ponieść w przypadku paczek w ruchu, to zdecydowanie warto poczekać 2-3 dni na jej dotarcie do punktu!

Co jeszcze warto wiedzieć o odbiorze paczki w ruchu?

Przede wszystkim na pewno jest to bardzo wygodne rozwiązanie. Jak już wcześniej wspomnieliśmy, nie wiąże się to z oczekiwaniem na kuriera i przesyłkę można odebrać w zasadzie w każdym momencie. Na odbiór paczki mamy naprawdę sporo czasu! 5 dni to bardzo dużo, w porównaniu do innych metod odbioru przesyłek. Odbiór paczki w ruchu nie wiąże się z podawaniem całej masy danych. Wystarczy kod odbioru otrzymany SMS-em i paczka trafia w Twoje ręce! Jeśli mimo to wolisz zdecydować się na inną opcję nadawania i odbierania przesyłek, zamów kuriera przez AlleKurier.pl! Z nami zrobisz to tanio, szybko i bezpiecznie, również bez zbędnych formalności! A jeśli chcesz wiedzieć, czy będzie Ci się to opłacać, zapoznaj się z cennikiem kurierów! Jesteśmy przekonani, że znajdziesz tam satysfakcjonujące Cię ceny za przesyłki (zarówno te krajowe, jak i przesyłki międzynarodowe)!

Co warto wiedzieć o odbiorze paczki w ruchu?
Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto