W jaki sposób łatwo nadać zwrot do Zalsqa?

Zalsqa to polski sprzedawca odzieży damskiej inspirowanej stylem retro. Marka wyróżnia się sposobem produkcji swoich ubrań, która jest przeprowadzany całkowicie lokalnie i z wykorzystaniem najwyższej jakości naturalnych surowców. Zalsqa prowadzi sprzedaż na swojej stronie internetowej, przez co zakup nowych produktów jest bardzo wygodny, a w razie potrzeby istnieje również możliwość nadania bezproblemowego zwrotu. Dlatego, jeśli produkt zakupiony w Zalsqa jednak w jakiś sposób Tobie nie odpowiada w pełni, nie musisz się martwić. Poniżej znajdziesz dokładną instrukcję, jak postępować, aby nadać zwrot do Zalsqa.

Ile jest czasu na zwrot do Zalsqa?

W sklepie Zalsqa przysługuje Ci 14 dni na dokonanie zwrotu. To znaczy, że musisz nadać swoją paczkę z niepasującymi produktami przed upływem 14 dni od momentu, w którym doręczono Ci przesyłkę. Nie ma potrzeby, aby wcześniej informować sprzedawcę o zwrocie, dlatego pamiętaj o dopilnowaniu terminu na zwrot, aby został on zaakceptowany. Zwroty nadane po terminie z reguły nie są respektowane przez sklepy internetowe.

Co można zwrócić w Zalsqa?

Możesz zwrócić jakikolwiek produkt zakupiony w sklepie Zalsqa, jednak pod warunkiem, że nie nosi on żadnych śladów użytkowania oraz posiada oryginalne metki. Do poprawnie wykonanego zwrotu będziesz też potrzebować formularza zwrotu, który to należy wypełnić i dołączyć do przesyłki. Możesz skorzystać ze wzoru formularza dostępnego na stronie internetowej sklepu Zalsqa. Nie musisz dołączać dowodu wpłaty, jako że sklep posiada swój własny elektroniczny system fakturowania.

Zwrot do Zalsqa - jak go nadać?

Swoją paczkę możesz nadać korzystając z usług wybranego przewoźnika. Przesyłka powinna być kierowana na adres: Zalsqa Sp. z o.o., Ul. Szajnochy 3, 85-738 Bydgoszcz. Sprzedawca rekomenduje jednak skorzystanie z serwisu wygodnezwroty.pl. Za jego pomocą możesz łatwo i szybko nadać przesyłkę takimi przewoźnikami, jak np. InPost czy DHL. Koszt nadania przesyłki waha się między 12.99 zł a 15.99 zł w zależności od firmy kurierskiej wybranej do obsługi danej wysyłki. 

Zalsqa zwroty - instrukcja postępowania krok po kroku

Oto instrukcja, jak postępować krok po kroku, aby nadać zwrot do Zalsqa poprzez serwis wygodnezwroty.pl:

  1. Upewnij się, że Twoje produkty są w nienaruszonym stanie i przygotuj papierowy formularz zwrotu,
  2. Wejdź na stronę wygodnezworty.pl i wyszukaj na niej sklep Zalsqa, aby rozpocząć rejestrację zwrotu w systemie,
  3. Wybierz przewoźnika do obsługi zwrotu i uzupełnij formularz na stronie potrzebnymi danymi,
  4. Sprawdź poprawność wpisanych danych oraz opłać koszty nadania paczki, aby sfinalizować proces rejestracji zwrotu,
  5. Przygotuj swoją przesyłkę, wykorzystując do tego foliopak, w którym produkty zostały do Ciebie oryginalnie dostarczone. Nie zapomnij o dołączeniu papierowego formularza zwrotu do paczki!
  6. Zanieś przesyłkę do wybranego punktu zwrotu,
  7. Czekaj na zwrot płatności za odesłany towar - zajmie on nie więcej niż 14 dni od momentu nadania paczki zwrotnej.

Sprawdź także

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto