W jaki sposób można wykonać zwrot do Dehe?

Łatwy dostęp do internetu w dzisiejszych czasach sprawia, że kupowanie nowych ubrań za jego pomocą nie jest już niczym nadzwyczajnym. Zakupy online są nie tylko szybkie, ale i niezwykle wygodne, pozwalając nam na wykonywanie zamówień bez wychodzenia z domu. Co więcej, zwrot zakupionych produktów również nie jest już żadnym problemem. Jeśli jesteś klientem sklepu odzieżowego Dehe i chcesz dokonać zwrotu, jesteś w dobrym miejscu. W poniższym artykule przedstawimy, jak działa zwrot do Dehe - krok po kroku.

Kiedy można dokonać zwrotu do Dehe?

Aby zachować swoje prawo do odstąpienia od umowy, musisz dokonać zwrotu w nieprzekraczalnym terminie 14 dni od momentu dokonania zakupu w Dehe. Zanim jednak zdecydujesz się na zwort, warto mieć na uwadze jedną ważną kwestię. Mianowicie musisz się upewnić, że stan towaru, który chcesz odesłać, nie wzbudza żadnych zastrzeżeń - produkty muszą być całkowicie pozbawione zabrudzeń czy uszkodzeń i posiadać wszystkie dołączone do nich oryginalne metki. 

Co potrzeba do zwrotu Dehe?

Pamiętaj, że zwrot jest ważny tylko, jeśli sprzedawca otrzyma nie tylko Twój towar, ale również formularz zwrotu. Wystarczy, że wydrukujesz gotowy wzór (do znalezienia na stronie sprzedawcy) i wypełnisz go potrzebnymi danymi lub samodzielnie przygotujesz stosowny dokument tak, aby zawierał wszystkie potrzebne do dokonania zwrotu informacje. 

Czy jednak potrzebujesz również paragonu? Na szczęście nie - jeśli gdzieś Ci się zawieruszył możesz po prostu dodać do paczki dopisek o treści: “zgubiłem paragon zakupu w sklepie DEHE.PL”, wraz z Twoim podpisem.

Zwrot Dehe - jak przygotować paczkę?

Przygotuj swoją paczkę odpowiednio - zabezpiecz wysyłane produkty jak i całość paczki, owijając ją papierem i oklejając taśmą. Swoją przesyłkę zaadresuj na:

RED Księcikowski Krzysztof
ul. Sikorskiego 60/203
67-200 Głogów

Jest to jedyny adres, na który można dokonać zwrotu - przesyłki nadane do paczkomatu nie zostaną odebrane. Zanim jednak nadasz swój zwrot pamiętaj, że paczka wysłana za pobraniem również nie zostanie przyjęta przez sklep.

Dehe zwroty - instrukcja nadania krok po kroku

Nadanie zwrotu do Dehe to nic trudnego, jeśli korzystasz z serwisu wygodnezworty.pl. Dzięki niemu możesz dokonać zwrotu za pomocą kilku prostych kroków:

  1. Znajdź sklep Dehe na liście wszytkich sprzedawców obsługiwanych przez wygodnezwroty.pl i zacznij nadawanie zwortu,
  2. Uzupełnij formularz na stronie danymi o przesyłce i opłać koszty nadania przesyłki,
  3. Nadaj paczkę w odpowiadającym Ci punkcie: może to być np. Paczkomat InPost, jak i wybrany punkt handlowy oraz wiele innych punktów nadania,
  4. Czekaj na zwrot należności za odesłany towar - pieniądze trafią na twoje konto w formie przelewu bankowego po upływie nie więcej niż 14 dni od momentu, w którym sklep otrzymał Twoją paczkę ze zwrotem.

Zobacz teraz:

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto