Zwrot do Bludshop - jak zwrócić produkty w tym sklepie?

Sklepy internetowe oferują bardzo szeroki zakres różnorodnych produktów. Nie jest ważne, czy potrzebujesz nowej sukienki na wieczorne wyjście, czy raczej dedykowanych specjalnie do uprawiania sportu butów, wszystko to możesz łatwo kupić za pośrednictwem internetu. Masz dostęp do wyboru produktów do zakupu oferowanych przez tysiące sklepów specjalizujących się w konkretnych dziedzinach mody. Dzięki przepisom praw konsumenta możesz mieć pewność, że w razie potrzeby będziesz mieć możliwość dokonania zwrotu niepasującego produktu, w wyniku czego otrzymasz zwrot z całością należności, jakie wydałeś na odesłany towar. Zwrotu możesz dokonać nawet bez podawania żadnej przyczyny! W dzisiejszym artykule przyjrzymy się temu, jak prawidłowo dokonać zwrotu produktów zakupionych w sklepie Bludshop.

Jak długo można zwracać produkty w Bludshop?

W Bludshop obowiązuje standardowy termin przewidziany na zwroty. To znaczy, że po tym, jak klient (lub inna osoba trzecia do tego wyznaczona przez klienta) odbierze swoje zamówienie, przysługuje mu 14 dni na odstąpienie od umowy. Aby odstąpić od zawartej z Bludshop umowy, poinformuj o tym sklep, wysyłając odpowiednie oświadczenie na adres mailowy sprzedawcy. Po udzieleniu takiej informacji otrzymujesz kolejne 14 dni na właściwe dokonanie zwrotu. W przypadku, gdy nie dotrzymasz tego terminu i wyślesz paczkę po jego upływie, sklep nada go w formie przesyłki pobraniowej z powrotem do Ciebie. Przesyłka ta zostanie nadana na Twój koszt, zatem będziesz musiał dokonać płatności u kuriera, który dostarczy Ci paczkę.

Zwrot do Bludshop - jak zaadresować paczkę?

Adres do zwrotów Bludshop wygląda, jak poniżej:

BLUDSHOP.COM -zwrot
ul. Pomorska 40
91-408 Łódź

Możesz skorzystać z wybranej opcji nadania paczki ze zwrotem, z wyjątkiem wysyłki za pobraniem - sklep nie przyjmuje nadanych w ten sposób zwrotów. Pamiętaj, że to Ty ponosisz koszty nadania przesyłki, zatem nie zostaną one zwrócone przez sklep.

Jak prawidłowo zapakować produkty do zwrotu?

Aby zwrot do Bludshop przebiegł poprawnie, należy zwrócić szczególną uwagę na dokładne zabezpieczenie produktów przed wysyłką. Jeśli odsyłasz buty, masz obowiązek zapakować je w oryginalne opakowanie, jednak bez dodatkowego zaklejania pudełka taśmą ani naklejania na niego żadnych etykiet. Wynika to z faktu, że pudełko na buty powinno zostać zachowane w swoim oryginalnym stanie, tak, aby sklep mógł z niego skorzystać przy ponownej sprzedaży produktu. Z tego powodu zaleca się, aby pudełko z butami umieścić w dodatkowym opakowaniu, i to je zabezpieczyć taśmą lub papierem oraz umieścić na nim potrzebne etykiety.

Jak mogę się skontaktować ze sklepem Bludshop?

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości odnośnie swojego zamówienia lub procesu dokonywania zwrotu, zawsze możesz się zwrócić do sklepu bezpośrednio. Warto jednak wiedzieć, że kontakt jest możliwy tylko i wyłącznie mailowo, pod adresem: contact@bludshop.com. Biuro obsługi klienta dostępne pod tym adresem jest czynne od poniedziałku do piątku.

Sprawdź także

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto