Zwrot do Bootky - jak go wykonać?

Jeśli decydujesz się na zakup obuwia online, możesz się zmagać z różnymi wątpliwościami. Co zrobić w wypadku, kiedy buty nie pasują lub w jakiś inny sposób nie spełniają Twoich oczekiwań? Kupując w Bootky nie musisz się o to martwić. Skep ten pozwala na łatwym zwrot niepasujących produktów bez podania przyczyny. W poniższym artykule wyjaśniamy, jak wykonać zwrot do Bootky.

Co podlega zwrotowi w Bootky?

Sklep Bootky daje możliwość zwrotu wszystkich typów oferowanego do zakupu online obuwia. Należy jednak pamiętać, że stan zwracanych produktów nie może wskazywać na ich wcześniejsze użycie. Z tego powodu warto być ostrożnym przymierzając obuwie, tak, aby nie doszło do żadnych uszkodzeń, które mogłyby utrudnić lub nawet uniemożliwić zwrot. Trzeba też mieć na uwadze, że czas na zwrot Bootky wynosi 30 dni. To znaczy, że nadanie zwrotu nie jest już możliwe po upływie 30 dni od momentu otrzymania towaru.

Jak przygotować zwrot do Bootky?

Wykonując zwrot do Bootky nie musisz wcześniej informować o tym fakcie sprzedawcy. Najważniejsze co musisz mieć na uwadze, to aby nie przekroczyć terminu 30 dni od momentu otrzymania paczki do nadania zwrotu. Należy też koniecznie odesłać produkt w oryginalnym opakowaniu, w którym został Ci dostarczony. Na koniec nie zapomnij, aby do paczki dołączyć dowód zakupu oraz wypełniony formularz zwrotu, który to możesz znaleźć na stronie sprzedawcy, po wejściu w zakładkę “regulamin”. 

Zwrot Bootky - adres do zwrotu

Przesyłki zwrotne do Bootky kierujemy na poniższy adres:

Lamirex

Ul. Warszawska 26

05-092 Łomianki

Bootky zwroty - poradnik krok po kroku

Aby szybko i bezproblemowo wykonać zwrot Bootky, warto skorzystać do tego z przydatnego narzędzia jakim jest serwis Wygodne Zwroty. Poprowadzi Cię on przez wszystkie etapy zwrotu - wystarczy, że wykonasz następujące kroki:

  1. Odszukaj sklep Bootky na stronie Wygodne Zwroty i kliknik przycisk “nadaj zwrot”:
  2. Zdecyduj, czy chcesz drukować etykietę zwrotu oraz z usług jakiej firmy kurierskiej chcesz korzystać w celu nadania przesyłki,
  3. Wypełnij formularz na stronie potrzebnymi danymi oraz zaakceptuj regulamin korzystania z serwisu,
  4. Przygotowując paczkę koniecznie pamiętaj o dołączeniu paragonu oraz wydrukowanego formularza,
  5. Nadaj paczkę w wybranym punkcie i czekaj na zwrot należności.

Zwrot Bootky - kiedy nastąpi zwrot pieniędzy?

Zwrot pieniędzy za zakup w Bootky nie powinien zająć dłużej niż 14 dni od momentu nadania paczki ze zwrotem. Twoje środki trafią bezpośrednio na numer konta bankowego, który został podany w formularzu zwrotu dołączonym do przesyłki. Miej jednak na uwadze, że to ty opłacasz koszt przesyłki ze zwrotem - te środki nie zostaną Ci zwrócone.

Zobacz także:

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto