Zwrot do Infinity Fashion - jak można go zrealizować?

Być może chcesz się zaopatrzyć w nowe ubrania przez internet, ale coś Cię przed tym zatrzymuje? Może się zdarzyć, że nie ufamy sklepom online, nie wiedząc, co można zrobić, jeśli zakupiony produkt nie spełni naszych oczekiwań. Otóż to żaden problem! Zwroty nie są niczym skomplikowanym - można je wykonać szybko i bez żadnych obaw. W dzisiejszym artykule postaramy się pokazać, jak można bezproblemowo wykonać zwrot do Infinity Fashion.

Co można zwrócić w Infinity Fashion?

W sklepie Infinity Fashion każda kobieta znajdzie coś dla siebie! Sklep oferuje różne typy odzieży damskiej w zróżnicowanych stylach i na różne okazje. Możesz z łatwością zwrócić wszystkie typy zakupionych tu produktów. Miej tylko na uwadze jeden istotny warunek zwrotu: odsyłane produkty muszą być w nienaruszonym stanie. Oznacza to, że nie mogą na nich się znajdować żadne ślady użytkowania oraz muszą one posiadać komplet oryginalnie dołączonych metek.

Jak przygotować zwrot do Infinity Fashion?

Aby zachować prawo do odstąpienia od umowy zawartej z Infinity Fashion, musisz dokonać zwrotu po upływie nie więcej niż 14 dni od kiedy dostarczono Ci zakupiony towar. Swoją paczkę należy zaadresować w poniższy sposób:

Infinity

ul.Kupiecka 10

52-427 Wrocław

Zanim jednak wyślesz paczkę, musisz przygotować formularz zwrotu i dołączyć go do przesyłki. Wzór formularza możesz pobrać i wydrukować ze strony sklepu. Aby go znaleźć, wejdź w zakładkę “reklamacje i zwroty”. Na koniec zwróć uwagę na prawidłowe zapakowanie towaru - paczka powinna być odpowiednio zabezpieczona, aby chronić towar przed uszkodzeniami podczas transportu.

Infinity Fashion zwroty - jak nadać paczkę?

Zanim wybierzesz sposób nadania swojego zwrotu do Infinity Fashion pamiętaj, że nie jest możliwy zwrot za pobraniem - sprzedawca nie przyjmuje przesyłek nadanych w ten sposób. Możesz zamiast tego nadać paczkę w standardowy sposób, płacąc na miejscu za jej nadanie np. w Poczcie Polskiej. Możesz też skorzystać z usług wybranego kuriera. Wartym rozważenia sposobem nadania paczki jest również serwis wygodnezwroty.pl. Za jego pomocą możesz szybko nadać zwrot - wystarczy do tego wypełnienie krótkiego formularza na stronie, wybór firmy kurierskiej do dokonania wysyłki, opłacenie paczki i zaniesienie jej do odpowiadającego Ci punktu. Możesz wybierać spośród 44 tysięcy punktów nadania na terenie całej Polski.

Jak wygląda zwrot pieniędzy w Infinity Fashion?

Zwrot należności za zakup dokonany w Infinity Fashion zostanie Ci przekazany w taki sam sposób, w jaki oryginalnie zapłacono za towar. Możesz oczekiwać zwrotu pieniędzy niedługo po nadaniu paczki do sklepu. Powinien on nastąpić jak najszybciej, zatem najpewniej już po kilku dniach, a w każdym razie po upływie nie więcej niż 14 dni od momentu odstąpienia od umowy.

Zobacz także:

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto