Zwrot do Moda For You - co należy wiedzieć przed dokonaniem zwrotu?

Zarówno zakup nowych ubrań, jak i ewentualne dokonanie zwrotu niepasującego towaru to dzisiaj już żaden problem. Liczne sklepy modowe oferują możliwość zwrotu produktów w sposób wygodny i intuicyjny. Jeśli zastanawiasz się nad tym, jak działają zwroty w sklepie z modą damską Moda For You, trafiłaś w dobre miejsce! Czytaj dalej, aby dowiedzieć się wszystkiego o tym, jak wykonać zwrot do Moda For You.

Co podlega zwrotowi w Moda For You?

Możliwość zwrotu w Moda For You obejmuje większość produktów oferowanych przez sklep, z wyjątkiem kolczyków, rajstop i bielizny, co wynika ze względów higienicznych. Sklep nie przyjmuje również zwrotów takich produktów, które noszą jakiekolwiek ślady użytkowania lub są pozbawione dołączonych do nich oryginalnie metek.  

Jak przygotować zwrot do Moda For You?

Zwroty Moda For You można wykonywać przez 14 dni od momentu odebrania przesyłki i należy je kierować na adres: MAGAZYN ZWROTÓW Moda For You, Ul. Powstańców Wielkopolskich 18, 30-707 Kraków. Zanim dokonasz zwrotu pamiętaj jednak o tym, aby:

  1. Dołączyć paragon z zakupu oraz wypełniony formularz zwrotu do paczki z odsyłanym towarem. Szablon formularza znajdziesz w przesyłce wraz z zakupionymi produktami, jednak jeśli go zgubiłaś, możesz go też spokojnie wydrukować ze strony internetowej sklepu.
  2. Przygotowując paczkę zadbaj o staranne zapakowanie produktów oraz dodatkowe zabezpieczenie całości przesyłki.

Ile zajmuje zwrot pieniędzy w Moda For You?

Możesz się spodziewać zwrotu należności za dokonany zwrot przed upływem 14 dni od momentu, w którym nadano paczkę. Pieniądze trafią do Ciebie w ten sam sposób, w jaki oryginalnie opłacono przesyłkę - poprzez przelew bankowy na wskazany przez Ciebie w formularzu zwrotu numer bankowy bądź za pośrednictwem usług PayPal lub PayU.

Moda For You zwroty - krok po kroku

Jeśli zastanawiasz się, w jaki sposób szybko i wygodnie nadać zwrot do Moda For You, warto zainteresować się usługą wygodnezwroty.pl. Z jej pomocą szybko i bezproblemowo wyślesz paczkę za pośrednictwem preferowanej przez Ciebie firmy kurierskiej wykonując tylko kilka prostych kroków: 

  1. Wyszukaj sklep Moda For You na liście wszystkich dostępnych w serwisie sprzedawców,
  2. Zacznij procedurę nadawania zwrotu, uzupełniając formularz na stronie i wybierając firmę kurierską do obsługi wysyłki, a następnie opłać koszty nadania paczki ze zwrotem,
  3. Zanieś swoją paczkę do wybranego punktu nadania np. pobliskiego Paczkomatu InPost,
  4. Czekaj na zwrot należności za zakup.

Zobacz także:

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto