Zwrot do Osnova - w jaki sposób go nadać?

Zakupy internetowe są bardzo wygodne pod wieloma względami. Jedną z być może najważniejszych zalet tej formy zakupów jest jednak możliwość dokonania zwrotu nabytych produktów, jeśli z jakiegokolwiek powodu nie spełniają one naszych oczekiwań albo po prostu zmieniliśmy zdanie odnośnie dokonanego zakupu. Zwroty towaru to nic trudnego, jednak trzeba pamiętać, że wytyczne odpowiadające za to, jak wygląda ten proces i jak jest realizowany, mogą się różnić między różnymi sklepami. Dlatego zawsze warto upewnić się, że wiemy wszystko, co powinniśmy wiedzieć, aby prawidłowo odesłać towar do danego sklepu. Dzisiejszy artykuł przygotowaliśmy z myślą o klientach sklepu Osnova, którzy rozważają możliwość zwrócenia produktów nabytych w tym sklepie. Zapraszamy do lektury!

Jak zgłosić chęć zwrotu w sklepie Osnova?

Jeśli chcesz dokonać zwrotu towaru zakupionego poprzez stronę internetową sklepu Osnova, musisz najpierw poinformować sprzedawcę o tym fakcie. Wystarczy, że wyślesz maila wraz z numerem swojego zamówienia na adres: zwroty@osnovawear.com. Masz na to termin 14 dni od momentu, w którym doręczono Twoją przesyłkę. Następnie otrzymujesz kolejne 14 dni, w trakcie których należy nadać paczkę ze zwracanym towarem i wysłać ją do sklepu.

Jak prawidłowo zaadresować paczkę do Osnova?

Paczkę ze zwrotem do Osnova należy kierować na:

SUSIE LABEL Sp. z o.o.
ul. Kolejowa 12e
15-701 Białystok

Sprzedawca zwraca uwagę, aby do nadania paczki skorzystać z usług wybranej firmy kurierskiej np. InPost, DPD lub UPS. W sklepie Osnova nie jest możliwy zwrot osobisty w siedzibie sklepu, zwrot nadany poprzez Pocztę Polską, do punktów odbioru lub za pobraniem.

Osnova zwroty - co powinno się znaleźć w przesyłce?

Przygotowując przesyłkę zwrotną warto skorzystać z oryginalnych opakowań, w których dostarczono Ci produkty, i do tego właśnie zachęca Cię sprzedawca, jednak nie jest to wymagane do przyjęcia zwrotu. Musisz jednak mieć na uwadze, że w paczce powinien się znaleźć wypełniony formularz zwrotu. Możesz go wydrukować korzystając ze wzoru udostępnionego przez sklep na jego stronie internetowej lub napisać wszystkie potrzebne dane odręcznie.

Formularz zwortu jest bardzo ważny, jako że pozwala on sprzedawcy na zidentyfikowanie zamówienia. Jeśli nie dołączysz go do swojej przesyłki, to bez informacji o tym, co to za przesyłka oraz na jaki numer konta mają zostać przelane należności za zwrot, sprzedawca odbierze przesyłkę, ale nie będzie w stanie zwrócić Twoich środków.

Informacje o sklepie Osnova

Osnova to polska marka odzieżowa, dla której kluczową kwestią jest etyczna produkcja. Wszystkie produkty marki powstają w Polsce, w warunkach przyjaznych pracownikom i z poszanowaniem ich praw. Niektóre z typów odzieży możliwych do zakupu na stronie sklepu Osnova to m.in. bluzy, sukienki, spodnie, spódnice oraz marynarki. Produkty te są szyte z uwagą na każdy szczegół i z wykorzystaniem najwyższej jakości, przyjaznych środowisku materiałów.

Sprawdź także

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto