Jak nadać zwrot do RTV Euro AGD?

RTV Euro AGD kusi szerokim asortymentem i wieloma atrakcyjnymi promocjami cenowymi, nie dziwi więc fakt, że grono klientów tego sklepu staje się coraz liczniejsze. Zakupy online u tego renomowanego i znanego sprzedawcy, mogą jednak, jak to bywa w przypadku wszelkich zakupów, również tych na odległość, zakończyć się nietrafionym zamówieniem lub nagłą zmianą decyzji. Na szczęście zakupy przez Internet to formuła, w której kupujący ma dodatkowe przywileje i również sklep RTV Euro AGD zwroty traktuje jako prawo przysługujące klientom swojej platformy zakupowej. Dowiedz się, jak możesz zrealizować zwrot do RTV Euro AGD oraz kiedy i gdzie możesz oddać towar, z którego zakupu chcesz zrezygnować.

Zwrot do RTV Euro AGD – jakie zasady zwrotu obowiązują w e-sklepie RTV Euro AGD?

RTV Euro AGD zwroty przyjmuje w przypadku zakupów na odległość zrealizowanych przez osoby fizyczne i wspólników spółek cywilnych, co wynika z bezpośrednio z zapisów polskiego prawa. Zasady dotyczące odstąpienia od umowy zawartej na odległość oraz rękojmi za wady towarów opisuje Ustawa o prawach Konsumenta i to ona umożliwia wspomnianym kupującym zwrot do RTV Euro AGD towarów bez podawania przyczyny i dodatkowych kosztów.

Pamiętaj, że nie można odstąpić od umowy niektórych usług dodatkowych, zwrócić towarów, które mają krótki termin przydatności do użycia, przedmiotów specjalnie spersonalizowanych na życzenie klienta czy dostarczonych treści cyfrowych, z których korzystanie już się rozpoczęło. Towar do RTV Euro AGD można zwrócić w ciągu 14 dni od momentu jego otrzymania. Co do kosztów – RTV Euro AGD zwroty przyjmuje bez dodatkowych opłat, ale trzeba mieć świadomość, że kupujący jest zobowiązany dostarczyć zwracany towar sprzedawcy, a to już kosztuje. Innymi słowy, to zwracający płaci za przewoźnika, który w jego imieniu dostarczy zwrot do RTV Euro AGD.

Jeśli w ciągu ustawowych 14 dni zdecydujesz się odstąpić od umowy zakupu sprzętu z RTV Euro AGD, musisz to zgłosić pracownikom sklepu. Możesz posłużyć się standardowym formularzem oświadczenia o odstąpieniu umowy, który wyślesz na adres mailowy: sklep.internetowy@euro.com.pl bądź w formie papierowej wraz z towarem na adres magazynu sklepu w Pruszkowie.

Rezygnacja z zakupu jest także możliwa poprzez elektroniczny formularz po zalogowaniu na konto w sklepie RTV Euro AGD. Niezależnie od tego, którą z opcji wybierzesz, finalnie czeka Cię jeszcze tylko odesłanie towaru na wskazany przez sklep adres.

Potrzebujesz zwrócić zakupy do innego sklepu internetowego? Koniecznie poznaj pozostałe poradniki od AlleKurier!

Jak nadać zwrot do RTV Euro AGD?

RTV Euro AGD zwroty – gdzie nadać paczkę ze zwracanym produktem?

Zwrot do RTV Euro AGD rezygnujący z zakupu organizują na własną rękę, co oznacza, że na adres magazynu sklepu klient może dostarczyć towar, korzystając z usług dowolnej firmy przewozowej, poczty czy nawet transportu prywatnego. Co zrozumiałe, w tym przypadku najczęściej najbardziej liczą się koszty i komfort towarzyszący temu zadaniu.

Jeśli zdarza Ci się wysyłać przesyłki kurierem, zapewne już wiesz, że aby sprawnie i tanio nadać paczkę ze zwrotem towaru do RTV Euro AGD, warto odwiedzić serwis AlleKurier.pl, gdzie można wygodnie nadać przesyłkę kurierską w bardzo atrakcyjnej cenie.

AlleKurier jest pośrednikiem usług kurierskich, u którego dostępne są oferty wszystkich renomowanych firm przewozowych, ale paczki można nadać nawet 70% taniej niż bezpośrednio na stronie firmy kurierskiej. W serwisie można też szybko wycenić paczkę, by zorientować się w cenie usługi, nim zdecydujesz o odesłaniu towaru oraz wybrać spośród wielu ofert dostawy najtańszą lub najszybszą, np. gdy zależy Ci, by zwrot do RTV Euro AGD dotarł do sprzedawcy w jak najkrótszym czasie, nim mnie nieprzekraczalny termin 14 dni, o których mówi prawo.

Korzystając z usług AlleKurier, możesz ponadto zamówić kuriera do domu po odbiór przesyłki kurierskie ze zwrotem do RTV Euro AGD czy innego sklepu internetowego. Nie musisz wówczas szukać punktu nadań ani tracić czasu na doręczenie paczki do firmy kurierskiej czy wizytę na poczcie.

Sprawdź także:

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto