Zwrot do Wyspa Mody - jak odesłać swoje produkty?

Szybkie zakupy odzieżowe to dzisiaj żaden problem. Możesz z łatwością zakupić nowe ubrania przez internet, a w razie potrzeby również szybko je zwrócić. Tysiące e-sklepów, takich jak Wyspa Mody, daje swoim klientom możliwość odesłania niepasujących produktów bez potrzeby podawania przyczyny zwrotu. W dzisiejszym artykule wyjaśniamy, jak szybko i sprawnie wykonać zwrot do Wyspa Mody.

Co i jak długo można zwrócić do Wyspa Mody?

W butiku Wyspa Mody możesz się zaopatrzyć w różnego typu ubrania dla kobiet, jak i akcesoria modowe. Wszystkie zakupione produkty nadają się do zwrotu, tak długo, jak ich stan nie wzbudza żadnych zastrzeżeń. Odsyłane produkty muszą być zatem czyste i pozbawione jakichkolwiek zapachów. Pamiętaj też o konieczności dopilnowania terminu do zwrotu - masz 14 dni na odstąpienie od umowy zawartej z Wyspa Mody.

Dokumenty potrzebne do zwrotu Wyspa Mody

Aby dokonać zwrotu, musisz dołączyć odpowiednie dokumenty do paczki z odsyłanym towarem. Są to potwierdzenie zakupu (w formie paragonu) oraz formularz zwrotu, który możesz pobrać i wydrukować ze strony internetowej sklepu.

Pamiętaj, aby właściwie uzupełnić formularz w zależności od sposobu, w jaki oryginalnie opłaciłaś zamówienie. W przypadku płatności PAYPO lub IMOJE, uzupełnij pole “dane do przelewu” wpisując “płatność odroczona PAYPO/IMOJE” oraz dzień, w którym dokonano zakupu. Pole z numerem rachunku bankowego uzupełnij tylko, jeśli dokonałaś płatności przy odbiorze.

Wyspa Mody zwroty - instrukcja krok po kroku

Aby dokonać zwrotu do Wyspa Mody, sugerowane jest skorzystanie z usług odpowiadającego Ci kuriera. Możesz sobie ułatwić to zadanie, poprzez nadanie zwrotu za pośrednictwem serwisu wygodnezwroty.pl. Na wspomnianej stronie możesz wybrać sposób nadania paczki, który najbardziej Ci odpowiada, i nadać ją bez obaw o formalności, takie jak właściwe zaadresowanie przesyłki. Oto krótka instrukcja przedstawiająca cały proces zwrotu, krok po kroku: 

  1. Znadź interesujący Cię sklep na stronie wygdonezwroty.pl za pomcą wyszukiwarki,
  2. Zacznij nadawanie zwrotu, wpisując dane przesyłki i wybierając firmę kurierską, z której usług chcesz skorzystać,
  3. Opłać koszt nadania paczki ze zwrotem,
  4. Zanieś paczkę do odpowiadającego Ci punktu, np, Paczkomatu InPost czy punktu handlowego DPD,
  5. Czekaj na zwrot należności za zakup - nie zajmie on więcej niż 14 dni od momentu nadania przesyłki.

Adres do zwrotu Wyspa Mody

Zanim nadasz zwrot upewnij się, że Twoja paczka jest odpowiednio zabezpieczona i zaadresowana. Jeśli korzystasz ze strony wygodnezwroty.pl, nie musisz samodzielnie adresować paczki. Jeżeli nadajesz paczkę na własną rękę, umieść na niej poniższy adres:

WYSPA MODY MAGAZYN ZWROTÓW
Łaziska Górne 43-170
ul. Łazy 20

Zobacz także:

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto