Zwrot Factcool - jak wykonać?

Zwrot factcool.pl to nic trudnego. Skorzystaj z platformy wygodnezwroty.pl, by w łatwy i bezproblemowy sposób zwrócić swój towar. Otrzymałeś przesyłkę i nie pasuje ci rozmiar zamówionych ubrań? A może po prostu produkt nie spełnia twoich oczekiwań i chcesz złożyć reklamację, by odzyskać swoje pieniądze? Przeczytaj poniższy artykuł i poznaj odpowiedzi na te pytania. Dowiedz się, jak w prosty sposób zrobić zwrot do Factcool.

jak wykonać zwrot Factcool

Zwrot Factcool - jakie produkty można zwrócić?

Przede wszystkim, produkt nie może posiadać żadnych śladów użytkowania, musi być nowy i posiadać oryginalne metki. Do sklepu Factcool zwroty przyjmowane są praktycznie z każdym produktem, m.in.:

  • sukienki
  • bluzki
  • koszule
  • bluzy
  • kurtki
  • topy
  • akcesoria

Ze względów higienicznych, zwrotom nie podlega bielizna, ale także produkty spersonalizowane lub takie, które dostarczone były w zapieczętowanym opakowaniu, których po jego otwarciu nie można zwrócić ze względów bezpieczeństwa

Sposoby na nadanie zwrotu do Factcool

Sklep oferuje nam trzy sposób by nadać Factcool zwroty przesyłki. Aby nadać zwrot do Factcool należy wypełnić krótki formularz znajdujący się na stronie factcool.pl. W skład formularzu wchodzi numer zamówienia i adres e-mail. Po wypełnieniu formularzu zostaniemy przekierowani do dalszych kroków, według których musimy postępować.

Zwrot do Factcool możemy również dokonać telefonicznie dzwoniąc na numer +48224815800 lub pocztą elektroniczną na e-mail factcool-pl@factcool.com, podając wszystkie niezbędne dane do zwrotu. 

Jak nadać zwrot? Instrukcja krok po kroku

Jeśli chcesz odesłać produkt, który nie spełnia twoich oczekiwań masz na to 60 dni od daty otrzymania paczki. Przed wysłaniem paczki obowiązkowe jest wypełnienie formularza znajdującego się na stronie. Pamiętaj, by podczas nadawania przesyłki wyraźnie napisać na paczce numer twojego zamówienia, aby zapobiec pomyłce.

Portal wygodnezwroty.pl umożliwia łatwe i szybkie zwroty produktów. Zapewniając prosty proces zwrotu w kilku prostych krokach. Wybierając sklep, w którym dokonano zakupu, wypełniając formularz z danymi dotyczącymi przesyłki oraz wybierając firmę kurierską i dokonując opłaty za przesyłkę, można nadać paczkę w jednym z 44 tysięcy punktów odbioru. Dzięki temu proces zwrotu jest łatwy i bezproblemowy, a klient może śledzić status zwrotu w czasie rzeczywistym, mając pewność, że zwrot zostanie przetworzony w odpowiednim czasie.

O tym, czy zwrot został przyjęty zostaniesz poinformowany drogą elektroniczną. Środki za zwrócony towar są zwracane maksymalnie do 14 dni od momentu wpłynięcia paczki do magazynu. 

Po otrzymaniu wiadomości o przyjęciu towaru do magazynu w ciągu 2-3 dni roboczych wykonywany jest przelew na konto bankowe/na kartę/do Twisto.

zwrot Factcool krok po kroku

Na jaki adres dokonać zwrotu?

Adres na jaki musimy zwrócić naszą paczkę wyświetla nam się od razu po wypełnieniu formularza.

Zwrot należy wykonać na adres:

FC Ecom s.r.o. (Packeta.pl)

E-shop ID: 93541688

Nr zam. /Nr zwrotu: 

Mostowa 4

43–400 Cieszyn

Zwrot Factcool - jak zapakować przesyłkę?

Należy pamiętać że koszt zwrotu ponosi osoba wysyłająca. Paczka powinna być zapakowana w taki sposób by żaden z towarów nie uszkodził się podczas transportu. Klient powinien zadbać o to, by przesyłka dotarła w stanie nienaruszonym oraz skontrolować jej przewóz. 

Formularz zwrotu, który wypełniliśmy należy wydrukować oraz umieścić w paczce.

Ile jest czasu na zwrot?

Jaki jest adres zwrotu?

Czego nie można zwrócić?

Jak przygotować paczkę ze zwrotem?

Sprawdź także:

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto