Kiedy otrzymam pieniądze z pobrania?

Czas zwrotu pobrania uzależniony jest od wybranej firmy kurierskiej. AlleKurier automatycznie przelewa środki, które przekazywane są przez przewoźników po doręczniu przesyłek pobraniowych.

Dodatkowo platforma AlleKurier wprowadziła usługę Pobranie Express. Dzięki niej niezależnie od wybranej firmy kurierskiej, pieniądze przelewane są do nadawcy już 3 dnia roboczego po doręczeniu przesyłki. Usługa Pobranie Express jest darmowa do kwoty 1000 zł. Aby z niej skorzystać należy zaznaczyć tą usługę dodatkową w momencie tworzenia przesyłki.

AlleKurier oferuje również usługę Pobranie Natychmiastowe- zwrot środków z pobrania następnego dnia roboczego po dniu doręczenia. Koszt przyspieszenia zwrotu pobrania do jednego dnia wynosi 1% kwoty pobrania (min. 2 zł netto).

czas zwrotu środków pieniędzy z pobrań

DPD Polska

Przewoźnik rozlicza wszystkie przesyłki pobraniowe w cyklach tygodniowych. Pobrania z paczek doręczonych od poniedziałku do niedzieli, DPD zwracana w czwartek następnego tygodnia. Zwrot z DPD może nastąpić później, jeśli w tygodniu wypadł dzień wolny od pracy.
AlleKurier przekazuje środki z pobrań do nadawców, najpóźniej następnego dnia roboczego po otrzymaniu ich z DPD. Sprawdź cennik DPD

UPS Polska

Termin zwrotu pobrań w UPS to maksymalnie 7 dni roboczych po dacie doręczenia przesyłki. Jednak często zdarza się, że środki zwracane są wcześniej. Sprawdź cennik UPS

DHL Express

Standardowy czas zwrotu pobrania to 6 dni roboczych po dniu doręcznia przesyłki. Sprawdź cennik DHL

ET Logistik

Termin zwrotu pobrań z ET Logistik to maksymalnie 10 dni kalendarzowych po dacie doręczenia przesyłki.

InPost Kurier

Termin zwrotu pobrań to maksymalnie 7 dni roboczych po dacie doręczenia przesyłki. Sprawdź cennik InPost

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto