Twoja super paczka z serwisem AlleKurier!

Jeżeli jeszcze nie zdążyłeś poznać oferty serwisu AlleKurier to najwyższy czas to zmienić i zacząć oszczędzać, korzystając z największych oraz najbardziej sprawdzonych firm kurierskich i transportowych. Szukasz oferty, która zapewni Ci minimum formalności, brak wiążących umówi, a przede wszystkim korzystne i najbardziej konkurencyjne na rynku ceny? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość — właśnie ją znalazłeś!

Super paczka z serwisem AlleKurier

Super paczka to przede wszystkim taka, która dociera do adresata w nienaruszonym stanie, zgodnie z założonym wcześniej terminem, a jej nadanie jest niedrogie. Czy to w ogóle możliwe? Okazuje się, że tak — wystarczy skorzystać z platformy AlleKurier!

AlleKurier to platforma internetowa oferująca możliwość automatycznego zamawiania kuriera, nadawania, a także śledzenia przesyłek kurierskich. AlleKurier jako broker usług kurierskich współpracuje z wieloma firmami, takimi jak:DPD,DHL,UPS,InPost,Geis,GLSczyFedExi dzięki temu ma możliwość oferowania swoim klientom niezwykle korzystnych cen, których w praktyce nie da się wynegocjować na własną rękę.

Do kogo kierowana jest ta oferta?

Oferta firmy AlleKurier kierowana jest zarówno do osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych. Co ważne — w celu nadawania przesyłek nie ma konieczności podpisywania umowy, a jedyną rzeczą, jaką należy zrobić, jest wypełnienie prostego i intuicyjnego formularza oraz wydrukowanie automatycznie wygenerowanych dokumentów przewozowych, dzięki czemu formalności zostają ograniczone do niezbędnego minimum.

Bezpieczeństwo Twojej przesyłki

W trosce o bezpieczeństwo swoich klientów serwis AlleKurier współpracuje jedynie z najlepszymi i najbardziej wiarygodnymi firmami kurierskimi na rynku, dzięki czemu klienci mają pewność, że ich przesyłki obsługiwane są zgodnie z najwyższymi standardami.

Oferta serwisu AlleKurier — dodatkowe korzyści

Korzystając z oferty AlleKurier, klienci mają szansę na zdecydowanie niższe ceny od tych oferowanych bezpośrednio przez firmy kurierskie, a także na większą wygodę nadawania przesyłek dzięki bardzo intuicyjnemu serwisowi on-line, który sprawia, że proces zamawiania kuriera przebiega naprawdę szybko. Oferta AlleKurier obejmuje także narzędzie służące do monitorowania przesyłek, dzięki czemu możemy na bieżąco śledzić status nadanych paczek. Nie bez znaczenia jest także możliwość kontroli kosztów, a to wszystko dzięki zawsze aktualnemu zestawieniu operacji, co pozwala na bieżąco monitorować swój budżet. Jednym słowem — super paczka, to paczka z AlleKurier'em!

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto