Oddział DHL Katowice - wysyłaj paczki z domu
Pomoc w nadawaniu przesyłki »

Oddział DHL Katowice - wysyłaj paczki z domu

Najlepsza oferta DHL na terenie Katowic. Kurier przyjeżdża do Ciebie po przesyłkę! Wyceń paczkę i wybierz najtańszą ofertę kuriera DHL w Katowicach! Przesyłki kurierskie już od 5,89 zł netto! Kurier DHL już od 22,59 zł netto! Nadawaj paczki online!

dhl katowice paczka dhl katowice herb
Wyceń paczkę
Wyceń paletę
Wyceń list
Waga i wymiary
kg
x cm
x cm
x cm
Dodaj paczkę +
Doręczenie

Katowice liderem na Śląsku

Katowice to największe miasto na Górnym Śląsku. Zamieszkuje je około 300 tysięcy mieszkańców co zalicza to miasto do dziesiątki najbardziej zaludnionych miast w Polsce. Pod względem zajmowanej powierzchni Katowice plasują się na 12 pozycji. Całkowity obszar miasta to 165 kilometrów kwadratowych. Katowice to miasto na prawach powiatu i siedziba władz województwa śląskiego. Jest równiez centralnym punktem Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego i konurbacji górnośląskiej.

Usługi kurierskie Katowice

Usługi kurierskie w Katowicach stoją na bardzo wysokim poziomie. Doskonała infrastruktura pozwala realizować dostawy w bardzo krótkim czasie. Do Katowic przynależy pobliski międzynarodowy port lotniczy w Pyrzowicach. W bezpośredniej bliskości znajduje się krajowa autstrada A4, a prze miasto przebiegają nawjażniejsze linie kolejowe w Polsce. Lokalne sklepy internetowe dostarczają swoje towary do klientów w całej Polsce, a mieszkańcy nadają wiele paczek do rodziny i znajomych. 

Oddział InPost Katowice - lokalizacja

Oddział DHL Katowice Kontakt:

ul. Siwka 17

40-318 Katowice

Firmy Kurierskie Katowice

Kurier DPD Katowice
Kurier InPost Katowice
Kurier UPS Katowice

Kurier DHL Katowice

Do liderów na Górnym Śląsku w branży przesyłek kurierskich zaliczyć można kuriera DHL. Ta firma posiada swój główny oddział w regionie w Katowicach. Koordynuje on działania innych placówek oraz zadania kurierów. Aby nadać paczkę kurierm DHL nie trzeba dzwonić na ich infolinię ani odwiedzać ich oddziału. Można to zrobić wygodnie w domu przed komputerem korzystając z platformy AlleKurier.pl. Wystarczy wypełnić krótki formularz i wycenić swoją paczkę. następnie można wybrać najlepszą ofertę i zamówic kuriera po dobiór paczki.

AlleKurier i DHL w Katowicach

Nasza oferta jest atrakcyjniejsza nawet o 70% w stosunku do cen bezpośrednio u przewoźników. Z nami zamówisz kueriera DHL w dowolne miejsce w Katowicach po odbiór paczki. Z nami wyślesz towary i przedmioty do różnych miejsc w Polsce i na Świecie bez wychodzenia z domu. Bez umów i zbędnych formalności. To wielka oszczędność. Skorzystaj z oferty AlleKurier i nadaj paczkę wygodnie online używając domowego komputera lub laptopa w pracy.

Zobacz jak zamówić kuriera DHL online

DHL Katowice Infolinia:

tel. 42 6 345 345

Wylogowanie po okresie nieaktywności

Podaj swoje dane aby zalogować się ponownie.

   Zapomniałem hasło

Porozmawiaj z nami