Kurier DHL Katowice - zamów bez wychodzenia z domu
Pomoc w nadawaniu przesyłki »

Kurier DHL Katowice - zamów bez wychodzenia z domu

Najlepsza oferta DHL na terenie Katowic. Kurier przyjeżdża do Ciebie po przesyłkę! Wyceń paczkę i wybierz najtańszą ofertę kuriera DHL w Katowicach! Przesyłki kurierskie już od 5,89 zł netto! Kurier DHL już od 22,59 zł netto! Nadawaj paczki online!

dhl katowice paczka dhl katowice herb
Wyceń paczkę
Wyceń paletę
Wyceń list
Waga i wymiary
kg
x cm
x cm
x cm
Dodaj paczkę +
Doręczenie

Drodzy Klienci!

Informujemy, że w związku z planowaną przerwą serwisową systemów Inpost w terminie 18.04.2021 godz. 22:00 - 19.04.2021 godz. 02:00 (4 godziny przerwy w nocy z niedzieli na poniedziałek), możliwość generowania zleceń na Inpost Kurier i Paczkomaty zostanie wyłączona. Prace podyktowane są troską o niezawodność systemów informatycznych Inpost. Przepraszamy za utrudnienia. Zespół Allekurier.

Katowice liderem na Śląsku

Katowice to największe miasto na Górnym Śląsku. Zamieszkuje je około 300 tysięcy mieszkańców co zalicza to miasto do dziesiątki najbardziej zaludnionych miast w Polsce. Pod względem zajmowanej powierzchni Katowice plasują się na 12 pozycji. Całkowity obszar miasta to 165 kilometrów kwadratowych. Katowice to miasto na prawach powiatu i siedziba władz województwa śląskiego. Jest równiez centralnym punktem Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego i konurbacji górnośląskiej.

Usługi kurierskie Katowice

Usługi kurierskie w Katowicach stoją na bardzo wysokim poziomie. Doskonała infrastruktura pozwala realizować dostawy w bardzo krótkim czasie. Do Katowic przynależy pobliski międzynarodowy port lotniczy w Pyrzowicach. W bezpośredniej bliskości znajduje się krajowa autstrada A4, a prze miasto przebiegają nawjażniejsze linie kolejowe w Polsce. Lokalne sklepy internetowe dostarczają swoje towary do klientów w całej Polsce, a mieszkańcy nadają wiele paczek do rodziny i znajomych. 

Oddział InPost Katowice - lokalizacja

Oddział DHL Katowice Kontakt:

ul. Siwka 17

40-318 Katowice

Firmy Kurierskie Katowice

Kurier DPD Katowice
Kurier InPost Katowice
Kurier UPS Katowice

Kurier DHL Katowice

Do liderów na Górnym Śląsku w branży przesyłek kurierskich zaliczyć można kuriera DHL. Ta firma posiada swój główny oddział w regionie w Katowicach. Koordynuje on działania innych placówek oraz zadania kurierów. Aby nadać paczkę kurierm DHL nie trzeba dzwonić na ich infolinię ani odwiedzać ich oddziału. Można to zrobić wygodnie w domu przed komputerem korzystając z platformy AlleKurier.pl. Wystarczy wypełnić krótki formularz i wycenić swoją paczkę. następnie można wybrać najlepszą ofertę i zamówic kuriera po dobiór paczki.

AlleKurier i DHL w Katowicach

Nasza oferta jest atrakcyjniejsza nawet o 70% w stosunku do cen bezpośrednio u przewoźników. Z nami zamówisz kueriera DHL w dowolne miejsce w Katowicach po odbiór paczki. Z nami wyślesz towary i przedmioty do różnych miejsc w Polsce i na Świecie bez wychodzenia z domu. Bez umów i zbędnych formalności. To wielka oszczędność. Skorzystaj z oferty AlleKurier i nadaj paczkę wygodnie online używając domowego komputera lub laptopa w pracy.

Zobacz jak zamówić kuriera DHL online

DHL Katowice Infolinia:

tel. 42 6 345 345

Wylogowanie po okresie nieaktywności

Podaj swoje dane aby zalogować się ponownie.

   Zapomniałem hasło

Porozmawiaj z nami