Oddział DHL Katowice - wysyłaj paczki z domu

Najlepsza oferta DHL na terenie Katowic. Kurier przyjeżdża do Ciebie po przesyłkę! Wyceń paczkę i wybierz najtańszą ofertę kuriera DHL w Katowicach! Przesyłki kurierskie już od 5,89 zł netto! Kurier DHL już od 22,59 zł netto! Nadawaj paczki online!

Rodzaj przesyłki

Katowice liderem na Śląsku

Katowice to największe miasto na Górnym Śląsku. Zamieszkuje je około 300 tysięcy mieszkańców co zalicza to miasto do dziesiątki najbardziej zaludnionych miast w Polsce. Pod względem zajmowanej powierzchni Katowice plasują się na 12 pozycji. Całkowity obszar miasta to 165 kilometrów kwadratowych. Katowice to miasto na prawach powiatu i siedziba władz województwa śląskiego. Jest równiez centralnym punktem Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego i konurbacji górnośląskiej.

Usługi kurierskie Katowice

Usługi kurierskie w Katowicach stoją na bardzo wysokim poziomie. Doskonała infrastruktura pozwala realizować dostawy w bardzo krótkim czasie. Do Katowic przynależy pobliski międzynarodowy port lotniczy w Pyrzowicach. W bezpośredniej bliskości znajduje się krajowa autstrada A4, a prze miasto przebiegają nawjażniejsze linie kolejowe w Polsce. Lokalne sklepy internetowe dostarczają swoje towary do klientów w całej Polsce, a mieszkańcy nadają wiele paczek do rodziny i znajomych. 

Kurier DHL Katowice

Do liderów na Górnym Śląsku w branży przesyłek kurierskich zaliczyć można kuriera DHL. Ta firma posiada swój główny oddział w regionie w Katowicach. Koordynuje on działania innych placówek oraz zadania kurierów. Aby nadać paczkę kurierm DHL nie trzeba dzwonić na ich infolinię ani odwiedzać ich oddziału. Można to zrobić wygodnie w domu przed komputerem korzystając z platformy AlleKurier.pl. Wystarczy wypełnić krótki formularz i wycenić swoją paczkę. następnie można wybrać najlepszą ofertę i zamówić kuriera po odbiór paczki.

AlleKurier i DHL w Katowicach

Nasza oferta jest atrakcyjniejsza nawet o 70%w stosunku do cen bezpośrednio u przewoźników. Z nami zamówisz kuriera DHL w dowolne miejsce w Katowicach po odbiór paczki. Z nami wyślesz towary i przedmioty do różnych miejsc w Polsce i na Świecie bez wychodzenia z domu. Bez umów i zbędnych formalności. To wielka oszczędność. Skorzystaj z oferty AlleKurier i nadaj paczkę wygodnie online używając domowego komputera lub laptopa w pracy.

Oddział InPost Katowice - lokalizacja

Oddział DHL Katowice - Kontakt

Miejscowość: Katowice

tel: 85 868 17 26

Firmy kurierskie Katowice

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto