Oddział InPost Katowice - wyślij przesyłkę z domu

Najlepsza oferta InPost na terenie Katowic. Kurier przyjeżdża do Ciebie po paczkę! Wyceń przesyłkę i wybierz najtańszą ofertę kuriera InPost w Katowicach! Przesyłki kurierskie już od 5,89 zł netto! Kurier InPost już od 12,19 zł netto! Paczki online! 

Rodzaj przesyłki

Centrum Regionu - Katowice

Katowice z liczbą około 300 tysięcy mieszkańców należą do dziesiątki największych miast w Polsce. Jest to stolica Górnego Śląska oraz siedziba władz województwa śląskiego. Katowice to miasto na prawach powiatu, które zajmuje powierzchnię prawie 165 kilometrów kwadratowych. Pod względem wspomnianej liczby ludności Katowice są największym miastem konurbacji górnośląskiej oraz głównym ośrodkiem Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego.

Rynek usług kurierskich w Katowicach

Katowice to ważny ośrodek gospodarczy regionu, ale i całej Polski. Kwitnie tu działalność produkcyjna, ale także rynek usługowo-handlowy z naciskiem na nowoczesne sklepy internetowe. Owe sklepy relizują setki wysyłek każdego dnia. Oferowane towary dostarczają zarówno do mieszkańców Katowic, Śląska, ale i całej Polski. Dlatego też dobrze funkcjonuje tu rynek usług kurierskich. Katowickie firmy oraz mieszkańcy tej stolicy Górnego Śląska tworzą duży popyt na przesyłki kurierskie.

Oddział InPost Katowice - lokalizacja

Oddział InPost Katowice - Kontakt

Miejscowość: Katowice

tel: 722 444 000

Firmy kurierskie Katowice

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto