Oddział InPost Katowice - wyślij przesyłkę z domu
Pomoc w nadawaniu przesyłki »

Oddział InPost Katowice - wyślij przesyłkę z domu

Najlepsza oferta InPost na terenie Katowic. Kurier przyjeżdża do Ciebie po paczkę! Wyceń przesyłkę i wybierz najtańszą ofertę kuriera InPost w Katowicach! Przesyłki kurierskie już od 5,89 zł netto! Kurier InPost już od 12,19 zł netto! Paczki online!  

inpost katowice paczka inpost katowice herb
Wyceń paczkę
Wyceń paletę
Wyceń list
Waga i wymiary
kg
x cm
x cm
x cm
Dodaj paczkę +
Doręczenie

Centrum Regionu - Katowice

Katowice z liczbą około 300 tysięcy mieszkańców należą do dziesiątki największych miast w Polsce. Jest to stolica Górnego Śląska oraz siedziba władz województwa śląskiego. Katowice to miasto na prawach powiatu, które zajmuje powierzchnię prawie 165 kilometrów kwadratowych. Pod względem wspomnianej liczby ludności Katowice są największym miastem konurbacji górnośląskiej oraz głównym ośrodkiem Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego.

Rynek usług kurierskich w Katowicach

Katowice to ważny ośrodek gospodarczy regionu, ale i całej Polski. Kwitnie tu działalność produkcyjna, ale także rynek usługowo-handlowy z naciskiem na nowoczesne sklepy internetowe. Owe sklepy relizują setki wysyłek każdego dnia. Oferowane towary dostarczają zarówno do mieszkańców Katowic, Śląska, ale i całej Polski. Dlatego też dobrze funkcjonuje tu rynek usług kurierskich. Katowickie firmy oraz mieszkańcy tej stolicy Górnego Śląska tworzą duży popyt na przesyłki kurierskie.

Oddział InPost Katowice - lokalizacja

Oddział InPost Katowice Kontakt:

ul. Modrzewiowa 1

41-219 Sosnowiec

Firmy Kurierskie Katowice

Kurier DPD Katowice
Kurier DHL Katowice
Kurier UPS Katowice

Kurier InPost Katowice

Aby zapewnić podaż na wspomniane usługi kurierskie, w Katowicach swoje oddziały mieszczą różne firmy przewozowe. Duży oddział lidera rynku kuriera InPost zlokalizowany jest na terenie konurbacji górnoślaskiej. Jednak aby zamówić kuriera nie trzeba odwiedzać żadnych placówek. W dobie usług elektronicznych najlepiej skorzystać z serwisu AlleKurier.pl. W naszej ofercie znajdują sie najpopularniejsze firmy kurierskie w tym kurier InPost, a koszt zamówienia kuriera jest nawet do 70% niższy niż bezpośrednio w placówce.

AlleKurier i InPost w Katowicach

Wpisz w naszym formularzu powyżej wagę oraz wymiary swojej paczki. Pozowli to naszemu systemowi na wycenienie Twojego zlecenia. Następnie w kilka chwil będziesz mógł wybrać najlepszą ofertę od liderów rynku usług kurierskich. Możesz zamówić kuriera Inpost lub dowolnego innego po odbiór Twojej przesyłki we skazane miejsce. Wszystko to zrobisz bez wstawania od komputera lub za pomocą smartfona lub tabletu. Bez umów i skomplikowanych zobowiązań. Zacznij oszczędzać pieniądze, ale także czas z AlleKurier.pl!

Zobacz jak zamówić kuriera InPost online

InPost Katowice Infolinia:

tel. 722 444 000

Wylogowanie po okresie nieaktywności

Podaj swoje dane aby zalogować się ponownie.

   Zapomniałem hasło

Porozmawiaj z nami