Oddział DPD Katowice - wyślij paczkę z domu

Najtańsza oferta DPD na terenie Katowic. Kurier przyjeżdża do Ciebie po paczkę! Wyceń przesyłkę i wybierz najlepszą ofertę kuriera DPD w Katowicach! Przesyłki kurierskie już od 5,89 zł netto! Kurier DPD już od 15,24 zł netto! Nadawaj paczki online!

Rodzaj przesyłki

Katowice stolicą Górnego Śląska

Katowice to jedno z największych miast na Śląsku oraz jeden z głównych ośrodków Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Katowice należą do wielkiej konurbacji górnośląkskiej, której również są największym miastem. Katowice to miasto na prawach powiatu oraz stolica województwa śląskiego. Mieszczą się tu najważniejsze urzędy wojewódzkie oraz siedziby władz regionu. Miasto zamieszkuje blisko 300 tysięcy osób zajmując niemalże 165 kilometrów kwadratowych

Kurierzy w Katowicach

Katowice to główny ośrodek silnie zurbanizowanego regionu. W najbliższej odległości od miasta znajduje się międzynarodowy port lotniczy, a przez samo miasto przebiegają najważniejsze krajowe linie kolejowe oraz trasy drogowe. Katowice to również jeden z najważniejszych w kraju ośrodek gospodarczy, gdzie kwitnie rynek usługowo-handlowy. Istnieje tu duże zapotrzebowanie na usługi kurierskie gdyż działające tu przedsiębiorstwa przesyłają swoje towary do różnych miejsc w całej Polsce, Europie i na Świecie. Mieszkańcy natomiast zamawiają coraz więcej towarów bezpośrednio do własnych domów czy miejsc pracy.

Zamów kuriera DPD w Katowicach

Aby nadać paczkę kurierm DPD na terenie Katowic, do tej pory należało odwiedzić jedną z placówek lub próbować dodzwonić się na infolinię. Jednakże te metody są dość męczące i zabierają wiele czasu i nerwów. Na szczęscie jest broker kurierski AlleKurier.pl. Korzystając z tej platformy mają Państwo możliwość nadania paczki bez wychodzenia z domu. Nasz kalkulator online wyceni Państwa przesyłkę, a nasz system zamówi kuriera błyskawicznie we skazane w formularzu miejsce. Wystarczy tylko podać wymiary oraz wagę paczki i wybrać najkorztstniejsza ofertę spośród największych firm kurierskich w tym kuriera DPD

AlleKurier i DPD w Katowicach

Nasza oferta jest tańsza nawet do 70% w stosunku do cen w oddziałach. Dzięki AlleKurier zamówisz kuriera DPD, ale także każdego innego w wybrane miejsce w Katowicach, a paczka dojdzie gdzie zechcesz nawet w 24 godziny. To wielka oszczędnośc czasu i pieniędzy. Wystarczy tylko komputer, smartfon i dostęp do internetu. Nie wymagamy żadnych umów ani deklaracji ilości nadawanych paczek. Najniższe ceny dostępne są dla każdego od pierwszej nadanej paczki!

Oddział DPD Katowice - lokalizacja

Oddział DPD Katowice - Kontakt

ul. Bojkowska 65
44-141 Gliwice

tel: 22 577-55-55

Firmy kurierskie Katowice

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto