Oddział DPD Katowice - wyślij paczkę z domu
Pomoc w nadawaniu przesyłki »

Oddział DPD Katowice - wyślij paczkę z domu

Najtańsza oferta DPD na terenie Katowic. Kurier przyjeżdża do Ciebie po paczkę! Wyceń przesyłkę i wybierz najlepszą ofertę kuriera DPD w Katowicach! Przesyłki kurierskie już od 5,89 zł netto! Kurier DPD już od 15,24 zł netto! Nadawaj paczki online!

dpd katowice paczka dpd katowice herb
Wyceń paczkę
Wyceń paletę
Wyceń list
Waga i wymiary
kg
x cm
x cm
x cm
Dodaj paczkę +
Doręczenie

Informacja

W związku z aktualną sytuacją, wstrzymana została możliwość wysyłania przesyłek do i z Ukrainy, Białorusi i Rosji do odwołania.

Ze względu na dużą liczbę przesyłek, w przypadku przesyłek międzynarodowych termin doręczenia może ulec wydłużeniu.

Katowice stolicą Górnego Śląska

Katowice to jedno z największych miast na Śląsku oraz jeden z głównych ośrodków Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Katowice należą do wielkiej konurbacji górnośląkskiej, której również są największym miastem. Katowice to miasto na prawach powiatu oraz stolica województwa śląskiego. Mieszczą się tu najważniejsze urzędy wojewódzkie oraz siedziby władz regionu. Miasto zamieszkuje blisko 300 tysięcy osób zajmując niemalże 165 kilometrów kwadratowych

Kurierzy w Katowicach

Katowice to główny ośrodek silnie zurbanizowanego regionu. W najbliższej odległości od miasta znajduje się międzynarodowy port lotniczy, a przez samo miasto przebiegają najważniejsze krajowe linie kolejowe oraz trasy drogowe. Katowice to również jeden z najważniejszych w kraju ośrodek gospodarczy, gdzie kwitnie rynek usługowo-handlowy. Istnieje tu duże zapotrzebowanie na usługi kurierskie gdyż działające tu przedsiębiorstwa przesyłają swoje towary do różnych miejsc w całej Polsce, Europie i na Świecie. Mieszkańcy natomiast zamawiają coraz więcej towarów bezpośrednio do własnych domów czy miejsc pracy.

Oddział DPD Katowice - lokalizacja

DPD Katowice Infolinia:

tel. 22 577-55-55

Firmy Kurierskie Katowice

Kurier InPost Katowice
Kurier DHL Katowice
Kurier UPS Katowice

Zamów kuriera DPD w Katowicach

Aby nadać paczkę kurierm DPD na terenie Katowic, do tej pory należało odwiedzić jedną z placówek lub próbować dodzwonić się na infolinię. Jednakże te metody są dość męczące i zabierają wiele czasu i nerwów. Na szczęscie jest broker kurierski AlleKurier.pl. Korzystając z tej platformy mają Państwo możliwość nadania paczki bez wychodzenia z domu. Nasz kalkulator online wyceni Państwa przesyłkę, a nasz system zamówi kuriera błyskawicznie we skazane w formularzu miejsce. Wystarczy tylko podać wymiary oraz wagę paczki i wybrać najkorztstniejsza ofertę spośród największych firm kurierskich w tym kuriera DPD

AlleKurier i DPD w Katowicach

Nasza oferta jest tańsza nawet do 70% w stosunku do cen w oddziałach. Dzięki AlleKurier zamówisz kuriera DPD, ale także każdego innego w wybrane miejsce w Katowicach, a paczka dojdzie gdzie zechcesz nawet w 24 godziny. To wielka oszczędnośc czasu i pieniędzy. Wystarczy tylko komputer, smartfon i dostęp do internetu. Nie wymagamy żadnych umów ani deklaracji ilości nadawanych paczek. Najniższe ceny dostępne są dla każdego od pierwszej nadanej paczki!

Zobacz jak zamówić kuriera DPD online

Oddział DPD Katowice Kontakt:

ul. Bojkowska 65

44-141 Gliwice

Wylogowanie po okresie nieaktywności

Podaj swoje dane aby zalogować się ponownie.

   Zapomniałem hasło

Porozmawiaj z nami