Oddział UPS Katowice - wysyłaj przesyłki z domu

Najlepsza oferta UPS na terenie Katowic. Kurier przyjeżdża do Ciebie po paczkę! Wyceń przesyłkę i wybierz najtańszą ofertę kuriera UPS w Katowicach! Przesyłki kurierskie już od 5,89 zł netto! Kurier UPS już od 16,94 zł netto! Nadawaj paczki online!

Rodzaj przesyłki

Katowice lokalnym liderem

Katowice to historyczna stolica Górnego Śląska oraz obecna siedziba władz  województwa śląskiego i centrum aglomeracji górnośląskiej. Miasto zamieszkuje prawie 300 tysięcy osób plasując Katowice w dziesiątce największych miast pod tym względem. Katowice, powiat katowicki oraz pobliskie miasta i gminy tworzą jedną z największych w Polsce konurbację o liczbie ludności szacowaną w zależności od przyjętych kryteriów na od 2,2 do 2,5 mln osób. Miasto jest ważnym centrum handlu, przemysłu, turystyki oraz logistyki.

Kurierzy w Katowicach

Przez Katowice przebiegają ważne linie kolejowe oraz drogi o znaczeniu europejskim. Znajduje się tu także międzynarodowy port lotniczy. Miasto jest również centrum lokalnego Górnośląskiego Ośrodka Przemysłowego. Takie warunki wtórują rozwojowi usług kurierskich. Katowickie firmy i mieszkańcy nadają i odbierają dziennie setki paczek, które są obsługiwane przez największe firmy kurierskie do przeróżnych miejsc w Polsce i na Świecie

Kurier UPS w Katowicach

Katowice są ważnym centrum logistycznym. Znajdują się tu najpopularniejsze firmy związane z rynkiem transportowym w Polsce. Swoje placówki założyły tu też największe firmy kurierskie w tym kurier UPS. Doskonała infrastruktura ułatwia dystrybucję przesyłek do innych miast i państw z całego Świata. Aby możliwość wysłania paczki była prostsza i szybsza powstał serwis AlleKurier.pl. Udostępnia on wyceniarkę online do nadawania paczek. Korzystając z tego formularza online można zamówić kuriera na terenie Katowic bez wychodzenia z domu.

AlleKurier i UPS w Katowicach

Aby poznać cenę swojej paczki należy skorzystać z nowoczesnego formularza u góry strony. Trzeba podać miejsca nadania i dostarczenia przesyłki oraz jej wagę i wymiary. Te informacje pozwolą naszej platformie na błyskawiczne określenie ceny paczki. Nasza oferta jest atrakcyjniejsza cenowo nawet do 70% niż bezpośrednio w punkcie nadania UPS. Dzięki AlleKurier.pl nie musisz już odwiedzać oddziałów UPS ani do nich dzwonić. Wystarczy kilka bardzo łatwych czynności by zamówić kuriera UPS lub innego po odbiór paczki we wskazane w formularzu miejsce.

Oddział UPS Katowice - lokalizacja

Oddział UPS Katowice - Kontakt

Miejscowość: Katowice

tel: 22-4-894-877

Firmy kurierskie Katowice

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto