Oddział UPS Katowice - wysyłaj przesyłki z domu
Pomoc w nadawaniu przesyłki »

Oddział UPS Katowice - wysyłaj przesyłki z domu

Najlepsza oferta UPS na terenie Katowic. Kurier przyjeżdża do Ciebie po paczkę! Wyceń przesyłkę i wybierz najtańszą ofertę kuriera UPS w Katowicach! Przesyłki kurierskie już od 5,89 zł netto! Kurier UPS już od 16,94 zł netto! Nadawaj paczki online!

ups katowice paczka ups katowice herb
Wyceń paczkę
Wyceń paletę
Wyceń list
Waga i wymiary
kg
x cm
x cm
x cm
Dodaj paczkę +
Doręczenie

Katowice lokalnym liderem

Katowice to historyczna stolica Górnego Śląska oraz obecna siedziba władz  województwa śląskiego i centrum aglomeracji górnośląskiej. Miasto zamieszkuje prawie 300 tysięcy osób plasując Katowice w dziesiątce największych miast pod tym względem. Katowice, powiat katowicki oraz pobliskie miasta i gminy tworzą jedną z największych w Polsce konurbację o liczbie ludności szacowaną w zależności od przyjętych kryteriów na od 2,2 do 2,5 mln osób. Miasto jest ważnym centrum handlu, przemysłu, turystyki oraz logistyki.

Kurierzy w Katowicach

Przez Katowice przebiegają ważne linie kolejowe oraz drogi o znaczeniu europejskim. Znajduje się tu także międzynarodowy port lotniczy. Miasto jest również centrum lokalnego Górnośląskiego Ośrodka Przemysłowego. Takie warunki wtórują rozwojowi usług kurierskich. Katowickie firmy i mieszkańcy nadają i odbierają dziennie setki paczek, które są obsługiwane przez największe firmy kurierskie do przeróżnych miejsc w Polsce i na Świecie

Oddział UPS Katowice - lokalizacja

Oddział UPS Katowice Kontakt:

ul. Kościuszki 227

40-650 Katowice

Firmy Kurierskie Katowice

Kurier DPD Katowice
Kurier InPost Katowice
Kurier DHL Katowice

Kurier UPS w Katowicach

Katowice są ważnym centrum logistycznym. Znajdują się tu najpopularniejsze firmy związane z rynkiem transportwym w Polsce. Swoje placówki założyły tu też największe firmy kurierskie w tym kurier UPS. Doskonała infrastruktura ułatwia dystrybucję przesyłek do innych miast i państw z całego Świata. Aby możliwość wysłania paczki była prostsza i szybsza powstał serwis AlleKurier.pl. Udostępnia on wyceniarkę online do nadawania paczek. Korzystając z tego formularza online można zamówić kuriera na terenie Katowic bez wychodzenia z domu.

AlleKurier i UPS w Katowicach

Aby poznać cenę swojej paczki należy skorzystać z nowoczesnego formularza u góry strony. Trzeba podać miejsca nadania i dostarczenia przesyłki oraz jej wagę i wymiary. Te informacje pozwolą naszej platformie na błyskawiczne określenie ceny paczki. Nasza oferta jest atrakcyjniejsza cenowo nawet do 70% niż bezpośrednio w punkcie nadania UPS. Dzięki AlleKurier.pl nie musisz już odwiedzać oddziałów UPS ani do nich dzwonić. Wystarczy kilka bardzo łatwych czynności by zamówić kuriera UPS lub innego po odbiór paczki we wskazane w formularzu miejsce.

Zobacz jak zamówić kuriera UPS online

UPS Katowice Infolinia:

tel. 32-606-91-91

Wylogowanie po okresie nieaktywności

Podaj swoje dane aby zalogować się ponownie.

   Zapomniałem hasło

Porozmawiaj z nami