Oddział DHL Kielce - wysyłaj paczki z domu
Pomoc w nadawaniu przesyłki »

Oddział DHL Kielce - wysyłaj paczki z domu

Najtańsza oferta DHL na terenie Kielc. Kurier przyjeżdża do Ciebie po paczkę! Wyceń przesyłkę i wybierz najlepszą ofertę kuriera DHL w Kielcach! Przesyłki kurierskie już od 5,89 zł netto! Kurier DHL już od 22,59 zł netto! Nadawaj paczki online!

dhl kielce paczka dhl kielce herb
Wyceń paczkę
Wyceń paletę
Wyceń list
Waga i wymiary
kg
x cm
x cm
x cm
Dodaj paczkę +
Doręczenie

Kielce – miasto z legendy

Kielce to średniej wielkości miasto będące stolicą województwa świętokrzyskiego. Mieszka tutaj ponad 190 tysięcy osób. Miasto położone jest w Górach Świętokrzyskich, nad rzeką Silnicą. Stanowi lokalne centrum kulturalno - akademickie i gospodarcze. Jest to także ważny ośrodek ze względu na tradycje targowe. Legenda głosi, że miasto powstało na życzenie Mieszka, syna króla Bolesława Szczodrego. Mieszko miał ujrzeć we śnie św. Wojciecha, który, aby ratować księcia, stworzył źródło – dzisiejszą rzekę Silnicę.

Bogactwa naturalne i handel

Kielecka gospodarka opierała się niegdyś na bogatych złożach dóbr naturalnych. Kielczanie najpierw wydobywali, a potem przetwarzali rudy żelaza, ołowiu i miedzi, zajmowali się także obróbką piaskowców oraz marmuru. Z biegiem czasu tutejsza gospodarka zaczęła opierać się coraz bardziej na budownictwie, elektronice oraz przemyśle spożywczym. Rozwijające się miasto, w którym kwitnie także handel, nie może obyć się bez transportu, który zapewniają firmy kurierskie, takie jak potentat w tej dziedzinie – korporacja DHL.

Oddział DHL Kielce - lokalizacja

Oddział DHL Kielce Kontakt:

ul. Skrajna 59 B

25-650 Kielce

Firmy Kurierskie Kielce

Kurier DPD Kielce
Kurier InPost Kielce
Kurier UPS Kielce

Kurierzy DHL w Kielcach

Pracownicy wielkich firm, właściciele małych przedsiębiorstw i osoby prywatne – co ich łączy? Wszyscy wysyłają i odbierają przesyłki dostarczane przez korporacje kurierskie. W Kielcach może być to firma kurierska DHL. Za pomocą serwisu AlleKurier.pl zamówisz kuriera, który odbierze paczkę z twojego domu. Co musisz zrobić najpierw? Podać nam szczegóły dotyczące twojego zamówienia, wagę i wielkość paczki, i wydrukować dokumenty przewozowe. Reszta należy do nas.

Kurier DHL w Kielcach – perfekcja i szybkość

AlleKurier.pl pomoże ci w wyszukaniu firmy kurierskiej DHL. Potem w łatwy i nieskomplikowany sposób wskaże, jak wykonać wycenę planowanej przesyłki, a na koniec przyśle kuriera pod wskazany przez ciebie adres. Wszystko to możesz załatwić, nie wychodząc z domu, a nawet nie wstając od biurka! Wystarczą komputer i drukarka. Nie musisz podpisywać żadnych umów, szukać siedziby odziału DHL w Kielcach ani martwić się skomplikowanymi procedurami wysyłek zagranicznych. Dodatkowo, poprzez stronę AlleKurier.pl możesz skorzystać ze zniżek na usługi kurierskie.

Zobacz jak zamówić kuriera DHL online

DHL Kielce Infolinia:

tel. 42 6 345 345

Wylogowanie po okresie nieaktywności

Podaj swoje dane aby zalogować się ponownie.

   Zapomniałem hasło

Porozmawiaj z nami