Oddział UPS Kielce - wysyłaj przesyłki z domu

Najlepsza oferta UPS w Kielcach. Kurier podjeżdża do Ciebie po paczkę! Wyceń przesyłkę i wybierz najlepszą ofertę kuriera UPS na terenie Kielc! Przesyłki kurierskie już od 5,89 zł netto! Kurier UPS już od 16,94 zł netto! Nadawaj paczki online! 

Rodzaj przesyłki

Stolica województwa świętokrzyskiego

Miasto z koroną w herbie, zamieszkałe przez niemal 190 tysięcy osób i będące stolicą województwa świętokrzyskiego, to Kielce. Znane jest, między innymi, dzięki Targom Kieleckim, które corocznie odwiedzają tysiące ludzi z kilkudziesięciu krajów świata. Ponadto, miasto posiada Park Technologiczny, Portal Gospodarczy oraz Grono Targowe, które zrzesza lokalnych przedsiębiorców i pozytywnie wpływa na rozwój tutejszej gospodarki. Miasto rozwija się także dzięki wykorzystywaniu dotacji oraz zaprasza do siebie inwestorów, przekonując korzystną strategicznie lokalizacją – na skrzyżowaniu szlaków komunikacyjnych i handlowych.

Dynamiczny rozwój Kielc

Mieszkańcy Kielc także się rozwijają. W mieście istnieje wiele małych przedsiębiorstw, których działanie opiera się na handlu. Między innymi z tego powodu istnieje duże zapotrzebowanie na usługi transportowe, logistyczne, kurierskie. W Kielcach kuriera najłatwiej znaleźć za pomocą portalu AlleKurier.pl. Jedną z korporacji kurierskich, która cieszy się największym zaufaniem, jest firma UPS.

Kielecki kurier UPS

Dzięki serwisowi AlleKurier.pl, paczkę kurierem UPS wyślesz bez najmniejszego trudu. Przesyłkę możesz nadać
z dowolnego miejsca, nie musisz wychodzić z domu, aby odwiedzić oddział UPS w Kielcach. Szybko dokonasz wyceny wysyłki, podając tylko podstawowe dane. Wydrukuj przygotowane poprzez serwis AlleKurier.pl dokumenty przewozowe, a kurier UPS odbierze od ciebie paczkę i nawet w ciągu jednej doby dostarczy pod wskazany adres.

Paczki – małe, większe i największe

Niezależnie od tego, jakiego rodzaju przesyłkę chcesz nadać – list, paczkę czy całą paletę – umożliwi ci to serwis AlleKurier. Znajdź najdogodniejsze dla siebie rozwiązanie. Zamawianie kuriera UPS nigdy nie było łatwiejsze. W razie jakichkolwiek wątpliwości, możesz skorzystać z przygotowanego przez nas działu „Pomoc”, gdzie podpowiadamy, na przykład, jak pakować przesyłki o nietypowym kształcie oraz z poradnika, w którym tłumaczymy, jak nadać przesyłki do różnych krajów świata – w Unii Europejskiej i poza nią.

Oddział UPS Kielce - lokalizacja

Oddział UPS Kielce - Kontakt

ul. Marii Skłodowskiej-Curie 62
26-052 Sitkówka Nowiny

tel: 22-4-894-877

Firmy kurierskie Kielce

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto