Oddział UPS Kielce - wysyłaj przesyłki z domu


Najlepsza oferta UPS w Kielcach. Kurier podjeżdża do Ciebie po paczkę! Wyceń przesyłkę i wybierz najlepszą ofertę kuriera UPS na terenie Kielc! Przesyłki kurierskie już od 5,89 zł netto! Kurier UPS już od 16,94 zł netto! Nadawaj paczki online! 

Waga i wymiary
kgcmx cmx cm

Stolica województwa świętokrzyskiego

Miasto z koroną w herbie, zamieszkałe przez niemal 190 tysięcy osób i będące stolicą województwa świętokrzyskiego, to Kielce. Znane jest, między innymi, dzięki Targom Kieleckim, które corocznie odwiedzają tysiące ludzi z kilkudziesięciu krajów świata. Ponadto, miasto posiada Park Technologiczny, Portal Gospodarczy oraz Grono Targowe, które zrzesza lokalnych przedsiębiorców i pozytywnie wpływa na rozwój tutejszej gospodarki. Miasto rozwija się także dzięki wykorzystywaniu dotacji oraz zaprasza do siebie inwestorów, przekonując korzystną strategicznie lokalizacją – na skrzyżowaniu szlaków komunikacyjnych i handlowych.

Dynamiczny rozwój Kielc

Mieszkańcy Kielc także się rozwijają. W mieście istnieje wiele małych przedsiębiorstw, których działanie opiera się na handlu. Między innymi z tego powodu istnieje duże zapotrzebowanie na usługi transportowe, logistyczne, kurierskie. W Kielcach kuriera najłatwiej znaleźć za pomocą portalu AlleKurier.pl. Jedną z korporacji kurierskich, która cieszy się największym zaufaniem, jest firma UPS.

Kielecki kurier UPS

Dzięki serwisowi AlleKurier.pl, paczkę kurierem UPS wyślesz bez najmniejszego trudu. Przesyłkę możesz nadać
z dowolnego miejsca, nie musisz wychodzić z domu, aby odwiedzić oddział UPS w Kielcach. Szybko dokonasz wyceny wysyłki, podając tylko podstawowe dane. Wydrukuj przygotowane poprzez serwis AlleKurier.pl dokumenty przewozowe, a kurier UPS odbierze od ciebie paczkę i nawet w ciągu jednej doby dostarczy pod wskazany adres.

Paczki – małe, większe i największe

Niezależnie od tego, jakiego rodzaju przesyłkę chcesz nadać – list, paczkę czy całą paletę – umożliwi ci to serwis AlleKurier. Znajdź najdogodniejsze dla siebie rozwiązanie. Zamawianie kuriera UPS nigdy nie było łatwiejsze. W razie jakichkolwiek wątpliwości, możesz skorzystać z przygotowanego przez nas działu „Pomoc”, gdzie podpowiadamy, na przykład, jak pakować przesyłki o nietypowym kształcie oraz z poradnika, w którym tłumaczymy, jak nadać przesyłki do różnych krajów świata – w Unii Europejskiej i poza nią.

Oddział UPS Kielce - lokalizacja

Oddział UPS Kielce - Kontakt

ul. Marii Skłodowskiej-Curie 62
26-052 Sitkówka Nowiny

tel: 22-4-894-877

Firmy kurierskie Kielce

info

Serwis Allekurier.pl używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.